Produkt archiwalny
Laptop ASUS TUF Dash F15 FX516PM 15.6" IPS 144Hz i7-11370H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX3060 Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Laptop ASUS TUF Dash F15 FX516PM 15.6" IPS 144Hz i7-11370H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX3060 Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZawsze gotowy do akcji
Wielozadaniowy
Laptop ASUS TUF Dash to wszechstronny komputer przenośny stworzony z myślą o wymagających graczach. Procesor Intel Core i7 zapewnia niesamowitą wydajność i pozwala wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zadanie. Podświetlana klawiatura, wbudowane głośniki i 2 mikrofony gwarantują komfortową obsługę i możliwość łatwej komunikacji lub odtwarzania wysokiej jakości dźwięku.
Wysoka wydajność
Laptop ASUS TUF Dash z procesorem Intel Core i7 zapewnia stabilną i płynną pracę nawet podczas wykonywania skomplikowanych zadań. Duża moc zwiększa wydajność systemu i pozwala na wykorzystanie komputera do wymagających gier sieciowych, wysokiej jakości filmów i zadań biznesowych wykonywanych na skomplikowanym oprogramowaniu.
GeForce RTX3060
Urządzenie ma kartę graficzną GeForce RTX 3060 z architekturą NVIDIA Ampere, która posiada dedykowane rdzenie RT. Dodatkowo technologia maszynowego uczenia się DLSS zapewnia zwiększoną częstotliwość generowania klatek. To wszystko z zachowaniem doskonałej jakości obrazu, który jest ostry, czytelny i pięknie wysycony kolorami. Wszystkie szczegóły są dobrze widoczne, a obraz zachwyca niesamowitą głębią.
Czytelny obraz
Przedstawiony model ma matową matrycę, która pochłania i rozprasza promienie słońca. To oznacza, że obraz jest dobrze widoczny nawet w oświetlonym pomieszczeniu czy na dworze podczas słonecznego dnia. Dodatkowo wysoka częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia niezwykłą płynność obrazu nawet podczas dynamicznych akcji na ekranie. Natomiast ekran o przekątnej 15,6 cala pozwala na wygodną obsługę i gwarantuje dobrą widoczność wszystkich szczegółów.
Wszechstronne możliwości
Prezentowany sprzęt posiada wbudowane Wi-Fi 6 oraz moduł Bluetooth, zapewniające stabilne połączenie z siecią. Wbudowane głośniki stereo i dwa mikrofony pozwalają na komfortową komunikację i umożliwiają odtwarzanie dźwięku w najlepszej jakości. Natomiast złącza różnego typu (m.in. USB 3.2 Gen 1, USB Typ C i HDMI 2.0) dają możliwość podłączenia różnych urządzeń peryferyjnych, powodując jeszcze większą wszechstronność urządzenia.
Niesamowity design
Laptop ASUS TUF Dash został wyposażony w aluminiową pokrywę matrycy, co zwiększa trwałość i wytrzymałość urządzenia. Estetyczny wygląd i nowoczesny design przyciągają wzrok, zachwycając swym minimalistycznym wyglądem. Natomiast podświetlana klawiatura gwarantuje komfortową pracę nawet przy słabym oświetleniu i zapewnia jeszcze ciekawszy wygląd urządzenia.
Zawartość opakowania
Laptop ASUS TUF Dash F15 FX516PM 15.6" IPS 144Hz i7-11370H 16GB SSD 512GB GeForce RTX3060 Windows 11 Home, zasilacz i dokumentacja.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.
Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Zobacz więcej:
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i7-11370H |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core i7-11370H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Taktowanie procesora [GHz]: | 3.3 - 4.8 |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 3200 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 24 GB |
| Liczba gniazd pamięci RAM: | 1 |
Karta graficzna | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dodatkowego dysku: | M.2 NVMe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
Łączność | |
| Wi-Fi - standard: | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth: | 5.1 |
| Karta sieciowa - standard: | 10/100/1000 |
| Modem - obecność: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy USB 2.0: | 0 |
| Liczba złączy USB 3.0: | 3 |
| Złącze USB 3.1 Typ C: | 1 |
| Wyjście HDMI - obecność: | Tak |
| Wyjście VGA (D-Sub) - obecność: | Nie |
| DisplayPort - obecność: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Pozostałe złącza: | Brak |
| Wejście do mikrofonu: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
Bateria, zasilacz | |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Wersja językowa systemu operacyjnego: | Polska |
| Uaktualnienie do Windows 11: | Nie |
| Inne oprogramowanie: | Brak |
Dźwięk i audio | |
| Wbudowana kamera: | Nie |
| Kamera 3D: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Karta dźwiękowa: | Zintegrowana |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Głębokość [cm]: | 25.2 |
| Waga [kg]: | 2 |
Pozostałe informacje | |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | Asus TUF Dash |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Inne: | Brak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | FX516PM-HN181W |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS GLOBAL PTE LTD |
| Ulica i numer budynku: | 15A CHANGI BUSINESS PARK CENT |
| Kod pocztowy: | 501 |
| Miasto: | 05-01 EIGHTRIUM 486035 SINGAPO |