Karta graficzna ZOTAC Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC 16GB DLSS 4
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 220.5 |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti 16GB Twin Edge OC to kompaktowa karta graficzna oparta na najnowocześniejszej architekturze Blackwell firmy NVIDIA, DLSS4 i 16 GB pamięci GDDR7. Dzięki fabrycznemu OC oraz solidnemu rozwiązaniu chłodzącemu, Twin Edge OC jest gotowa na najnowsze tytuły z płynną liczbą klatek na sekundę i wydajnością.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Producent chipsetu: | NVIDIA |
| Seria karty graficznej: | GeForce RTX z serii 50 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | Nvidia DLSS 4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Szyna pamięci: | 128 bit |
| Taktowanie rdzenia: | Boost: 2602 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 4608 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 448 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6Vulkan 1.4Vulkan RT APIs |
| Typ chłodzenia: | Półpasywne |
| Podświetlenie: | Nie |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 2 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 2.08 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 2.1b - 3 szt.HDMI 2.1b - 1 szt. |
| Złącze zasilania: | 8 pin - 1 szt. |
| Pobór mocy [W]: | 180 |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 650 |
| Dodatkowe informacje: | Chłodzenie IceStorm 2.0Metalowy panel tylnyNVIDIA BlackwellNVIDIA G-SyncNVIDIA Reflex 2NVIDIA SFF-readyNVIDIA StudioOprogramowanie FireStorm UtilityWentylatory BladeLinkWsparcie dla HDCP 2.3 |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja obsługi |
| Długość [mm]: | 220.5 |
| Wysokość [mm]: | 41.6 |
| Szerokość [mm]: | 120.25 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | ZT-B50620H-10M |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.