Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Rog Strix B560-E Gaming WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Płyta główna MSI MEG X870E Godlike
4 899 00 zł
5 129,00 zł
Cena przed obniżką
4 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Płyta główna ASUS ROG Maximus Z890 Hero
2 899 00 zł
3 103,63 zł
Cena przed obniżką
3 103,63 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Rog Strix B560-E Gaming WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Jako model flagowy serii B560, B560 ROG Strix E-Gaming WiFi oferuje wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć dobrze wyważony system. Oferuje solidne zasilanie i najnowszy standard sieciowy WiFi 6E, który jest częściej spotykany na płytach z wyższej klasy serii Z590, i jest gotowy na najnowsze karty graficzne i konfiguracje szybkich pamięci masowych. Ta płyta główna zawiera również ulepszenia, takie jak narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję, które zapewniają wydajność znacznie wykraczającą poza standard. Ostatnim akcentem jest futurystyczna estetyka zaakcentowana konfigurowalnym oświetleniem RGB, dzięki czemu możesz nadać swojej konstrukcji wyjątkowy charakter.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | Intel B560 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Chipset: | Intel B560 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3200 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 3333, 3466, 3600, 3733, 4000, 4266, 4400, 4600, 4800, 5000, 5333 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | Nie |
| Obsługa wielu kart graficznych: | Nie |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC4080 |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000/2500 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC4080 |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 3.0 x4: | 1 |
| M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 / SATA: | 1 |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4: | 1 |
| PCIe 3.0 x1: | 1 |
| PCIe 3.0 x16 (tryb x4): | 1 |
| PCIe 4.0/3.0 x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 6 |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0): | 1 |
| USB 3.2 Gen. 1 Typu-C: | 1 |
| Złącze modułu TPM: | 1 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora SYS/CHA: | 3 |
| Złącze wyjścia S/PDIF: | 1 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 4 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 1 |
| Pozostałe złącza: | Front Panel Audio |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.1 Gen.1/USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0): | 2 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 2 |
| USB Type-C: | 2 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio jack: | 5 |
| RJ45 (LAN): | 1 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
| Pozostałe złącza: | Flash BIOS Button |
Parametry | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 305 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Wyposażenie: | 4x kabel SATA, Antena Wi-Fi 2.4/5 GHz, Kabel USB-C, Zestaw montażowy |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | 90MB1880-M0EAY0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.