Płyta główna GIGABYTE B850 AI TOP
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Chipset: | AMD B850 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Podświetlenie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Obsługuje procesory AMD Ryzen z serii 9000 / 8000 / 7000. Cyfrowy bliźniak 16+2+2-fazowe rozwiązanie VRM. Posiada 4 moduły DIMM z obsługą modułów pamięci AMD EXPO. Szybka i łatwa konstrukcja do instalacji anteny Wi-Fi. Gniazda PCIe i M.2 z szybkozłączką i bezśrubową konstrukcją. Radiatory M.2 o konstrukcji bezśrubowej. Wyposażona w 3 gniazda M.2, w tym 2 PCIe 5.0 x4. PCIe 5.0 x16 o 10-krotnej wytrzymałości dla karty graficznej. Tylna obsługa USB-C do 40 Gb/s, przednia USB-C 20 Gb/s, HDMI.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | AMD B850 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Chipset: | AMD B850 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 4400, 4800, 5200 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200, 7400, 7600, 7800, 7900, 7950, 8000, 8200, 8266, 8400, 8600 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | Nie |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 2x 10/100/1000/2500/5000/10000 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC1220 |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 / SATA: | 1 |
| M.2 PCIe NVMe 5.0 x4: | 2 |
| PCIe 4.0 x4: | 1 |
| PCIe 5.0 x16 (tryb x8): | 1 |
| PCIe x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 4 |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.2 Gen. 2x2 Typu-C: | 1 |
| Czujnik temperatury: | 2 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 4 |
| Złącze wentylatora 4 pin: | 4 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 1 |
| Złącze wyjścia S/PDIF: | 1 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 2 |
| PCIe 4.0 x16 (tryb x2): | 1 |
| PCIe 4.0 x8 (tryb x4): | 2 |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen.1/USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0): | 4 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 4 |
| USB Type-C: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| S/PDIF: | 1 |
| Audio jack: | 2 |
| RJ45 (LAN): | 2 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
| Pozostałe złącza: | Przycisk Clear CMOS, Q-Flash Plus Button |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Obsługa Q-Flash, Obsługa Smart Backup |
| Podświetlenie: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 305 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | 9MB85AT-00-G10 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Giga-Byte Technology BV |
| Ulica i numer budynku: | Steenoven 24 |
| Kod pocztowy: | 5626 DK |
| Miasto: | Eindhoven |
| Adres elektroniczny: | services@gigabyteusa.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.