Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Opis produktu
Wykonanie
Subtelna obudowa micro ATX od firmy Jonsbo przeznaczona do komputerów domowych i biurowych. RM3 wykonany ze stali i szczotkowanego aluminium zachwyca eleganckim wyglądem i doskonałym wykonaniem.
Boczne części obudowy są przeszklone, umieszczono w nich szkło hartowane. Ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem jest zastosowanie szkła po obu stronach obudowy. Można zainstalować w niej potężny sprzęt do gier. W środku znajdziemy miejsce na płyty główne do formatu micro ATX, a także długie karty graficzne i standardowe zasilacze ATX.
Wymiary
Pomimo stosunkowo małych rozmiarów do obudowy zmieścimy zasilacz w formacie ATX oraz płyty główne w formacie mini-ITX i microATX. Łącznie cztery gniazd PCI umożliwia instalację rozszerzeń i kart graficznych o maksymalnej długości 31 centymetrów.
Chłodzenie
Koncepcja chłodzenia RM3 opiera się na fabrycznie zainstalowanym wentylatorze 120 mm. W podłodze znajduje się miejsce, w którym można umieścić zasilacz i klatkę HDD. W dolnej części obudowy duży filtr zatrzymuje nieestetyczny kurz, dzięki czemu wnętrze obudowy jest czyste.
Jonsbo RM3 jest kompatybilny z chłodnicami procesora o maksymalnej wysokości 170 milimetrów. W sumie można zainstalować do trzech 2,5-calowych i dwóch 3,5-calowych urządzeń do przechowywania danych. Panel I/O jest klasycznie umieszczony z przodu obudowy i oprócz dwóch obowiązkowych złączy audio i przycisku zasilania posiada dwa porty USB 3.0 typu A.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Micro Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 336 x 215 x 385 |
| Materiał: | Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Micro Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ITX, microATX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 3 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 165 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 310 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 170 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel górny: | 1x 140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel dolny: | 1x 120 mm |
| Panel górny: | 1x 140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Materiał: | Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 385 |
| Szerokość [mm]: | 215 |
| Głębokość [mm]: | 336 |
| Waga [kg]: | 7.3 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.20 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Midas Marcin Żmiejko |
| Ulica i numer budynku: | ul. Czterech Wiatrów 5 |
| Kod pocztowy: | 16-002 |
| Miasto: | Dobrzyniewo Duże |
| Adres elektroniczny: | info@emidas.com.pl |