NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Karta graficzna MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 12GB DLSS 4
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 300 |
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Producent chipsetu: | NVIDIA |
| Seria karty graficznej: | GeForce RTX z serii 50 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | Nvidia DLSS 4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Szyna pamięci: | 128 bit |
| Taktowanie rdzenia: | Boost: 2647 MHzExtreme Performance: 2662 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 4608 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 448 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6 |
| Typ chłodzenia: | Aktywne |
| Podświetlenie: | Tak |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 2.2 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 2.1b - 3 szt.HDMI 2.1b - 1 szt. |
| Złącze zasilania: | 16 pin - 1 szt. |
| Pobór mocy [W]: | 180 |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 600 |
| Dodatkowe informacje: | Wsparcie dla HDCP |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 300 |
| Wysokość [mm]: | 44 |
| Szerokość [mm]: | 125 |
| Waga [g]: | 839 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
MSI
PRODUCENT CHIPSETU
NVIDIA
MODEL
GeForce RTX 5060 Ti
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
8 GB
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR7
SZYNA PAMIĘCI
128 bit
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 5.0 x16
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort 2.1b - 3 szt.
RAY TRACING
Tak
TECHNIKA UPSCALINGU
Nvidia DLSS 4
TYP CHŁODZENIA
Aktywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
600
PODŚWIETLENIE
Tak
LICZBA WENTYLATORÓW
3
POBÓR MOCY [W]
180
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
4
FORMAT PCB
ATX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
2.2
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
DirectX 12 Ultimate
DLA GRACZY
Tak
DŁUGOŚĆ [mm]
300
KOLOR
Czarny
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.