NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop DELL 16 Plus DB16250 16" Ultra 9-288V 32GB RAM 2TB SSD Windows Home 11
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Intel Core Ultra 9-288V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Ładowarka dołączona do zestawu
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop marki DELL z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 9 288V o częstotliwości 3.3 - 5.1 GHz, pamięć RAM LPDDR5X o wielkości 32 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 2 TB. Zintegrowana karta graficzna Intel Arc 140V Graphics. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-288V |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Laptop biznesowy |
| Waga [kg]: | 1.87 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-288V |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.1 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.3 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics 140V |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 2000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | W-LED |
| Typ matrycy: | WVA |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Dolby Vision, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 64 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Express Charge, Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 27 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Błękitny |
| Wysokość [cm]: | 1.55 |
| Szerokość [cm]: | 35.67 |
| Głębokość [cm]: | 25.06 |
| Waga [kg]: | 1.87 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Laptop biznesowy |
| Seria laptopa: | Dell 16 Plus |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | DB16250 LNL 210 HOM |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
DELL
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
32
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 9-288V
LICZBA RDZENI
8
DYSK SSD [GB]
2000
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
120
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1600 (WQXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
RODZAJ LAPTOPA
Laptop biznesowy
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
WVA
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
Intel Ultra AI
WAGA [kg]
1.87
KOLOR DOMINUJĄCY
Błękitny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
Dell 16 Plus
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
64
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Arc Graphics 140V
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.3
RODZAJ PODŚWIETLENIA
W-LED
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB
ZABEZPIECZENIA
Szyfrowanie TPM
KAMERA INTERNETOWA
FHD 1080P
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
65
WYSOKOŚĆ [cm]
1.55
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.