Monitor SAMSUNG Oddyssey G9 LC49G95TSSPXEN 49" 5120x1440px 240Hz 1 ms [GTG] Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 49", 5120 x 1440px, LED
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 420
Proporcje ekranu: 32:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 49
Przekątna ekranu [cm]: 124.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: QLED
Rodzaj matrycy: LED
Rozdzielczość ekranu: 5120 x 1440
Proporcje ekranu: 32:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 92%NTSC: 88%sRGB: 125%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR 1000HDR10+
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™ Premium ProNVIDIA® G-SYNC®
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.2328 x 0.2328 mm
Jasność ekranu [cd/m2]: 420
Kontrast dynamiczny:
Kontrast statyczny: 2500:1‎
Dual Mode: Nie
Model: Oddyssey G9 LC49G95TSSPXEN
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 13° (do tyłu/w górę)3° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 15° (w lewo)15° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Nie
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 45
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 119
Pobór mocy podczas pracy: 160 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)