NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Monitor PRESTIGIO SOLUTIONS PSMB011P861 86" 3840x2160px IPS
| Ekran: | 86", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DisplayPort 1.2a - 1 szt., HDMI (wyjście) - 1 szt., HDMI 2.1 - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 2 szt., USB 2.0 - 1 szt.... |
Produkt chwilowo niedostępny
Monitor PRESTIGIO SOLUTIONS PSMB011P861 to nowoczesny ekran interaktywny 86” z matrycą IPS i rozdzielczością 4K UHD 3840 x 2160 px. Obsługa Multi-Touch oraz bogaty zestaw złączy sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, szkołach i podczas prezentacji biznesowych. Szerokie kąty widzenia i wysoka jakość obrazu gwarantują komfortową pracę i naukę.
Dane techniczne
| Ekran: | 86", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 8 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | DotykowyPłaskiWielkoformatowy (LFD) |
| Przekątna ekranu [cal]: | 86 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 218.44 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | D-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 8 |
| Funkcja Smart: | Tak |
| Technologia Smart: | Android |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.374 x 0.374 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast statyczny: | 1200:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | PSMB011P861 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 800 x 400 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 1 x 20W (subwoofer), 2 x 20W |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 128 GB pamięć ROM16 GB RAM50-punktowy ekran dotykowyBluetoothDwupasmowe Wi-Fi (2.4G / 5G)Kamera internetowaNFCWbudowane 8 mikrofonów |
| Złącza: | DisplayPort 1.2a - 1 szt.HDMI (wyjście) - 1 szt.HDMI 2.1 - 2 szt.RJ-45 (LAN) - 2 szt.USB 2.0 - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 - 2 szt.VGA - 1 szt.Wejście audio - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy podczas pracy: | 450 W (maksymalnie) |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 117.4 |
| Głębokość [cm]: | 8.69 |
| Szerokość [cm]: | 195.04 |
| Waga [kg]: | 67 |
| Pilot: | Tak |
| Wyposażenie: | 6x RysikKabel HDMIKabel USBKabel zasilającyPilotWielofunkcyjny długopis |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASBIS POLAND SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | M. Słowikowskiego 81c |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | sales@asbispoland.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
PRESTIGIO SOLUTIONS
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
86
RODZAJ MATRYCY
IPS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
60
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
8
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
3840 x 2160 (UHD 4K)
ZASTOSOWANIE
Do domu i biura
TYP EKRANU
Wielkoformatowy (LFD)
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
NTSC: 72%
FUNKCJA SMART
Tak
TECHNOLOGIA SMART
Android
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Nie
GŁOŚNIKI
Tak
ZŁĄCZA
Wejście audio - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
800 x 400
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
500
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Nie
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Nie
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Nie
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Nie
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Szary
SZEROKOŚĆ [cm]
od 100
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.