Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB DLSS 3

Kod: 494727
Porównaj
Rodzaj pamięci: GDDR 6X
Ilość pamięci RAM [MB]: 16384
Szyna danych [bit]: 256
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługa wielu monitorów: 4
Zobacz opis produktu
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB DLSS 3
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB DLSS 3
6 599 99
659,99 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do września nie płacisz

Opis produktu

Napędzana przez NVIDIA DLSS 3, ultrawydajną architekturę Ada Lovelace oraz pełny ray tracing
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Więcej niż szybka

Układy graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 napędzane są architekturą NVIDIA Ada Lovelace, która zapewnia ultrawydajność poprzez skok w zakresie wydajności i grafiki opartej na SI. Dzięki niej wirtualne światy zyskają na realizmie, a Ty zauważysz najdrobniejsze szczegóły. Zastosowana w nich rewolucyjna technologia DLSS 3 podnosi wydajność gier nawet czterokrotnie!

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada pozwala karcie graficznej wyzwolić całą potęgę ray tracingu, który zwiększa realizm gry poprzez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Połączenie mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji sprawia, że wirtualny świat jest realistyczny jak nigdy dotąd.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

NVIDIA DLSS 3 to rewolucyjna technika, którą oparto ją na rdzeniach Tensor czwartej generacji i akceleratorze przepływu optycznego. Poprzez generowanie większej liczby klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów i poprawia płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie nowym rozwiązaniem, niestosowanym do tej pory w kartach graficznych.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 wyraźnie zwiększa wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX przez zbieranie próbek z obrazów niższej rozdzielczości i generowanie na ich podstawie dodatkowych klatek w wysokiej rozdzielczości. Zobacz, jak wpłynie to na Twoje gry!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Warhammer 40,000: Darktide | 3. Unreal Engine 5: Lyra Demo (RT) | 4. F1® 22 (RT) | 5. Unity Enemies Demo (RT) | 6. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 7. NVIDIA Racer RTX (Full RT) | 8. Justice (Full RT) | 9. Portal with RTX (Full RT)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Rozdzielczość 3840 x 2160, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS na karcie RTX 4090, i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. Wszystkie dane dotyczące funkcji generowania klatek DLSS oraz gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, dzięki którym zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Zestaw technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych sprawia, że będziesz w stanie szybciej namierzyć cel, zareagować i zwiększyć precyzję celowania.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podnieś poziom kreatywnego tworzenia

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 wzniosą Twoje kreatywne projekty na nowy poziom. Sprawdź możliwości akceleracji SI w najlepszych kreatywnych aplikacjach i popraw przepływy pracy dzięki narzędziom NVIDIA Studio i platformie dedykowanych sterowników. Układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci dać z siebie wszystko - nieważne czy renderujesz złożone modele 3D, obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości czy płynnie łączysz się i współpracujesz, korzystając z platformy NVIDIA Omniverse™.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Wciągnij swoich widzów w grę dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej transmisji na żywo. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego, dzięki którym zaprezentujesz najlepsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast sprawi, że każde pomieszczenie stanie się profesjonalnym studio dzięki efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów i nie tylko.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Nowy wymiar jakości

Karta dopracowana pod każdym względem

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB została stworzona z myślą o użytkowniku, dla którego szybkość to podstawa. Tutaj wszystko jest dopracowane pod każdym względem, począwszy od dynamiki realizowanych obliczeń, aż po układ chłodzenia.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB do pracy i gamingu

Maksymalna wydajność

PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack to nie tylko 16 GB pamięci operacyjnej zamkniętej w relatywnie niewielkim komponencie. To przede wszystkim połączenie kilku technologii, dzięki którym można uzyskać jeszcze większą wydajność. Przykładowo zastosowanie funkcji Ray Tracingu pozwoliło stworzyć wyjątkowo realistyczną grafikę, która jest odwzorowywana naturalnie padającym światłem. Odtąd każdy szczegół w grze wygląda tak, jakby był wycięty z realistycznego świata.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB pojemna pamiec wlasna

Technologia NVIDIA Reflex

Dzięki wykorzystaniu technologii NVIDIA Reflex posiadacz karty może skorzystać z dodatkowych milisekund, które dadzą mu maksimum przewagi nad wrogami. Karta została zaprojektowana tak, aby opóźnienia pojawiające się w trakcie rozgrywki były, jak najmniejsze. Widać to zwłaszcza na przykładzie gier, których rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym. Dzięki karcie można szybko namierzyć cel, uciec przed pociskiem, a także oddać strzał.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB minimalne opoznienie NVIDIA Reflex

Nie tylko dla graczy

Atutem karty graficznej PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB jest możliwość wykorzystania jej nie tylko w kontekście gamingu, ale również pracy przy projektach graficznych. Karta posiada bardzo duży potencjał w zakresie modelowania 3D i renderingu, co przedkłada się na jeszcze szybsze przetwarzanie obrazu trójwymiarowego. Karta sprawdzi się zwłaszcza w przypadku projektowania modeli 3D. Z powodzeniem można ją stosować w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB wieksza wydajnosc w programach graficznych

Skuteczny system chłodzenia

Mówiąc o kartach graficznych z "najwyższej półki", nie sposób zapomnieć o możliwościach, jakie oferuje wydajny system chłodzący. Karta wyposażona została w wentylatory wyróżniające się specjalnie uformowanymi łopatkami. Dzięki nim ciąg powietrza wykorzystywany do chłodzenia kart jest znacznie większy, co przedkłada się na wyższą skuteczność odprowadzania ciepła. Z drugiej strony trzeba pamiętać o masywnym radiatorze i finach, dzięki którym efekt rozproszenia ciepła (zwłaszcza przy niższym obciążeniu) nie włącza wentylatorów.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB efektywny system chlodzenia

Dodatkowe udogodnienia

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB posiada wspornik, który dodatkowo wzmacnia kartę i redukuje oddziałujące na nią przeciążenie. Dodatkowo karta posiada podświetlenie LED, które świetnie się prezentuje zwłaszcza w przypadku przezroczystych obudów. Światło LED sterowane jest poprzez odrębny kabel, dzięki któremu jego barwę i intensywność świecenia można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB podswietlenie LED z regulajca barwy i intensywnosci

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera: kartę graficzną PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB, kabel zasilający 16-pin na 3x 8-pin, uchwyt karty graficznej, kabel ARGB oraz instrukcję obsługi.

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB bogaty zestaw akcesoriow

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj pamięci: GDDR 6X
Układ graficzny: GeForce RTX 4080
Ilość pamięci RAM [MB]: 16384
Szyna danych [bit]: 256
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB DLSS 3
Karta graficzna PALIT GeForce RTX 4080 GameRock OmniBlack 16GB DLSS 3
6 599 99
659,99 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 6599,99 zł
6 599 99