NOWOŚĆ

Podkładka SONY Inzone Mat D MPD-D700

Kod: 2094562
Rodzaj: Podkładka pod mysz
Podkładka podświetlana: Nie
Podkładka z poduszką: Nie
Materiał wykonania: Guma, Tkanina poliestrowa
Grubość [mm]: 4
Podkładka SONY Inzone Mat D MPD-D700
Podkładka SONY Inzone Mat D MPD-D700

299 99
28,90 zł x 11 rat


Opis produktu

Podkładka dla graczy
Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 - baner podkłądki sony

Dla szybkiej reakcji

Stworzona z myślą o szybkim kontrolowaniu myszki, podkładka INZONE MAT-D MPD-D700 jest dostosowana do gwałtownych i dynamicznych ruchów charakterystycznych dla gier FPS typu Battle Royale. Jej powierzchnia pozwala na szybkie i płynne przesuwanie myszki, a jednocześnie oferuje odpowiedni opór, umożliwiający precyzyjne ruchy.

Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 gwałtownych i dynamicznych ruchów gier FPS typu Battle Royale precyzyjne ruchy - mysz na podkładce

Antypoślizgowa konstrukcja

Dzięki gumowej podstawie o wysokiej przyczepności podkładka gamingowa pozostaje na swoim miejscu nawet podczas intensywnej rozgrywki. Wytrzymała guma pewnie przylega do biurka, zapobiegając niepożądanym ruchom i rozpraszaniu uwagi podczas gry. Grubość około 4 mm sprawia, że cała powierzchnia jest płaska i równa, oferując płynną i spójną kontrolę od krawędzi do krawędzi.

Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 gumowej podstawie wysokiej przyczepności intensywnej rozgrywki Wytrzymała guma zapobiegając niepożądanym ruchom Grubość około 4 mm - spód podkładki

Duża powierzchnia

Mata INZONE MAT-D MPD-D700 oferuje dużą powierzchnię o wymiarach 480 x 400 mm, która pozwala na płynne i szybkie ruchy myszą oraz precyzyjną kontrolę. Grubość 4 mm daje komfortowe wrażenia podczas użytkowania, a mata pozostaje płaska i stabilna, dzięki czemu możesz skupić się na grze.

Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 dużą powierzchnię o wymiarach 480 x 400 mm płynne i szybkie ruchy Grubość 4 mm - mysz na podkładke i klawiatura obok

Precyzyjne szwy

Mata INZONE MAT-D MPD-D700 ma elegancką, niskoprofilową, przeszytą krawędź, która znajduje się nieco poniżej powierzchni, tworząc gładkie przejście między matą a biurkiem. Pozostaje równo z powierzchnią, dzięki czemu nie ociera się ani nie zaczepia, nawet podczas szybkich ruchów ramion. Oznacza to zmniejszenie ryzyka otarć nadgarstka i zakłóceń w pracy myszki. Krawędź została wzmocniona, jest odporna na postrzępienie i pękanie, dzięki czemu zestaw wygląda elegancko i działa bez zarzutu, nawet po wielu godzinach intensywnej gry.

Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 INZONE MAT-D MPD-D700 dużą powierzchnię o wymiarach 480 x 400 mm płynne i szybkie ruchy Grubość 4 mm - obszyte krawędzie

Zawartość zestawu

Podkładka SONY Inzone MAT-D MPD-D700 oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Charakterystyka

Producent/podmiot odpowiedzialny

Grubość [mm]: 4
Rodzaj: Podkładka pod mysz
Podkładka gamingowa: Tak
Podkładka podświetlana: Nie
Podkładka z poduszką: Nie
Materiał wykonania: Guma, Tkanina poliestrowa
Kolor: Czarny
Gwarancja : 24 miesiące
Funkcje dodatkowe: Antypoślizgowy spód, Powłoka hydrofobowa
Nazwa: Sony Europe B.V., (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Ulica i numer budynku: Ul. Ogrodowa 58
Kod pocztowy: 00-876
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: customersupport.pl@eu.sony.com

Dokumenty do pobrania

  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: SONY POLAND SP. Z O.O.
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Podkładka SONY Inzone Mat D MPD-D700
    Podkładka SONY Inzone Mat D MPD-D700

    299 99
    28,90 zł x 11 rat