Produkt archiwalny
Obudowa KRUX Heko KRXD001
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa KRUX Heko KRXD001
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneGamingowa obudowa
Piękno i wytrzymałość
Heko to idealna obudowa dla Twojego stacjonarnego komputera, łącząca w sobie pojemność, stabilność i stylowy wygląd. Dzięki przeszklonym panelom, Twoje cyfrowe imperium będzie wyglądać imponująco. Boczne panele na zawiasach pozwalają na szybki dostęp do wnętrza obudowy bez potrzeby demontażu.
Filtry przeciwpyłowe
Porządek i czystość to kluczowe elementy. Heko jest wyposażona w trzy filtry przeciwpyłowe, które chronią przed gromadzeniem się kurzu. Filtr frontowy montowany na zatrzask znajduje się między wentylatorami a przednią szybą. Górny filtr, mocowany na magnes, można łatwo czyścić, a dolny filtr jest wsuwany, aby nie przesuwał się z powodu wibracji wentylatorów.
Przestrzeń na komponenty
Krux Heko wyróżnia się umiejscowieniem slotu płyty głównej, zapewniającym dużo miejsca na inne komponenty i chłodzenie. Jeśli planujesz zainstalować potężną kartę graficzną, Heko ma miejsce na odpowiednie chłodzenie. Możesz zamontować aż osiem wentylatorów o średnicy 120 mm (do kupienia osobno), bez konieczności ich upychania.
Skuteczne chłodzenie
Krux Heko zawiera cztery wentylatory ARGB 120 mm – trzy z przodu i jeden z tyłu. Zapewniają one niską temperaturę i efektowne oświetlenie wnętrza obudowy.
Dostosuj konstrukcję
Heko oferuje także odkręcane śledzie PCIe, które można ustawić według własnych potrzeb, co pozwala na pełne dostosowanie konfiguracji do Twoich wymagań.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się obudowa KRUX Heko o wymiarach 490 x 210 x 396 mm, 4x wentylator 120 mm RGB, zestaw montażowy, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 396 x 210 x 490 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 3 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 7 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 205 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 340 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 165 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 8 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Montaż zasilacza na dole obudowy, Panel boczny w formie drzwi, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 490 |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| Głębokość [mm]: | 396 |
| Waga [kg]: | 6.138 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.38 |
| Wyposażenie: | 4x wentylator, Instrukcja montażu, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | COOLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Sokołowska 24 |
| Kod pocztowy: | 05-806 |
| Miasto: | Sokołów |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.