Klawiatura numeryczna TRUST Xalas
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Wprowadzanie danych jeszcze nigdy nie było tak proste - wszystko dzięki Xalas Wireless. Ta klawiatura numeryczna z 22 klawiszami - w tym z bezpośrednim dostępem do kalkulatora oraz przycisków Tab, Esc i Backspace - łączy się bezprzewodowo z laptopem za pomocą nano odbiornika USB 2.4 GHz, zapewniając wygodniejszą i bardziej efektywną pracę. Ręce same składają się do oklasków! Ciesz się dużymi i oddzielonymi klawiszami nożycowymi klawiatury Xalas, która doskonale sprawdza się podczas analizy danych, programowania, księgowości i innych zadań wymagających wprowadzania liczb. Oprócz tego klawiatura Xalas jest wyposażona w 2 baterie AAA o długiej żywotności, które umożliwiają nawet 12 miesięcy nieprzerwanej pracy.
Dane techniczne
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Touchpad: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
Charakterystyka | |
| Klawisze multimedialne / funkcyjne: | Nie |
|---|---|
| Obsługa makr: | Nie |
| Podpórka pod nadgarstki: | Nie |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Touchpad: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Zasięg: | 10 |
| Dodatkowe informacje: | 22 klawisze |
| Obsługiwane systemy: | ChromeOSmacOSWindows |
| Podświetlenie: | Nie |
Parametry | |
| Dołączone akcesoria: | Baterie, Instrukcja obsługi, Nanoodbiornik |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Wysokość [mm]: | 20 |
| Szerokość [mm]: | 88 |
| Długość [mm]: | 130 |
| Waga [g]: | 94 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TRUST INTERNATIONAL B.V. |
| Ulica i numer budynku: | LAAN VAB BARCELONA 600 |
| Kod pocztowy: | 3317DD |
| Miasto: | DORDRECHT |
| Adres elektroniczny: | pr.nl@trust.com |
Zasilanie | |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Czas pracy na akumulatorze/baterii: | Do 12 miesięcy |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: