Opis produktu

Wysokiej jakości myszka

Doskonała jakość

Znalezienie myszy komputerowej, która będzie odpowiadać wszystkim wymaganiom, potrafi być ciężkim zadaniem. Jeżeli znajduje się ono również na Twojej liście, to możesz się w tym momencie zatrzymać! Przedstawiamy model TRUST GXT 101P GAV o nowoczesnych funkcjach i stylowym wyglądzie. Przypadnie on do gustu każdemu, kto poszukuje dobrej jakości sprzętu w niskiej cenie.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - jakosc

Mysz dla każdego

Urządzenie to dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi jest idealne dla praworęcznych użytkowników. Odpowiednie wymiary i gumowana okładzina górna zapewniają również pewny chwyt, dzięki czemu myszka nie będzie wyślizgiwała się z dłoni. Profilowane boki umożliwiają również swobodne ułożenie ręki w taki sposób, aby trzymanie urządzenia i korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - mysz dla kazdego

Sensor optyczny

Mysz TRUST GXT 101P GAV jest wyposażona w sensor optyczny z możliwością wyboru jednej z rozdzielczości. To pozwoli cieszyć się niezwykle dokładnym pozycjonowaniem w grach.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - Sensor optyczny
Rozdzielczość na wysokim poziomie

Dzięki przyciskowi wyboru rozdzielczości jesteś w stanie zmienić czułość myszki w zakresie od 600 do 4800 DPI. Parametr ten określa dystans, jaki jest w stanie przebyć kursor na ekranie po poruszeniu sterownikiem i przesunięciu nim po stole czy biurku. Im rozdzielczość jest wyższa, tym szybciej możesz poruszać wskaźnikiem. Takim sposobem jesteś w stanie swobodnie zmieniać funkcje myszy w zależności od potrzeb i sytuacji.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - rozdzielczosc

6 przycisków

Oprócz standardowych dwóch przycisków na górze obudowy mysz ta ma również wbudowane kolejne przyciski. Dzięki nim jesteś w stanie korzystać ze wszystkich parametrów, jakie ma do zaoferowania to urządzenie. Sprzęt posiada również rolkę, dzięki której możesz swobodnie przewijać listy.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - wygodne przyciski

Przewodowa łączność

Jesteś w stanie podłączyć mysz do komputera za pomocą przewodu i złącza USB. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność sprzętu i szybką reakcję na każdy ruch sterownika. Przewód w oplocie ma długość aż 1,80 metra, dzięki czemu możesz monitorować pracę na ekranie komputera i konfigurować dane nawet wtedy, gdy nie siedzisz bezpośrednio obok niego. Zabezpieczony kabel jest również bardziej odporny na możliwe uszkodzenia, jakie mogą być spowodowane jego nagłym pociągnięciem. Takim sposobem Twoja mysz pozostaje żywotna i zdolna do pracy przez dłuższy czas.

Mysz TRUST GXT 101P GAV - przewododwa lacznosc

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 4800 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Mysz pionowa: Nie
Liczba przycisków: 6
Programowalne przyciski: Nie
Rodzaj zasilania: USB

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Ergonomiczny kształt
5 /5
Głośność przycisków
5 /5
Precyzja
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
anonim 25 grudnia 2021
Dobra myszka
Dobra myszka za niewielki koszt, regulowana czułość w bardzo łatwy i przyjemny sposób.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Martyna 15 grudnia 2021
Wszystko git
Generalnie myszka bardzo w porządku, świetny różowy kolor, wygodna, fajna.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Mysz TRUST GXT 101P GAV

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756