Laptop ACER Swift Go 14 AI SFG14-75-7694 14" OLED Ultra 7-258V 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Laptop ACER Swift Go 14 AI SFG14-75-7694 to zaawansowane urządzenie napędzane procesorem Intel Core Ultra 7 258V z dedykowanym układem Intel AI Boost o wydajności do 47 TOPS. Komputer wyposażono w 32GB pamięci RAM LPDDR5X oraz szybki dysk SSD o pojemności 1TB, co zapewnia płynną pracę pod kontrolą systemu Windows 11 Home. Wyjątkowy wyświetlacz OLED o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 oferuje kinowe kolory DCI-P3 i jasność do 500 nitów. Sztuczna inteligencja odgrywa tu kluczową rolę, wspierając technologię Acer Purified.Voice z redukcją szumów w trzech mikrofonach oraz funkcje kamery Full HD z podczerwienią. Użytkownik ma do dyspozycji inteligentne narzędzia, takie jak Acer LiveArt do edycji zdjęć, Acer AlterView oraz dedykowany klawisz Copilot. Nowoczesną konstrukcję uzupełnia wielofunkcyjny, podświetlany touchpad chroniony szkłem Corning Gorilla Glass oraz szybka łączność Wi-Fi 7. Całość zamknięta w lekkiej obudowie o masie około 1.39 kg oferuje długi czas pracy na baterii, sięgający nawet 23.5 godziny przy odtwarzaniu wideo.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Waga [kg]: | 1.39 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.2 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics 140V |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 32GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona z pamięcią RAM |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 170, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Technologia Acer CineCrystal, Vesa Certified DisplayHDR True Black 500 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x HDMI (z HDCP)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 65 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 16 godzin bezprzewodowego przeglądania internetu, Do 23.5 godzin na baterii (odtwarzanie wideo) |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | 3-pin 100W, obsługuje PD 3.0, Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 3.25A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 65 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 60 kl/s, Blue Glass, FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), SHDR, Technologia TNR, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Certyfikat Hi-Res, DAC, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Technologia Acer TrueHarmony, Technologia Smart Amplifier, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Redukcja szumów AI, Technologia Acer Purified, Wbudowane 3 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Granatowy |
| Wysokość [cm]: | 1.59 |
| Szerokość [cm]: | 31.24 |
| Głębokość [cm]: | 22.59 |
| Waga [kg]: | 1.39 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury, Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Tak |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Seria laptopa: | Acer Swift Go |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | NX.JNBEP.004 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ