Kamera IP SETTI+ SC970 3MP Smart, Zewnętrzna, 4G LTE, Kamera obrotowa
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Panel solarny |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Kolor: | Biały |
Otoczenie domu pod kontrolą
Ładowana energią słoneczną
Kamera SETTI+ SC970 to samodzielne centrum obserwacji i monitoringu do zastosowania na posesjach, placach budowy czy działkach rekreacyjnych. Jest ona obrotowa, a do tego ma wbudowany akumulator o pojemności 10400 mAh, który zapewnia do 2 miesięcy pracy przy założeniu, że jest uaktywnienia około 10 razy dziennie, w trybie czuwania natomiast kamera może pozostawać do 6 miesięcy. Akumulator możesz ładować za pomocą dołączonego do zestawu panelu solarnego 5 W albo ładowarki z wyjściem USB-C (brak w zestawie).
Precyzyjny czujnik ruchu
Zaawansowana technologia detekcji ruchu oparta o technologię PIR (Passive Infra Red), czyli elektroniczny czujnik, wykrywa ruch opierając się na precyzyjnym pomiarze temperatury. System w kamerze SETTI+ SC970 jest bardzo dokładny i reaguje na potencjalne zagrożenia, jednocześnie minimalizując fałszywe alarmy wynikające z przypadkowych ruchów czy zmian w otoczeniu.
Wysokiej jakości nagrania
Kamera SETTI+ SC970 rejestruje obraz w rozdzielczości 3MP, czyli 2304 x 1296 px, dzięki czemu zapewnia szczegółowe wideo zarówno podczas nagrywania, jak i nadawania na żywo. Do tego jej głowica z dwoma silnikami umożliwia panoramiczny obrót kamery w zakresie 350° w poziomie oraz 90° w pionie, co sprawia, że rejestruje ona duży obszar wokół Twojego domu.
Zawsze na posterunku
Skuteczność kamery SETTI+ SC970 nie spada po zachodzie słońca, ponieważ została wyposażona w udoskonalony tryb nocny ze zwiększoną widocznością wszystkich detali i szczegółów w zasięgu około aż 10 metrów. Teraz możesz spać spokojnie!
Miej oko na wszystko
Wyjeżdżasz na wakacje? A może nie masz czasu na bieżąco sprawdzać nagrań? Kamera SETTI+ SC970 wysyła automatyczne powiadomienia do aplikacji, gdy tylko wykryje ruch. Do tego została wyposażona w gniazdo na kartę microSD, dzięki któremu możesz zapisywać wiele nagrań i przeglądać je później, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Kamera obsługuje karty do 128 GB.
Wszechstronna komunikacja
Kamera monitorująca SETTI+ SC970 została wyposażona w moduł 4G LTE, dzięki czemu możesz połączyć ją ze swoim smartfonem z systemem iOS 9, Android 5 lub wyższym i stworzyć sieć inteligentnego domu. Urządzenie ma także dwustronną komunikację głosową, dzięki której możesz porozmawiać z przebywającymi w jej zasięgu osobami, np. kurierem. Transmisja danych jest w pełni szyfrowana, więc Twoja prywatność jest chroniona.
Aplikacja SETTI+
Dzięki intuicyjnej aplikacji SETTI+ możesz bez wstawania z miejsca zmienić parametry kamery SETTI+ SC970. W łatwy sposób możesz na przykład podejrzeć aktualnie nagrywany obraz czy porozmawiać z kimś zarejestrowanym przez urządzenie. Możesz także połączyć kamerę z innymi urządzeniami smart home i tworzyć inteligentne zdarzenia - np. włączenie kamery po aktywowaniu się czujnika otwarcia drzwi.
Inteligentny dom z SETTI+
Marka SETTI+ oferuje mądre sposoby na to, aby zaoszczędzić Twój czas i zagwarantować Ci bezpieczeństwo. W ofercie firmy znajdziesz nowoczesne, łatwe w instalacji i kompatybilne ze sobą urządzenia, które tworzą inteligentny dom. Możesz sterować nimi za pomocą tabletu lub smartfona i tworzyć „smart zdarzenia” umożliwiające reagowanie jednego czujnika na zachowanie innego, np. automatyczne wyłączenie nawilżacza po otwarciu okna.
Zawartość opakowania
Kamera SETTI+ SC970 3MP 4G, panel solarny 5W, kabel USB, uchwyt, elementy montażowe, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 90, Poziomo: 350 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 9 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę, Dwustronna komunikacja głosowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Panel solarny |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Slot karty SIM - 1 szt., Złącze USB-C - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 3 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2304 x 1296 - 15 kl/s |
| Jasność obiektywu: | f/1.6 |
| Ogniskowa: | 4 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.265 |
Parametry | |
| Wysokość [mm]: | 138 |
| Szerokość [mm]: | 134 |
| Głębokość [mm]: | 124 |
| Waga [g]: | 637 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -20 do +50 |
| Typ mocowania: | Ściana |
| Panel słoneczny: | Tak |
| Wodoszczelność: | Tak |
| Wilgotność (RH): | 10 - 90% |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Panel solarny, Uchwyt, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowany akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | Dwustronna komunikacja głosowa, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Lustrzane odbicie: | Tak |
| Smart IR: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Kontrola wzmocnienia: | Manualna |
| Balans bieli: | Naturalny |
| Odległość ostrzenia [m]: | 1 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 9 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 90, Poziomo: 350 |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót: 0 - 350 stopni, Przechylenie: 0 - 90 stopni |
| Częstotliwość pracy: | 800/1800/2100/2600 MHz |
| Funkcje AI: | Tak |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Funkcja patrolu: | Tak |
| Komunikacja dwukierunkowa: | Tak |
| Noktowizja kolorowa: | Nie |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Łączność: | 4G LTE |
| Obsługiwane protokoły: | RTSP, TCP/IP |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSDXC |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 128 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Slot karty SIM - 1 szt., Złącze USB-C - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Panel solarny |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ART-DOM Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Zakładowa 90/92 |
| Kod pocztowy: | 92-402 |
| Miasto: | Łódź |
| Adres elektroniczny: | info@artdom.net.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.