Opis produktu

Krystalicznie czyste brzmienie

Dzięki wielokierunkowej charakterystyce mikrofonu Redragon GM300 zostaniesz doskonale usłyszany niezależnie od pozycji, którą przybrałeś za biurkiem. Jeśli przemieszczasz się po całej szerokości swojego stanowiska lub żywiołowo przeżywasz intensywną rozgrywkę, będzie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jakość nagrań z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy!

Mikrofon REDRAGON GM300 Bok

Mnogość zastosowań

Niezależnie czy regularnie pojawiasz się na streamach lub podcastach czy też wrzucasz swoją dopracowaną do ostatniego szczegółu twórczość na YouTube – z mikrofonem Redragon GM300 Twoi odbiorcy jeszcze bardziej dostrzegą jak wiele serca wkładasz w swoje materiały. Wielokierunkowa charakterystyka sprzętu połączona z zamontowanym pop filtrem zapewni idealne i czyste nagrania niezależnie od zastosowania!

Mikrofon REDRAGON GM300 Front

Profesjonalny design

Denerwuje Cię zabawkowy wygląd Twojego obecnego mikrofonu pojawiającego się w kadrze Twoich dzieł? GM300 zabawki nie przypomina w niczym – to nie tylko profesjonalnie działający, ale i tak samo fachowo wyglądający mikrofon. Brak tutaj zbędnych ozdobników, a całość to przemyślana i unikalna konstrukcja wykonana z wytrzymałych i dobrze prezentujących się materiałów. Takiego mikrofonu nie powstydzisz się mieć na biurku!

Mikrofon REDRAGON GM300 bok

Pop filtr

Dołączony w standardzie pop filtr dodatkowo przyczyni się do poprawy jakości Twoich nagrań, zwłaszcza tych stworzonych pod wpływem emocji. Skutecznie wyeliminuje on zakłócenia powodowane przez tzw. eksplozywne spółgłoski czy ruchy powietrza powstałe z innych przyczyn. Położenie filtra dostosujesz dzięki elastycznemu ramieniu, na którym jest on zamocowany do mikrofonu.

Mikrofon REDRAGON GM300 Pop Filtr

Stabilny trójnóg

Odpowiedni mikrofon wymaga równie odpowiedniej podstawki. Stąd składany trójnóg dedykowany opisywanemu sprzętowi, którego stabilność zapewni możliwość szerokiego rozstawienia ramion podstawki. Dzięki niemu wyregulujesz również kąt ustawienia mikrofonu. Stworzenie studyjnych warunków to kwestia chwili!

Mikrofon REDRAGON GM300 Statyw

Łączność przewodowa

Mikrofon Redragon GM300 bezproblemowo podłączysz do każdego urządzenia wyposażonego w wejście USB dzięki kablowi o długości 1.7 m możesz swobodnie ustawić mikrofon w dogodnym miejscu. Komputer? Laptop? A może tablet? Wybór należy do Ciebie!

Mikrofon REDRAGON GM300 Prawy Skos

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Fizyczne

Rodzaj przetwornika: Pojemnościowy
Rodzaj łączności: Przewodowy
Charakterystyka kierunkowości: Kardioidalna
Przeznaczenie: Komputerowe
Czułość [dB]: -45
Impedancja [Om]: 2200
Pasmo przenoszenia maksymalne [Hz]: 20000
Pasmo przenoszenia minimalne [Hz]: 20
System mocowania: Koszyk antywstrząsowy, Tripod
Długość kabla [m]: 1.7
Złącze: USB typ-A
Do streamowania: Tak
Dodatkowe informacje: Prosta instalacja typu Plug and Play
Dołączone akcesoria: Kosz antywstrząsowy, Tripod
Przełącznik wyciszenia: Tak
Pop filtr: Tak
Ramię: Nie
Dla graczy: Tak
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Czarny

Producent

 • Nazwa producenta/importera: REDRAGON
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Mikrofon REDRAGON GM300

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756