Produkt archiwalny
Obudowa CORSAIR 5000T TG RGB
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa CORSAIR 5000T TG RGB
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneRobi wrażenie
Ekstremalny potencjał
CORSAIR 5000T TG RGB w typie Middle Tower to wysokiej jakości obudowa zachwycająca nowoczesnym, eleganckim designem. Profilowane krawędzie obudowy i możliwośc indywidualnego spersonalizowania diod LED RGB nadają komputerowi wyjątkowego charakteru, a usprawniające przepływ powietrza, zdejmowane panele przedni i górny oraz system organizacji okablowania CORSAIR RapidRoute i przestronne wnętrze ułatwiają jego składanie. Wentylatory sterowane przy użyciu zawartego w komplecie kontrolera iCUE COMMANDER CORE XT zapewniają natychmiastowe chłodzenie i dodatkowe podświetlenie.
Wysoka jakość wykonania
Obudowa o wymiarach 560 mm wysokości, 251 mm szerokości i 530 mm głębokości zachwyca doskonałą jakością wykonania z metalu i szkła hartowanego. Waży 14.53 kg.
Poznaj ją bardziej
Posiada okno, panele boczne w formie drzwi oraz zdejmowany górny panel, dzięki czemu dostęp do wszystkich podzespołów jest szybki i łatwy. Dużym atutem są filtry antykurzowe, które zapobiegają osadzaniu się kurzu i brudu.
System organizacji kabli
Dzięki inteligentnemu systemowi aranżowania kabli CORSAIR RapidRoute można bez trudu zachować porządek w przewodach. Z kolei przestronne wnętrze umożliwi łatwe i bezproblemowe złożenie komputera, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
3 wentylatory przednie
Obudowa została wyposażona w 3 przedni wentylatory, każdy o średnicy 120 mm. Każdy z nich posiada podświetlenie LED RGB, które nadaje całości iście gamingowego charakteru. Wentylatorami można łatwo sterować przy pomocy dołączonego do zestawu kontrolera iCUE COMMANDER CORE XT. Wentylatory zapewniają wydajne chłodzenie wszystkich podzespołów komputera, świetnie sprawdzają się nawet przy zaawansowanych zadaniach.
Montaż dodatkowych wentylatorów
W obudowie można zamontować maksymalnie 10 wentylatorów. Użytkownik ma wiele opcji montażu: panel boczny 3 x 120 mm, panel górny/przedni 2 x 140 mm lub 3 x 120 mm, panel tylny 1 x 120 mm. Istnieje także opcja montażu chłodzenia wodnego.
Wnęki wewnętrzne
Obudowa została wyposażona we wnęki wewnętrzne 3 x 2.5 cala oraz 2 x 2.5/3.5 cala. Maksymalna długość zasilania wynosi 250 mm, karty graficznej 400 mm, a maksymalna wysokość chłodzenia CPU – 170 mm. Standard płyty głównej: ATX, EATX, microATX, Mini-ITX.
Dostępne złącza
Na obudowie znajdują się przyciski Power i Reset, a także złącze USB 3.1 Type C, 4 złącza USB 3.0, wejście mikrofonowe oraz wejście słuchawkowe/głośnikowe.
Wyposażenie zestawu
W zestawie znajduje się obudowa CORSAIR 5000T TG RGB i komplet śrubek i elementów montażowych.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 530 x 251 x 560 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 3 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 9 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 250 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 170 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 10 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 3x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel boczny: | 3x 120 mm |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel boczny: | 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 360 mm |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 4 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Panele boczne w formie drzwi, System aranżowania kabli, Zdejmowany górny panel |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 560 |
| Szerokość [mm]: | 251 |
| Głębokość [mm]: | 530 |
| Waga [kg]: | 14.53 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.08 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Corsair Memory, BV |
| Ulica i numer budynku: | Wormerweg 8 |
| Kod pocztowy: | 1311 |
| Miasto: | XB Almere |
| Adres elektroniczny: | maris.sule@corsair.com |