Produkt archiwalny
Laptop ASUS A509JA-EJ646 15.6" i3-1005G1 4GB RAM 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Laptop ASUS A509JA-EJ646 15.6" i3-1005G1 4GB RAM 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWydajność na każdym kroku
Laptop A509JA marki Asus jest niezwykle uniwersalny. Wyposażony został w nowoczesny procesor, a także zintegrowaną kartę graficzną. Dzięki temu jest bardzo wydajny. Notebook jest odpowiedni do pracy biurowej, a także jako centrum rozrywki do odtwarzania różnych multimediów, czy rozgrywania pasjonujących potyczek. Co więcej, możesz także cieszyć się fantastycznym obrazem za sprawą rozdzielczości Full HD. Sprawdź, co jeszcze skrywa w sobie ten sprzęt.
Wyjątkowo wydajny procesor
Na pokładzie znajduje się wyjątkowo wydajny procesor Intel Core i3-1005G1. Będziesz zaskoczony wspaniałą szybkością, a także dużą mocą. Dzięki temu Twój laptop zrealizuje nawet najbardziej wymagające prace.
Ponadto technologia Turbo Boost 2.0 sprawia, że procesor zwiększa taktowanie zegarów. W konsekwencji wyzwala dużą moc obliczeniową. Możesz śledzić losy bohaterów filmowych w wysokiej rozdzielczości.
Wydajna karta graficzna
Układ graficzny Intel UHD Graphics pozwoli Ci cieszyć się fantastycznym obrazem. Teraz możesz oglądać najlepsze filmy w wysokiej rozdzielczości, która sprawi, że zobaczysz każdy szczegół na ekranie.
Intel UHD Graphics umożliwi Ci wykonywanie edycji zdjęć, a także obrazu wideo przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. W ten sposób zyskasz wydajność, która jest Ci potrzebna do wykonywania różnorodnych zadań.
Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD
Rozdzielczość Full HD to możliwość oglądania obrazów w bardzo wysokiej jakości. Bez trudu uda Ci się dostrzec najmniejsze szczegóły. Dzięki temu czcionki w dokumentach i systemie będą wyraźniejsze. W ten sposób zadbasz nie tylko o własne doznania, ale także wzrok, gdyż nie będzie się tak przemęczał.
Dedykowana klawiatura numeryczna
Dedykowana klawiatura numeryczna ułatwi Ci wprowadzanie danych do arkusza kalkulacyjnego. Teraz możesz również wykonywać obliczenia bez korzystania z cyfr znajdujących się na głównej klawiaturze. Dzięki temu zadania zrealizujesz szybciej i sprawniej.
Niezwykle skuteczny system chłodzenia
Jednostkę wyposażono w niezwykle skuteczny system chłodzenia, który dba o zachowanie właściwej temperatury nawet podczas najbardziej zaawansowanych prac.
Złącze HDMI
Laptop ASUS A509JA ma także złącze HDMI, które przystosowane jest do przesyłania wysokiej jakości obrazu audio i wideo za pośrednictwem jednego przewodu. Nie martwisz się zatem plątaniną przewodów i oszczędzasz.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie. Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i3-1005G1 |
| Liczba rdzeni: | 2 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 4 |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.8 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core i3-1005G1 |
|---|---|
| Generacja procesora Intel Core: | 10gen |
| Liczba rdzeni: | 2 |
| Liczba wątków: | 4 |
| Pamięć podręczna: | 4MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.4 (Turbo) |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 4 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 1 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 4GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 1 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 256 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 3.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | 2.5" SATA HDD |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | TN |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 200 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 83% screen-to-body ratio, Format obrazu: 16:9, Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.1) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x DC-in (wejście zasilania)1 x HDMI 1.41 x USB 3.2 Gen. 11 x USB Type-C 3.2 Gen. 11 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 2.0 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 32 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 2 |
| Moc zasilacza [W]: | 45 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wtyk okrągły 4.0 mm, Wyjście: 19V DC, 2.37A, 45W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | VGA, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | ICEpower Audio, SonicMaster, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Plastikowa obudowa, Plastikowa pokrywa matrycy |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 2.29 |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Głębokość [cm]: | 23.5 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | A509JA-EJ646 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS GLOBAL PTE LTD |
| Ulica i numer budynku: | 15A CHANGI BUSINESS PARK CENT |
| Kod pocztowy: | 501 |
| Miasto: | 05-01 EIGHTRIUM 486035 SINGAPO |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.