Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Pro WS X570-ACE
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Płyta główna MSI MEG X870E Godlike
4 899 00 zł
5 129,00 zł
Cena przed obniżką
4 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Płyta główna ASUS ROG Maximus Z890 Hero
2 899 00 zł
3 103,63 zł
Cena przed obniżką
3 103,63 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Pro WS X570-ACE
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Płyty główne ASUS Pro Workstation zostały zaprojektowane dla profesjonalnych użytkowników wykonujących zadania trenowania silników SI, głębokiego nauczania, przetwarzania animacji, renderowania 3D lub produkcji mediów. Oferując rozszerzalne możliwości przetwarzania grafiki, szerokie opcje dyskowe, imponującą gamę różnych połączeń i doskonałą ogólną wydajność, płyty główne z serii Pro Workstation są idealnym rozwiązaniem dla kreatywnych profesjonalistów. Każda płyta główna zawiera scentralizowany pakiet oprogramowania do zarządzania z obsługą sterowania w trybie pracy poza ruchem sieciowym (out-of-band). Jest to więc efektywna i korzystna pod względem kosztów opcja dla administratorów infrastruktury IT.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | AMD X570 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Chipset: | AMD X570 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Częstotliwość pracy pamięci RAM [MHz]: | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200, 3400, 3466, 3600, 3733, 3866, 4000, 4133, 4266, 4400 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Dwukanałowa obsługa pamięci: | Tak |
| Układ RAID SATA: | Tak |
| SLI: | Tak |
| Obsługa CrossFire: | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek S1220A |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000 |
| Wersja płyty: | BOX |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA 2: | 0 |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA 3: | 4 |
| Gniazdo D-Sub: | Nie |
| Gniazdo DVI: | Brak |
| Wbudowany układ VGA: | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek S1220A |
Złącza | |
| HDMI: | 1 |
| Złącze DisplayPort: | 1 |
| Złącze PCI: | 4 |
| Złącze PCI-E 1x: | 1 |
| Złącze PCI-E 16x: | 3 |
| Liczba portów USB 3.1: | 5 |
| Złącze USB 3.0/ USB 3.1 Gen1: | 2 |
| Złącze USB 2.0: | 0 |
| Złącze USB wewnętrzne: | 4 |
Parametry | |
| Dla graczy: | Nie |
| Format: | ATX |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | 90MB11M0-M0EAY0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.