Słuchawki ASUS Rog Delta

(2)
Kod: 553275
Porównaj
Typ słuchawek: Nauszne
Bezprzewodowe: Nie
Regulacja głośności: Tak
Składane: Nie
Dźwięk przestrzenny: Nie
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Słuchawki ASUS Rog Delta
Słuchawki ASUS Rog Delta
679 99
Odbierz

Opis produktu

Nowoczesne słuchawki dla gracza

Profesjonalny sprzęt gamingowy

Słuchawki Asus Rog Delta to doskonały przykład produktu będącego profesjonalnym sprzętem gamingowym. Urządzenie przyczynia się do maksymalnego wzmocnienia wrażeń podczas rozgrywki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Hyper-Grounding, uzyskasz czysty dźwięk, pozbawiony szumów oraz innych zakłóceń.

Z kolei wykorzystanie jednokierunkowego mikrofonu zapewni możliwość niezawodnej komunikacji z zespołem. Model Asus Rog Delta charakteryzuje także podświetlenie RGB oraz intuicyjne sterowanie. Słuchawki oferują możliwość prowadzenia rozgrywki na najwyższym poziomie.

Słuchawki ASUS Rog Delta - profesjonalny sprzęt gamingowy technologia Hyper-Grounding jendokierunkowy mikrofon podświetlenie

Dźwięk bez zakłóceń

Urządzenie wykorzystuje specjalistyczną technologię Hyper-Grounding w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku. Słuchawki umożliwiają odbiór klarownego sygnału audio, który charakteryzuje się wyjątkową płynnością oraz mocnym i czystym brzmieniem.

Dodatkowo słuchawki Asus Rog Delta niwelują możliwość występowania zakłóceń lub szumów uniemożliwiających precyzyjny odsłuch. Dlatego sprzęt świetnie sprawdzi się podczas wymagającej rozgrywki, kiedy liczy się maksymalne skupienie.

Słuchawki ASUS Rog Delta - dźwięk bez zakłóceń klarowny dźwięk najwyższa jakość

Skuteczna komunikacja

Zestaw słuchawkowy Asus Rog Delta umożliwia skuteczną komunikację z innymi graczami. Rejestrowany dźwięk jest wyjątkowo mocny i czysty. Jednokierunkowy mikrofon typu boom, pozwoli na dostarczenie wyraźnych wiadomości głosowych. A jeśli nie będzie potrzebny, możesz go z łatwością wyciszyć lub odłączyć od słuchawek.

Słuchawki ASUS Rog Delta - Jednokierunkowy mikrofon czysty i mocny dźwięk

Wyjątkowa wygoda gracza

Urządzenie zostało skonstruowane z myślą o długotrwałych rozgrywkach. Dlatego słuchawki są dostępne w kształcie litery "D", co pozwala łatwo dostosować je do uszu użytkownika. Z kolei poduszki nauszne Rog Hybrid umożliwiają zmaksymalizowanie komfortu gracza oraz ograniczenie poziomu odczuwanego zmęczenia. Dlatego dłuższa gra nie stanowi już żadnego wyzwania i co najważniejsze odbywa się wraz z zachowaniem pełnej wygody.

Słuchawki ASUS Rog Delta - wyjątkowa wygoda słuchawki dostępne w kształcie litery D

Jeszcze bardziej efektywna gra

Model Asus Rog Delta ma wzmocniony stosunek sygnału do szumu. Wysoki wskaźnik SNR jest szczególnie przydatną cechą podczas rozgrywek typu FPS. Dzięki niemu nie umknie Ci żaden odgłos i z łatwością określisz jego pochodzenie. Pozwoli to na szybkie wyśledzenie i wyprzedzenie przeciwnika. W ten sposób znacznie zwiększysz wydajność oraz efektywność swojej rozgrywki.

Słuchawki ASUS Rog Delta - Wysoki wskaźnik SNR wzmocniony stosunek sygnału do szumu

Nowoczesne zastosowanie

Zestaw słuchawkowy Asus Rog Delta charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie wielu nowoczesnych funkcji. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta. Umożliwienie sterowania za pomocą intuicyjnych przycisków, które znajdują się na muszli słuchawkowej, pozwala na szybką i sprawną zmianę ustawień sprzętu.

Bez problemu wyciszysz mikrofon, o czym poinformuje Cię migające czerwone światło na końcu wysięgnika lub określisz poziom głośności. Dodatkowo urządzenie pozwala także na włączenie charakterystycznego tęczowego podświetlenia RGB.

Słuchawki ASUS Rog Delta - wysoka jakośc wykonania nowoczesne funkcje podświetlenie RGB intuicyjne sterowanie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek: Nauszne
Bezprzewodowe: Nie
Regulacja głośności: Tak
Dźwięk przestrzenny: Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 40000
Mikrofon: Tak
Aktywna redukcja szumów: Tak
Kolor: Czarny

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Komfort użytkowania
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Mikrofon
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
5/5
LoLek 23 marca 2023
ASUS ROG Delta Biały
Opinia dotyczy wariantu Kolor Biały
Najlepsze słuchawki jakie miałem. Używam nie tylko do grania. Na teamsach sprawdzają się świetnie i przy okazji wyglądają czadowo :D.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Bartek 10 marca 2023
ROG DELTA
Opinia dotyczy wariantu Kolor Biały
Świetne tłumienie, mikrofon dobrze zaprojektowany i dobrze trzyma. No i nie cisną łepetyny.
Czy ta opinia była pomocna?
Słuchawki ASUS Rog Delta
Słuchawki ASUS Rog Delta
679 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 679,99 zł
679 99