Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS TUF Gaming B550-Plus WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Płyta główna MSI MEG X870E Godlike
Płyta główna ASUS ROG Maximus Z890 Hero
Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS TUF Gaming B550-Plus WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePłyta główna TUF Gaming B550-Plus wykorzystuje najważniejsze elementy najnowszej platformy firmy Intel i łączy je z funkcjami ulepszającymi rozgrywkę i sprawdzoną niezawodnością. Ta płyta główna została wykonana z komponentów klasy sprzętu wojskowego, dysponuje ulepszonym układem zasilania oraz bogatym zestawem opcji chłodzenia, dzięki czemu zapewnia najwyższą niezawodność oraz stałą stabilność gamingową. Składając system w oparciu o płytę główną TUF Gaming, korzystasz również z zalet, jakie wiążą się z TUF Gaming Alliance. Pod tym pojęciem kryje się współpraca spółki ASUS z zaufanymi partnerami w celu umożliwienia łatwiejszego budowania systemów i zapewnienia najlepszej możliwej kompatybilności oraz spójnego wzornictwa - zaczynając od komponentów, aż po obudowę komputera.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | AMD B550 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 3466, 3600, 3733, 3866, 4000, 4133, 4266, 4400, 4466, 4600, 4800 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | AMD CrossFireX |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC S1200A |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000/2500 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC S1200A |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 / SATA: | 1 |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 / SATA: | 1 |
| PCIe 3.0 x1: | 3 |
| PCIe 3.0 x16 (tryb x4): | 1 |
| PCIe 4.0 x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 6 |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0): | 1 |
| Złącze ARGB 3 pin: | 2 |
| Złącze COM: | 1 |
| Złącze modułu TPM: | 1 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora SYS/CHA: | 3 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 1 |
| Pozostałe złącza: | Front Panel Audio |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen.1/USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0): | 4 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 1 |
| USB Type-C: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| S/PDIF: | 1 |
| Audio jack: | 5 |
| RJ45 (LAN): | 1 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Wake-On-LAN |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 305 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Wyposażenie: | 2x kabel SATA, Antena Wi-Fi 2.4/5 GHz, Elementy montażowe M.2 |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | 90MB15D0-M0EAY0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.