Laptop ASUS TUF Gaming A16 FA608WI-R7161W 16" IPS 165Hz Ryzen AI 9 HX370 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX4070 DLSS 3 Windows 11 Home, Funkcje AI
| AMD Ryzen AI 9 HX 370 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + AMD Radeon 890M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Wytrzymałość klasy wojskowej MIL-STD-810H
Ładowarka dołączona do zestawu
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop ASUS z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 9 HX 370 o częstotliwości 2.0 - 5.1 GHz, pamięć RAM LPDDR5X o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna GeForce RTX4070. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Liczba wątków: | 24 |
| Pamięć podręczna: | 36MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.1 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.0 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 890M |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 7500 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 16 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 8GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR6 |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: | 2225 |
| Moc karty graficznej (TGP) [W]: | 115 |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) [W]: | 140 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 165 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 85/85/85/85, Kontrast: 1000:1, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB, Matryca z pokryciem barw 72% NTSC, Matryca z pokryciem barw 75.35% Adobe RGB, Technologia G-Sync |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 FRL1 x RJ-45 (LAN)1 x USB 4 (z DisplayPort)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 90 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 240 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 12A, 240W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk prostokątny |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Certyfikat Hi-Res, Dolby Atmos, Technologia AI noise-canceling, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| Wysokość [cm]: | 2.57 |
| Szerokość [cm]: | 35.4 |
| Głębokość [cm]: | 26.9 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | Asus TUF Gaming |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | FA608WI-R7161W |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
ASUS
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
PROCESOR
AMD Ryzen AI 9 HX 370
LICZBA RDZENI
12
DYSK SSD [GB]
1000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 4070
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
8 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
165
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1600 (WQXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
RGB
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
NVIDIA AI
WAGA [kg]
2.2
KOLOR DOMINUJĄCY
Ciemnoszary
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
Asus TUF Gaming
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
90
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD Radeon 890M
WI-FI
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.3
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
400
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
115
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
140
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
2225
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 75.35% Adobe RGB
KAMERA INTERNETOWA
FHD 1080P
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
240
WYSOKOŚĆ [cm]
2.57
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.