Monitor ASUS TUF Gaming VG28UQL1A 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" OLED 240Hz 2560x1440px 0.03 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZanurz się w świecie gier
Niezrównany poziom realizmu
Odkryj potężne możliwości monitora ASUS TUF Gaming VG28UQL1A! Z 28-calową matrycą Fast IPS 4K UHD (3840 x 2160 px) i technologią NVIDIA G-SYNC, zapewnia on rozgrywkę pełną adrenaliny przy częstotliwości odświeżania 144 Hz. Dzięki innowacyjnemu połączeniu DSC oraz ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) i AMD FreeSync Premium, doznasz płynności rozgrywki na PC. Nawet gracze konsolowi mogą cieszyć się obrazem w 4K 120 Hz przez HDMI 2.1 bez straty chrominancji. DisplayHDR 400 i 90% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 zapewniają niesamowitą jakość kolorów i kontrast. Gotowy na ekstremalną przygodę? Wybierz TUF Gaming VG28UQL1A!
Superszybka częstotliwość odświeżania
To, co wyróżnia ten model, to nie tylko jego oszałamiające wizualne efekty z każdego punktu oglądania. Dzięki podkręconemu odświeżaniu o wartości 144 Hz, pozbywasz się opóźnień i efektów rozmycia, co stawia Cię na pierwszym miejscu w strzelankach, wyścigach, strategiach czasu rzeczywistego i grach sportowych. Graj na najwyższych ustawieniach wizualnych i reaguj natychmiastowo na to, co dzieje się na ekranie – zyskaj przewagę, zdobywając pierwszy cios.
Przewaga w Twoich rękach
Intensywność kolorów
Płynność bez smużenia
ASUS DisplayWidget Lite
ASUS Shadow Boost
GamePlus
ASUS GameVisual
Flicker-Free
Ochrona oczu
Rozległe możliwości podłączenia
Wygodne dopasowanie
Co w zestawie?
Dane techniczne
| Ekran: | 28", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 28 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 71.1 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 90%sRGB: 120% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1073.7 milionów |
| HDR: | HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | ELMB SyncFreeSync™ PremiumNVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.160 |
| Kontrast dynamiczny: | 1000:1 |
| Kontrast statyczny: | 100000000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | VG28UQL1A |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 15° (w lewo)15° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 27 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 60 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 33 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W |