Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7X TG RGB (SPC213)

Kod: 896702
SilentiumPC
Kolor
Czarny
Montaż beznarzędziowy
Nie
Standard płyty głównej
Mini ITX , ATX , micro ATX
Typ obudowy
Midi Tower
Opis i dane

Opis i dane

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7X TG RGB (SPC213)

 

Nowoczesna konstrukcja obudowy SilentiumPC Armis AR7X TG priorytetyzuje przepływ powietrza, dzięki czemu pozwala na bardzo skuteczne chłodzenie procesora, karty graficznej i innych komponentów zamontowanych w środku. W seryjnym wyposażeniu są cztery wentylatory Sigma HP Corona RGB 120 mm, a użytkownik ma możliwość montażu trzech kolejnych. Wszystkie mogą zostać wymienione na wentylatory 140-milimetrowe. Dołączone do obudowy cztery wentylatory Sigma HP Corona RGB 120 mm nie tylko zapewniają odpowiednio wysoki przepływ powietrza, ale trzy z nich gustownie rozświetlają przeszklony front obudowy. Czwarty wentylator znajduje się na tylnej ściance. Za system oświetlenia w obudowie Armis AR7X TG RGB odpowiada zaawansowany kontroler Aurora Sync, który zarządza działaniem wentylatorów Sigma HP Corona HP RGB, a także innych urządzeń podłączonych do niego. Panel I/O w obudowie SilentiumPC Armis AR7X TG RGB w zależności od preferencji użytkownika może być zamieszczony przy górnej lub dolnej krawędzi obudowy. W obudowie SilentiumPC Armis AR7X TG RGB wnętrze zostało podzielone na dwie główne strefy (jedna dla zasilacza oraz dysków twardych oraz druga dla reszty komponentów) dzięki czemu elementy, które standardowo znajdują się w torze przepływu powietrza zostały odizolowane, co poskutkowało efektywniejszym chłodzeniem podzespołów. Obudowa oferuje możliwość pionowego montażu karty graficznej blisko hartowanego szkła dla lepszego wyeksponowania tego komponentu. Możliwość jednoczesnego montażu dwóch chłodnic 360/280/240 mm jak i trzeciej chłodnicy 140/120 mm na tylnej ściance. O czystość w obudowie SilentiumPC Armis AR7X TG RGB dbają cztery zamontowane fabrycznie filtry przeciwkurzowe, umiejscowione na froncie, pod zasilaczem oraz na topie obudowy.

Specyfikacja

Typ obudowy Midi Tower
Liczba zatok 5.25 cali 0
Liczba zatok 3.5 cali (wewnętrznych) 3
Liczba zatok 3.5 cali (zewnętrznych) 0
Liczba slotów rozszerzeń 8
Gniazdo USB 2.0 na panelu przednim Brak
Gniazdo USB 3.0 na panelu przednim 2
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1
Gniazdo FireWire na panelu przednim Brak
Air Duct Nie
Liczba zamontowanych wentylatorów 4
Montaż beznarzędziowy Nie
Z oknem Tak
Standard płyty głównej Mini ITX, ATX, micro ATX
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Wymiary [mm] 240 x 518 x 511
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SilentiumPC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Małgorzata
kupił/aObudowa SILENTIUM PC Armis AR7X TG RGB (SPC213)
Super obudowa, w bardzo sensownej cenie :) chłopak bardzo zadowolony, ogólny wygląd bardzo cieszy oko, polecam :)

Ocena

Fantastyczna
Tomek
kupił/aObudowa SILENTIUM PC Armis AR7X TG RGB (SPC213)
Obudowa jak za tą cenę niezbyt dobra, farba odpada gdzie się tylko coś odkręci, te gumy od przekładania kabli same wypadały i ciężko było je z powrotem wcisnąć, po podłączeniu nie wystartował komputer dlatego oddałem do sklepu, cena lekko przesadzona.

Ocena

Dobra
Adrian
kupił/aObudowa SILENTIUM PC Armis AR7X TG RGB (SPC213)
Polecam bardzo obudowę, jest bardzo duża (w porównaniu do mojej poprzedniej) Ma dużo miejsca w środku dlatego można dobrze wyeksponować swój sprzęt ,dwa panele szklane (nie są przezroczyste tylko lekko przyciemnione co daje w połączeniu z podświetleniem led miękkie, przyjemne dla oka światło.Z tyłu obudowy dużo miejsca na aranżację okablowania ,dlatego można kable poukładać w schludny sposób, duży plus za kontroler wentylatorów ,ponieważ nie trzeba dokupować osobnego kontrolera tylko tu możemy podłączyć wentylatory i inne urządzenia led. Jest bardzo dobrze wykonana , nie zauważyłem jakiś nie prawidłowości co do złożenia samej konstrukcji obudowy. Polecam ;)

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną