Opis produktu

Szybki i niezawodny

Duży, wydajny i funkcjonalny

Takimi słowami można by scharakteryzować laptop HP Omen 17. Urządzenie to wyróżnia się dużym, bo ponad 17 calowym ekranem, szybkim procesorem, a także pojemnym dyskiem SSD i solidnym pakietem pamięci RAM.

Laptop HP Omen 17 - wyglad

Decydujące zagranie
NVIDIA geforce

Najszybsze układy GPU na świecie

Prawdziwym sercem każdego komputera jest karta graficzna. Układy GeForce RTX z serii 30 to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy ci na wydajności i realistycznej grafice, dzięki której zauważysz najdrobniejsze szczegóły. Karta GeForce RTX z serii 30 napędzana jest architekturą Ampere (drugą generacją układów RTX NVIDIA), a także wykorzystuje rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe.

NVIDIA GeForce RTX z serii 30

Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, dzięki którym zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Zestaw technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych sprawia, że będziesz w stanie szybciej namierzyć cel, zareagować i zwiększyć precyzję celowania.

NVIDIA GeForce RTX z serii 30

Absolutnie doskonały ray tracing i SI

Ray tracing oparty na rdzeniach RT drugiej generacji symuluje zachowanie światła w rzeczywistości, tworząc realistyczną i wciągającą grafikę. Rdzenie dedykowane do jego obsługi umożliwiają korzystanie z niego w czasie rzeczywistym, przez co zapewniają całkowicie wciągającą oprawę graficzną. Technika NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) została wyspecjalizowana pod kątem SI, dzięki czemu pozwala podnieść wydajność przy zachowaniu bezkompromisowej jakości obrazu.

NVIDIA GeForce RTX z serii 30

Szybkość to podstawa

Urządzenie marki HP posiada wbudowany procesor Intel Core i7-12700H, który - ze względu na 14-rdzeniową strukturę - może łatwo przypisywać każde ze rdzeni do realizacji określonych zadań. Co więcej, układ znajdujący się w laptopie HP Omen 17 może taktować z częstotliwością 3.5 - 4.7 GHz, oferując tym samym możliwość solidnego doładowania mocą w trybie Turbo.

Laptop HP Omen 17 - Intel Core

Szybki dysk SSD

Integralnym elementem laptopa HP Omen 17 jest duży dysk SSD, który może pomieścić aż 1 TB danych. Co więcej, za wsparcie tego komponentu odpowiada pojemny moduł pamięci RAM, którego łączny obszar użytkowy to aż 32 GB. Warto też dodać, że zaimplementowana tu pamięć operacyjna opiera się na kościach DDR4, które pracują z częstotliwością 4800 MHz.

Laptop HP Omen 17 - dysk ssd

Ekran - funkcjonalny element laptopa

Kolejnym ważnym elementem laptopa HP Omen 17 jest jego duży, bo aż 17.3 calowy ekran. Dzięki swym rozmiarom i dużej rozdzielczości (2560 x 1440 pikseli), układ ten pozwala dostrzec każdy, nawet najmniejszy detal przetwarzanego obrazu. Co więcej, ekran posiada częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 165 Hz, co jest już wartością iście gamingową. Obrazy generowane przez matową matrycę będą jeszcze lepiej widoczne dzięki technologii IPS, która zapewnia efektywniejsze przetwarzanie wszystkich barw.

Laptop HP Omen 17 - Ekran

Komponenty multimedialne

Na uwagę zasługuje duża pojemność karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, której wartość wynosi aż 16 GB. Z kolei za przetwarzanie dźwięku odpowiedzialna jest zintegrowana karta dźwiękowa, która korzysta z zasobów pamięci RAM.

Laptop HP Omen 17 - GeForce RTX

Technologia chłodzenia OMEN Tempest

Technologia chłodzenia OMEN Tempest gwarantuje komputerowi chłód nawet w ogniu walki. Otwory wentylacyjne z 3 stron, 5-kierunkowy przepływ powietrza i moduł zasilania wentylatorów o napięciu 12 V to gwarancja skutecznego chłodzenia i stabilnej pracy systemu.

Laptop HP Omen 17 - OMEN Tempest

Klucz do zwycięstwa

Klawiatura z 4-strefowym podświetleniem klawiszy w kolorach z palety RGB lub tylko na czerwono, konstrukcja klawiszy o krótkim, szybkim skoku 1,5 mm oraz 26-klawiszowe rozpoznawanie przypadkowego naciśnięcia kilku klawiszy stanowią niewątpliwy atut na drodze do zwycięstwa.

Laptop HP Omen 17 - Klawiatura

Ulepszony dźwięk

DTS:X Ultra - Naśladuje dźwięk przestrzenny w celu poprawy wrażeń słuchowych.

HP Audio Boost - Poprawia głośność i jakość dźwięku dzięki zastosowaniu autonomicznego wzmacniacza.

System dźwięku Bang & Olufsen - Obejmuje podwójne głośniki stereofoniczne dostrojone we współpracy z ekspertami firmy Bang & Olufsen.

Laptop HP Omen 17 - DTS:X Ultra

Modernizuj, rozbudowuj, rozwijaj

Pojedynczy panel dający dostęp do dysku twardego, dysku SSD i pamięci RAM umożliwia łatwą modernizację i konserwację systemu.

Laptop HP Omen 17 - Pojedynczy panel

Łączność przewodowa i nie tylko

Za łączność bezprzewodową w laptopie HP Omen 17 odpowiedzialny jest interfejs Wi-Fi 6, a także złącze Bluetooth w standardzie 5.3. W obudowie urządzenia znalazło się też miejsce dla trzech złącz USB 3.0, a także 1 x Thunderbolt 4, wyjścia HDMI. Swoistą wisienką na torcie pozostaje wbudowany czytnik kart pamięci SD, SDXC, SDHC.


Co w zestawie?

Laptop HP Omen 17-CK1113NW, zasilacz i dokumentacja.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.

Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.

Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.

Usługa MediaExpert

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj matrycy: Matowa
Procesor: Intel Core i7-12700H
Liczba rdzeni: 14
Wielkość pamięci RAM [GB]: 32
System operacyjny: Brak
Rodzaj laptopa: Laptop dla graczy
Waga [kg]: 2.78

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Laptop HP Omen 17-CK1113NW 17.3" IPS 165Hz i7-12700H 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX3080Ti

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756