Monitor ASUS TUF Gaming VG27WQ3B 27" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
Kod: 2068488
Ekran: 27", 2560 x 1440px, VA
180
1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync
Zakrzywiony, QHD (2560 x 1440), 180 Hz
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 27
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Monitor ASUS TUF Gaming VG27WQ3B to 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440px, zaprojektowany z myślą o graczach. Dzięki zakrzywionej matrycy (1500R) i odświeżaniu na poziomie 180 Hz, zapewnia płynność i immersję w grach. Czas reakcji 1 ms (GTG) minimalizuje opóźnienia. Monitor oferuje także szerokie kąty widzenia i żywe kolory, co czyni go idealnym wyborem do gier oraz multimediów.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, VA
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 180
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: E
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 69
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 90%sRGB: 125%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-SyncFreeSync™
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.233 x 0.233 mm
Kontrast statyczny: 5000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 90LM0AQ1-B01170
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 2W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 21
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 45
Pobór mocy podczas pracy: 21 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.7
Wysokość (z podstawą) [cm]: 45.6
Głębokość [cm]: 8
Głębokość (z podstawą) [cm]: 19.3
Szerokość [cm]: 61
Waga [kg]: 4.2
Waga z podstawą [kg]: 6.9
Waga z opakowaniem [kg]: 4.90
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: ASUSTeK Computer Inc.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    3 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4 /5
    Design
    4.3 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    4.7 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4.7 /5
    Opcje regulacji
    3.3 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Tomasz 23 listopada 2025
    Potwierdzony zakup
    Monitor ok
    Czy ta opinia była pomocna?
    Filip 10 stycznia 2026
    Jak za te pieniądze jest ok
    Czy ta opinia była pomocna?
    Antoni 10 lipca 2025
    Opinia pozytywna
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing