Produkt archiwalny
Monitor ACER Nitro XV272UKFBMIIPRUZX 27" 2560x1440px IPS 300Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor ACER Nitro XV272UKFBMIIPRUZX 27" 2560x1440px IPS 300Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNowy wymiar grania
Niezwykła synchronizacja
Dzięki technologii FreeSync Premium firmy AMD możesz zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i rozrywaniu się obrazu. Możesz cieszyć się płynnym i dynamicznym obrazem, ponieważ częstotliwość odświeżania obrazu monitora jest zsynchronizowana z szybkością odtwarzania klatek w komputerze.
Zobacz, jak wygląda perfekcja
Podziwiaj swoje gry w ulepszonym obrazie w rozdzielczości WQHD. Zobacz wyraźny i przejrzysty obraz oraz rzeczywiste kolory na 27-calowym wyświetlaczu Agle Splendor IPS. Ekran może służyć szerszej publiczności, ponieważ cienie i kontrast nie tracą jakości nawet przy kącie patrzenia równym 178°.
Zoptymalizowane kolory
Daj się porwać niesamowicie realistycznym kolorom ze świata gry. Płynne przejścia, ładniejsze odcienie i jednolita jakość dzięki pokryciu palety AdobeRGB na poziomie 99% i wysokiej dokładności kolorów Delta E mniej niż 2.
Duża liczba klatek na sekundę
Ciesz się płynną rozgrywką bez zacinania dzięki częstotliwości odświeżania do 300 Hz. Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji G2G na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający się obraz.
Błyskawiczna konfiguracja
Koniec regulacji za pomocą przycisków. Teraz możesz z łatwością dostosować ustawienia monitora za pomocą oprogramowania Display Widget.
Certyfikaty Eyesafe i TUV
Chroń oczy przed zbytnim przemęczeniem dzięki technologiom BlueLightShield i Flickerless firmy Acer. Dzięki technologiom Acer ComfyView i Low Dimming monitor nie razi tak mocno, a o czy mniej się męczą. Dzięki temu możesz grać dłużej.
Różne tryby grania
Do wyboru są różne tryby – nie tylko do gier. Każdy z nich ma wyjątkowy profil kolorów. Przykładowe tryby: akcja, wyścigi, sport. Skonfiguruj swoje aplikacje, aby automatycznie działały w wybranym przez Ciebie trybie.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 300 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 300 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 600 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.23 x 0.23 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | XV272UKFBMIIPRUZX |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 25° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 20° (w lewo)20° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowany HUB USB |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4 - 1 szt.HDMI 2.1 - 2 szt.USB 2.0 Typu-B - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.USB Type-C - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 40 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 26 kWh = 33.54 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.68 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 52.02 |
| Głębokość [cm]: | 6.87 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23.37 |
| Szerokość [cm]: | 61.4 |
| Waga z podstawą [kg]: | 4.76 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 9.10 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB 3.0Kabel USB Type-CKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.