Monitor MOBILE PIXELS Duex Max Deep Grey 14.1"' 1920x1080px IPS
Zakres od A do G
| Ekran: | 14.1", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
Produkt chwilowo niedostępny
NOWSZY MODEL
Monitor EXTRALINK Smart Life S400 14" 1920x1080px IPS
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| 16:9 | |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
Opis produktu
Dodatkowy monitor do Twojego laptopa
Przenośny ekran Mobile Pixels
Ułatw sobie korzystanie z laptopa i wyposaż się w dodatkowy ekran. Przenośny monitor MOBILE PIXELS Duex Max wyposażony został w 14.1-calowy wyświetlacz, który zagwarantuje Ci żywe i wyraźne kolory. Co więcej, oferuje on szeroką kompatybilność systemową oraz składaną, lekką konstrukcję.
Doskonałej jakości obraz
Monitor jest w stanie wyświetlić obraz w jakości Full HD (1920 x 1080 px), a jego przekątna wynosi 14.1”. Ponadto gwarantuje żywą, wyraźną kolorystykę, a także obsługuje tryb ochrony wzroku oraz automatyczną rotację ekranu. Wybierz jakość, którą wyraźnie widać!
Duża kompatybilność
Monitor będzie bardzo komfortowy w użytkowaniu, ponieważ cechuje się szeroką kompatybilnością. Współpracuje z laptopami w środowisku MacOS oraz Windows, konsolą Nintendo Switch, a także z systemem Android (wymagana będzie obsługa technologii Samsung DeX). Co więcej, urządzenie będzie działać od razu po podłączeniu, dzięki zastosowaniu technologii Plug&Play.
Przemyślana konstrukcja
Niezwykłą łatwość transportu oraz przechowywania gwarantuje kompaktowa konstrukcja o niskiej wadze, wynoszącej zaledwie 817 g. Ponadto za trwałość odpowiadają wysokiej klasy materiały - ABS i aluminium. Co więcej, wygodny montaż na obudowie laptopa umożliwią Ci mocowania magnetyczne, dołączone do zestawu.
W zestawie
W zestawie z monitorem znajdziesz także kabel USB-C - USB-C/A, płytki magnetyczne, naklejki samoprzylepne oraz instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Ekran: | 14.1", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | B |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14.1 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 35.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| HDR: | Nie |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Eye Care |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Duex Max Deep Grey |
Techniczne | |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Nie |
| Standard VESA [mm]: | Nie |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | USB-C |
| Wbudowany akumulator: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Plug & Play |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | B |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 5 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 6 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 5 kWh = 5.75 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 4.5 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 22.6 |
| Głębokość [cm]: | 0.635 |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Waga [kg]: | 0.817 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 1.60 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C - USB-C/ANaklejki samoprzylepnePłytki magnetyczne |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Innpro Robert Błędowski sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Rudzka 65c |
| Kod pocztowy: | 44-200 |
| Miasto: | Rybnik |
| Adres elektroniczny: | kontakt@innpro.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.