Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC Dual 8GB DLSS 3

(1)
Kod: 543201
Porównaj
Rodzaj pamięci: GDDR 6
Ilość pamięci RAM [MB]: 8192
Szyna danych [bit]: 128
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługa wielu monitorów: 4
Zobacz opis produktu
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC Dual 8GB DLSS 3
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC Dual 8GB DLSS 3
1 869 00
93,45 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

i do września nie płacisz

Opis produktu

Zdominuj świat gier

Moc grafiki w kompaktowej formie

Rozpocznij niesamowitą przygodę w świecie gier z nową kartą graficzną ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3! Wyposażona w dwie zaawansowane technologicznie turbiny chłodzące, ta karta dostarcza nie tylko oszałamiającą wydajność graficzną, ale także efektywne chłodzenie, które pozwoli Ci cieszyć się długimi sesjami grania bez przegrzewania się sprzętu. Dzięki unikalnej konstrukcji z dwoma wentylatorami Axial-tech, przepływ powietrza do radiatora jest maksymalizowany, co gwarantuje optymalne temperatury podczas najbardziej wymagających zadań graficznych.

ASUS Dual GeForce RTX™ 4060 Ti to nie tylko potęga obliczeniowa, ale także kompatybilność z różnymi systemami. Znane rozwiązania chłodzenia z modeli flagowych kart graficznych zostały zintegrowane w eleganckiej konstrukcji, która mieści się nawet w niewielkich obudowach. Mierząc zaledwie 22,7 cm długości i zajmując 2,5 gniazda, ta karta graficzna zapewnia imponującą moc na niewielkiej przestrzeni.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - Karta graficzna

Napędzana przez NVIDIA DLSS 3, ultrawydajną architekturę Ada Lovelace oraz pełny ray tracing
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Więcej niż szybka

Układy graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 napędzane są architekturą NVIDIA Ada Lovelace, która zapewnia ultrawydajność poprzez skok w zakresie wydajności i grafiki opartej na SI. Dzięki niej wirtualne światy zyskają na realizmie, a Ty zauważysz najdrobniejsze szczegóły. Zastosowana w nich rewolucyjna technologia DLSS 3 podnosi wydajność gier nawet czterokrotnie!

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada pozwala karcie graficznej wyzwolić całą potęgę ray tracingu, który zwiększa realizm gry poprzez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Połączenie mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji sprawia, że wirtualny świat jest realistyczny jak nigdy dotąd.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

NVIDIA DLSS 3 to rewolucyjna technika, którą oparto ją na rdzeniach Tensor czwartej generacji i akceleratorze przepływu optycznego. Poprzez generowanie większej liczby klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów i poprawia płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie nowym rozwiązaniem, niestosowanym do tej pory w kartach graficznych.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 wyraźnie zwiększa wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX przez zbieranie próbek z obrazów niższej rozdzielczości i generowanie na ich podstawie dodatkowych klatek w wysokiej rozdzielczości. Zobacz, jak wpłynie to na Twoje gry!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Warhammer 40,000: Darktide | 3. Unreal Engine 5: Lyra Demo (RT) | 4. F1® 22 (RT) | 5. Unity Enemies Demo (RT) | 6. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 7. NVIDIA Racer RTX (Full RT) | 8. Justice (Full RT) | 9. Portal with RTX (Full RT)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Rozdzielczość 3840 × 2160, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS na karcie RTX 4090, i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. Wszystkie dane dotyczące funkcji generowania klatek DLSS oraz gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, dzięki którym zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Zestaw technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych sprawia, że będziesz w stanie szybciej namierzyć cel, zareagować i zwiększyć precyzję celowania.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podnieś poziom kreatywnego tworzenia

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 wzniosą Twoje kreatywne projekty na nowy poziom. Sprawdź możliwości akceleracji SI w najlepszych kreatywnych aplikacjach i popraw przepływy pracy dzięki narzędziom NVIDIA Studio i platformie dedykowanych sterowników. Układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci dać z siebie wszystko - nieważne czy renderujesz złożone modele 3D, obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości czy płynnie łączysz się i współpracujesz, korzystając z platformy NVIDIA Omniverse™.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Wciągnij swoich widzów w grę dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej transmisji na żywo. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego, dzięki którym zaprezentujesz najlepsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast sprawi, że każde pomieszczenie stanie się profesjonalnym studio dzięki efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów i nie tylko.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Cicha moc

Odkryj niezrównaną jakość i wydajność w nowej karcie graficznej ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, które nazywamy "Inteligentnie zapewnianą ciszą", teraz możesz cieszyć się gamingiem i pracą w pełnej ciszy. Gdy temperatura GPU spada poniżej 55 stopni Celsjusza, karta automatycznie przechodzi w tryb zatrzymania pracy, wyłączając wentylatory i osiągając absolutną bezgłośność.

To nie tylko poprawia komfort użytkowania, ale także przyczynia się do oszczędności energii. Zanurz się w świecie wirtualnej rozrywki z niesamowitą jakością grafiki, wspieraną technologią DLSS 3, która podnosi poprzeczkę oczekiwań.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - Cicha moc

Wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3 to prawdziwy majstersztyk technologii, a jej sercem jest wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym. Co to oznacza dla Ciebie? To oznacza dwa razy dłuższą żywotność niż konwencjonalne łożyska kołnierzowe. Dzięki trwałemu i zaawansowanemu systemowi chłodzenia nie tylko doświadczysz płynności w grach i projektach, ale także oszczędzisz na ewentualnych naprawach czy wymianach.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - podwójne łożyska kulkowe

Chłodzenie, które gasi każdy żar

Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym komponentom, takim jak osłona karty, radiator i układ rurek cieplnych, dwóch wentylatorów Axial-tech w pełni wykorzystuje wentylację z panelu bocznego obudowy. To innowacyjne podejście przekształca obudowę komputera w efektywny system chłodzenia, osiągając wydajność chłodzenia, która przewyższa wszelkie oczekiwania – szczególnie w kartach tego rozmiaru.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - Axial-tech

Solidna ochrona, wyjątkowy design

Twój świat gamingu właśnie stał się bardziej solidny i stylowy dzięki ochronnej płycie tylnej w karcie graficznej ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3. To nie jest zwykła płytka – to prawdziwy metal, który kryje w sobie potężne innowacje. Aluminium wzmocniło płytę drukowaną, dodając nie tylko stabilności konstrukcji karty, ale również skutecznej ochrony podzespołów i ścieżek sygnału przed ewentualnymi uszkodzeniami.

W połączeniu z szerokim otworem wentylacyjnym z tyłu urządzenia, gorące powietrze zostaje skierowane z dala od podzespołów, zasilając wentylatory w obudowie i utrzymując temperatury na optymalnym poziomie.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - Solidna ochrona

Wzmocniony wspornik montażowy

Potęga tkwi w solidności, a stal jest jej symbolem. W modelu Dual karty graficznej ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3, wspornik montażowy osiąga nowy poziom wytrzymałości dzięki stalowej konstrukcji. Stal szlachetna 304, znana ze swej twardości i odporności na korozję, zapewnia nie tylko wzmocnienie konstrukcji, ale także długotrwałą niezawodność. To niesamowite połączenie wytrzymałości i funkcjonalności, które podnosi nie tylko bezpieczeństwo, ale także estetykę twojej konstrukcji.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - Stal szlachetna 304

ASUS GPU Tweak III

Z oprogramowaniem ASUS GPU Tweak III, twój świat gamingowy osiąga nowy wymiar precyzji. Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3 staje się pod Twoją pełną kontrolą, umożliwiając dostrojenie kluczowych parametrów w sposób, który wykracza poza oczekiwania. Zwiększaj wydajność poprzez regulację taktowań rdzenia, częstotliwości pracy pamięci i napięcia, a wszystko to dostępne w jednym intuicyjnym interfejsie. Monitoruj każdy ruch w czasie rzeczywistym dzięki spersonalizowanemu menu ekranowemu, które dostosowujesz według własnych potrzeb.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - ASUS GPU Tweak III

QuantumCloud

Twoja karta graficzna to nie tylko potężne narzędzie do gier, ale także źródło dodatkowych zysków dzięki QuantumCloud. To innowacyjna i bezpieczna aplikacja, która pozwala wykorzystać moc obliczeniową Twojej karty graficznej do zarabiania. Zyskuj poprzez udostępnianie swojego potencjału, a zdobyte środki możesz wypłacać na konto PayPal, WeChat czy wymieniać na gry w platformie Steam. Co więcej, QuantumCloud chroni Twoją prywatność - żadne dane osobowe nie są przechowywane. Wystarczy jedno kliknięcie, by zacząć zyskiwać.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3  - QuantumCloud

Co w zestawie?

W zestawie z kartą graficzną ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB DLSS 3 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj pamięci: GDDR 6
Układ graficzny: GeForce RTX 4060 Ti
Ilość pamięci RAM [MB]: 8192
Szyna danych [bit]: 128
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.2/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Wydajność
5 /5
Głośność pracy
1 /5
Jakość chłodzenia
5 /5
Prosty montaż
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.2/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
pepe 28 grudnia 2023
Super karta, ale...
Naprawdę dobry model rtx 4060 ti, chłodna i mega cicha, ale... kolejna karta z piszczącymi cewkami. Totalna klapa z nowymi kartami.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC Dual 8GB DLSS 3
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC Dual 8GB DLSS 3
1 869 00
93,45 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1869,00 zł
1 869 00