Produkt archiwalny
Głośniki TRACER 2+1 Fusion 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Soundbar komputerowy MAD DOG SGS300 RGB 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
149 99 zł
Sugerowana cena producenta:
169,99 zł
Porównaj
Głośniki EDIFIER Hecate G1500 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
149 00 zł
169,41 zł
Cena przed obniżką
156,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Głośniki TRACER 2+1 Fusion 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Głośniki TRACER 2+1 Fusion
Wysokiej jakości głośniki 2.1 TRACER FUSION, dzięki unikalnej konstrukcji, zapewniają świetną panoramę dźwięku, zaś drewniana obudowa subwoofera pozwala poczuć prawdziwą głębię basu. Dzięki ekranowaniu magnetycznemu korpusu subwoofera oraz podwójnym głośnikom umieszczone w satelitach, zestaw FUSION charakteryzuje się czystością i wysoką jakością dźwięku, co docenią nawet najbardziej wymagający audiofile. Zestaw posiada regulację głośności i natężenia basów oraz dodatkowe wyjście do podłączenia słuchawek.
Dane techniczne
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 15W, Satelitarnego 7W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio: | Nie |
| Materiał obudowy: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Fizyczne | |
| Materiał obudowy: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Okablowanie |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Techniczne | |
| Pilot: | Nie |
| Typ zestawu: | 2.1 |
| Inne: | Regulacja głośności, Waga: 4.2 kg |
| Liczba głośników: | 3 |
| Ekranowanie magnetyczne: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: | 20 |
| Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: | 20 |
| Moc głosnika niskotonowego (RMS) [W]: | 15 |
| Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: | 7 |
| Moc zestawu (RMS) [W]: | 29 |
| Zasilacz: | Wewnętrzny |
Złącza | |
| Rodzaj złącza: | Jack 3.5mm |
| Wejście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.