Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Powerline ASUS PL-N12 Kit

Kod: 861183
ASUS
Porty
2 x RJ45
Prędkość transmisji [Mb/s]
500
Zasięg [m]
300
Rodzaj wtyczki / gniazda
Wtyczka europejska

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane

Powerline ASUS PL-N12 Kit

Zyskaj dostęp do Wi-Fi z dowolnego gniazdka elektrycznego!

Zestaw ASUS PL-N12 natychmiast rozszerza Twoją sieć kablową i bezprzewodową o ciężko dostępne obszary Twojego domu. Do połączenia między routerem, a dowolnym punktem dostępu wykorzystuje on technologię Home Plug ® AV oraz istniejącą instalację elektryczną ze zwykłymi gniazdkami. Daje Ci to stabilny, wygodny sygnał Wi-Fi 300 Mbp wszędzie, bez niepotrzebnego bałaganu!

Dwa porty Ethernet LAN na punkcie dostępowym Wi-Fi pozwalają na wykorzystanie zestawu PL-N12 do podłączenia dowolnych urządzeń korzystających z kabli sieciowych: komputerów, konsol, czy inteligentnych telewizorów. Zestaw PL-N12 jest zadziwiająco prosty w instalacji: po prostu podłącz adaptery i wciśnij przycisk, aby stworzyć bezpieczne połączenie pomiędzy nimi.

ZapewnienieWi-Fi staje się dziecinnie proste z funkcją klonowania jednym kliknięciem, które rozwiązuje problem konieczności podawania loginów i haseł. To jest naprawdę takie proste! Technologia inteligentnego filtrowania szumów zapobiega wpływaniu zakłóceń elektrycznych na wydajność sieci, a Roaming Assist zawsze łączy Cię z najlepszym sygnałem Wi-Fi podczas, gdy poruszasz się po domu.

Wi-Fi 300 Mbps oraz świetna komunikacja


Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i wygody zestaw PL-N12 posiada pełne właściwości sieciowe. Twoje gniazdka elektryczne stają się węzłami Wi-Fi 300 Mbps, podczas gdy dwa porty Ethernet LAN mogą być wykorzystywane do podłączenia komputerów, konsol do gier, inteligentnych telewizorów oraz innych urządzeń sieciowych!

Natychmiastowa instalacja plug-and-play!

Instalacja zestawu PL-N12 jest niesamowicie prosta! Po prostu podłącz go i ciesz się internetem za pośrednictwem kabla sieciowego lub Wi-Fi.

Krok 1:
Podłącz mniejszy adapter do routera kablem sieciowym, a następnie do gniazdka sieciowego.
Krok 2:
Włącz większy adapter (Wi-Fi) do dowolnego gniazdka sieciowego, a następnie podłącz do niego swoje urządzenia przez Wi-Fi, albo porty sieciowe na adapterze i to wszystko!


Instalacja Wi-Fi jednym dotknięciem

Z zestawem PL-N12 nie musisz podawać skomplikowanych loginów i haseł sieciowych! Po prostu naciśnij przycisk klonowania na adapterze Wi-Fi oraz przycisk WPS na routerze, poczekaj chwilę i gotowe! Następnie umieść adapter Wi-Fi w dowolnym miejscu, aby cieszyć się jednolitą siecią w całym domu lub biurze – bez konieczności kolejnego konfigurowania adaptera!


Bezpieczeństwo za jednym dotknięciem

Aby utworzyć naprawdę bezpieczne połączenie oparte na instalacji elektrycznej wciśnij przyciski „Paruj” na obu adapterach. Ustanawia to bezpiecznie szyfrowane połączenie pomiędzy adapterami i uniemożliwia komuś innemu podłączenie nieautoryzowanego adaptera do Twojej instalacji (oczywiście zawsze możesz dodawać swoje własne adaptery!). Jest to idealne rozwiązanie jeśli mieszkasz gdzieś, gdzie instalacja elektryczna jest współdzielona, jak np. w przypadku mieszkania – Twoi sąsiedzi nie będą w stanie przypadkowo podłączyć się do Twojej sieci, a Twoje dane będą w pełni bezpieczne.

Oszczędzający energię tryb czuwania

W odróżnieniu od tradycyjnych adapterów, które są zawsze w pełni zasilane, zestaw PL-N12 dysponuje inteligentnym trybem czuwania, który wykrywa kiedy podłączone urządzenia zostały wyłączone lub są nieaktywne. Gdy ma to miejsce PL-N12 przełącza się w tryb nisko energetyczny, ograniczający zużycie prądu o 80%.Pozwala Ci to oszczędzać na rachunkach elektrycznych oraz jest mniej szkodliwe dla środowiska.
Filtr szumów

Niektóre adaptery korzystające z instalacji elektrycznej mogą być podatne na wpływ zakłóceń płynących z innych urządzeń domowych. Zestaw PL-N12 korzysta z technologii inteligentnego filtrowania szumów do zapobiegania temu, zapewniając płynne i stabilną wydajność.
Roaming Assist zapewniający stabilność połączenia

Roaming Assist jest technologią wykorzystywaną w zestawie PL-N12i routerach ASUS, która sprawia że zawsze jesteś podłączony do najlepszego sygnału Wi-Fi, gdy poruszasz się po domu tak, że nie musisz manualnie rozłączać się i ponownie łączyć z kolejnymi sygnałami Wi-Fi.

Specyfikacja

Przyciski Parowania, Resetowania
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasięg [m] 300
Gwarancja 24 miesiące
Modulacja OFDM
Obsługiwane standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Porty 2 x RJ45
Prędkość transmisji [Mb/s] 500
Rodzaj wtyczki / gniazda Wtyczka europejska
Zabezpieczenia 64/128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera ASUS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną