Komputer MAD DOG ARYA-A20DR32 R7-5700 32GB RAM 1TB SSD Radeon RX7600 Wi-Fi
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 5700 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
Dostępne warianty
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Wejdź do gry
Spełnienie oczekiwań graczy
Jeśli szukasz komputera do gier, to MAD DOG ARYA-A20DR32 jest strzałem w dziesiątkę. Stanowi on połączenie starannie dobranych podzespołów od uznanych producentów. W rezultacie powstaje sprzęt, na którym możesz polegać zarówno podczas grania, jak i w codziennych wyzwaniach. Możesz też mieć pewność, że komputer będzie działał bez problemów, gdyż po złożeniu przechodzi testy pod kątem wydajności, stabilności, bezpieczeństwa i jakości.
Postaw na wydajność
Gdy akcja przyspiesza, a każda klatka obrazu ma znaczenie, karta graficzna XFX Radeon RX 7600 Speedster SWFT 210 Core Edition nie zawodzi. Karta z serii Speedster łączy aerodynamiczny design z praktycznym chłodzeniem, maksymalizując przepływ powietrza i utrzymując stabilne temperatury. Dzięki 2048 procesorom strumieniowym i pamięci 8 GB GDDR6 rozgrywka w rozdzielczości Full HD staje się płynna. System Zero DB pozwala wentylatorom całkowicie się zatrzymać przy niskim obciążeniu, eliminując zbędny hałas, a w krytycznych momentach błyskawicznie zwiększa obroty.
Jeszcze więcej klatek
Z pomocą tej karty masz dostęp do innowacyjnej technologii FidelityFX Super Resolution (FSR). Ta technologia wykorzystuje sztuczną inteligencję do zwiększenia ilości klatek na sekundę bez utraty jakości obrazu w wybranych grach. Dodatkowo Radeon Super Resolution (RSR) wykorzystuje technologię FSR na poziomie sterownika, zapewniając wyższą wydajność w dowolnej grze.
Coś dla każdego
Dzięki karcie XFX Radeon RX 7600 Speedster SWFT 210 otrzymujesz dostęp do zaawansowanych technologii od AMD, takim jak AMD Infinity Cache i AMD Smart Access Memory, które zwiększają efektywność pamięci karty oraz AMD Radiance Display Engine sprawiająca, że karta jest w stanie generować obraz w jakości 8K/165Hz przy 12-bitowej głębi kolorów. Dla twórców atutem będzie także możliwość kodowania/dekodowania wideo AV1 obsługiwanego przez rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.
Wejdź na wysokie obroty
W samym sercu tego sprzętu znajduje się procesor AMD Ryzen 7 5700. Architektura Zen 3 dostarcza płynną rozgrywkę, a imponujące częstotliwości taktowania (od 3,7 GHz do 4,6 GHz w trybie Turbo) radzą sobie nawet z wymagającymi tytułami. 8 rdzeni i 16 wątków oferują efektywną wielozadaniowość, a 20 MB pamięci podręcznej dodatkowo wspiera moc obliczeniową.
Przemyślana obudowa
MAD DOG ARYA-A20DR32 to nie tylko wydajne podzespoły, ale również obudowa LOGIC Arya ARGB. Dzięki panelom z siatki mesh i trzem wentylatorom ARGB (dwa 140 mm na froncie i jeden 120 mm z tyłu) dostarcza ona dobrą wentylację, co przekłada się na sprawne chłodzenie komponentów. Boczny panel z hartowanego szkła otwierany na zawiasach to nie tylko wygoda, ale i sposób na wyeksponowanie wnętrza. Filtry przeciwkurzowe chronią podzespoły przed zanieczyszczeniami, a dwa złącza USB-A 2.0, jeden USB-A 3.2. Gen. 1 oraz porty audio oferują szybkie podłączenie akcesoriów.
*Zdjęcie poglądowe, rzeczywisty produkt może różnić się od tego na zdjęciach.
Temperatura pod kontrolą
MAD DOG ARYA-A20DR32 zaopatrzono również w chłodzenie procesora ENDORFY Fera 5 Black ARGB. To rozwiązanie utrzymuje procesor w akceptowalnej temperaturze, wykorzystując 120-milimetrowy wentylator z trybem półpasywnym oraz radiator z gęstym użebrowaniem, które skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła. Dzięki falistej krawędzi łopatek hałas zostaje zredukowany do minimum, a podświetlenie ARGB pozwala na personalizację efektów, dodając niepowtarzalnego uroku Twojemu zestawowi.
Fundament konfiguracji
Bazą zestawu MAD DOG ARYA-A20DR32 jest płyta główna ASUS TUF Gaming A520M Plus WiFi, zaprojektowana z myślą o wytrzymałości klasy wojskowej. Zastosowanie technologii Stack Cool 3+ oraz masywnego radiatora sprawia, że ciepło z kluczowych podzespołów jest odprowadzane sprawnie, co przekłada się na stabilne sesje gier. O precyzyjny dopływ prądu do procesora dba moduł Digi+ VRM, a szybką łączność z siecią bez kabli umożliwia standard Wi-Fi 5. Całość dopełniają cztery sloty na pamięć DDR4, dające użytkownikowi swobodę rozbudowy komputera.
Mnóstwo pamięci
Dwa moduły pamięci RAM PATRIOT Viper Steel DDR4 o łącznej pojemności 32 GB to świetne rozwiązanie dla komputera gamingowego MAD DOG ARYA-A20DR32. Dzięki szybkości transferu na poziomie 3200 MT/s oraz opóźnieniom cykli CL16 możesz mieć pewność, że system nie będzie się zacinał, a wszystkie podzespoły będą mogły swobodnie współpracować ze sobą. Obsługa profili XMP natomiast pozwala na podkręcanie pamięci.
Prędkość, którą poczujesz
Zamiast czekać – działasz. W komputerze MAD DOG ARYA-A20DR32 z dyskiem CRUCIAL E100 wszystko uruchamia się błyskawicznie. Prędkości odczytu do 5000 MB/s i zapisu do 4500 MB/s, możliwe dzięki interfejsowi PCIe 4.0, sprawiają, że nawet duże projekty otwierają się w mgnieniu oka. Ponadto 1 TB pojemności daje przestrzeń na pliki, gry i multimedia bez martwienia się o miejsce.
Pewne zasilanie
Zasilacz ENDORFY Vero L5 o mocy 500 W oferuje stabilną pracę wszystkich komponentów komputera. Dostarcza on prąd o odpowiednich parametrach, umożliwiając wydajną i bezpieczną pracę. Certyfikat 80 PLUS Bronze potwierdza wysoką sprawność energetyczną sięgającą około 80%, co oznacza mniejsze zużycie prądu. Zintegrowane zabezpieczenia chronią komputer przed zwarciami, przeciążeniami i innymi awariami instalacji elektrycznej.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer MAD DOG ARYA-A20DR32, kabel zasilający oraz dokumentację.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| System operacyjny: | Brak |
Komponenty | |
| Obudowa: | Obudowa LOGIC Arya ARGB Midi |
|---|---|
| Płyta główna: | Płyta główna ASUS TUF Gaming A520M Plus WiFi |
| Procesor: | Procesor AMD Ryzen 7 5700 |
| Karta graficzna: | Karta graficzna XFX Radeon RX 7600 Speedster SWFT 210 Core Edition 8GB GDDR6 |
| Pamięć RAM: | Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 32GB (2x16GB) 3200MHz |
| Zasilacz: | Zasilacz ENDORFY Vero L5 500W |
| Chłodzenie procesora: | Chłodzenie CPU ENDORFY Fera 5 Black ARGB |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5700 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.6 |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.7 |
| Pamięć podręczna procesora [MB]: | 20 |
| Typ chłodzenia: | Powietrzne |
Płyta główna | |
| Chipset: | AMD A520 |
| Gniazdo procesora: | AM4 |
RAM | |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 3200 |
| Napięcie pamięci RAM [V]: | 1.35 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: | 128 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 4 |
| Wolne gniazda na pamięć RAM: | 2 |
| Zajęte gniazda na pamięć RAM: | 2 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600 |
| Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: | Base: 1875 MHzBoost: 2655 MHzGame: 2250 MHz |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci: | GDDR6 |
Dysk | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
Łączność | |
| Łączność: | Bluetooth 5.0LAN 10/100/1000 MbpsWi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
Złącza | |
| Złącza - panel tylny: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.Audio jack - 3 szt.DisplayPort (karta graficzna) - 3 szt.DisplayPort (nieaktywne) - 1 szt.HDMI (karta graficzna) - 1 szt.HDMI (nieaktywne) - 1 szt.PS/2 - 1 szt.RJ45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.VGA (nieaktywne) - 1 szt.Złącze anteny Wi-Fi - 2 szt. |
| Złącza - panel górny: | USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zasilacz | |
| Moc zasilacza [W]: | 500 |
| Sprawność zasilacza: | 80 PLUS Bronze |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Fizyczne | |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Z oknem w obudowie: | Tak |
| Z podświetlanymi podzespołami: | Tak |
| Podświetlone elementy: | Chłodzenie procesora (ARGB)Płyta głównaWentylatory (ARGB) |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznymPrzycisk BIOS FlashBack na panelu tylnym |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 45.2 |
| Szerokość [cm]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 37.5 |
| Waga [kg]: | 17.01 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 18.90 |
Pozostałe | |
| Komputer biurowy: | Nie |
| Komputer dla graczy: | Tak |
| NVIDIA GeForce RTX Studio: | Nie |
| Seria: | Mad Dog Arya |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | ARYA-A20DR32 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TERG S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ZA DWORCEM 1D |
| Kod pocztowy: | 77-400 |
| Miasto: | Złotów |
| Adres elektroniczny: | esklep@mediaexpert.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Raty i leasing
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.