NVIDIA DLSS

MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.
NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) to przełomowa technika renderingu oparta na SI, która zwiększa wydajność graficzną, korzystając z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX™. DLSS korzysta z potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.
NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ I WYŻSZA WYDAJNOŚĆ
Zakosztuj ray tracingu i ultrawysokich rozdzielczości dzięki technice DLSS. Korzysta ona z zaawansowanego renderowania opartego na SI, aby zapewnić jakość obrazu porównywalną do rozdzielczości natywnej, a czasami nawet wyższą, renderując tradycyjnie tylko ułamek liczby pikseli. Zaawansowane techniki czasowego sprzężenia zwrotnego pozwalają uzyskać nieprawdopodobnie wyraźne detale obrazu i jego zwiększoną stabilność pomiędzy kolejnymi klatkami.
ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI SI 
Renderowanie oparte na SI i wykorzystujące dedykowane rdzenie Tensor zapewnia niezwykłą wydajność, podbijając częstotliwości generowania klatek i oferuje dodatkową wydajność pozwalającą zmaksymalizować ustawienia grafiki i zwiększyć rozdzielczość, nawet do 8K.
Zarejestrowano na karcie RTX 3080 w rozdzielczości 3840 × 2160, maksymalnych ustawieniach graficznych, włączonym ray tracingu i trybie „Performance” DLSS.
DLSS W TWOICH ULUBIONYCH GRACH
Technika DLSS jest dostępna w szeregu gier, od największych produkcji, jak Cyberpunk 2077 i Fortnite, po ulubione gry od niezależnych producentów, jak Pumpkin Jack, oraz wiele nowych regularnie wydawanych tytułów.
KONFIGUROWALNE OPCJE JAKOŚCI OBRAZU
DLSS pozwala wybrać spośród kilku trybów jakości obrazu – od „Quality” do „Ultra Performance” (w zależności od gry), które zarządzają rozdzielczością, wewnętrznie renderowaną w grze. Tryb „Performance” umożliwia włączenie nawet czterokrotnej superrozdzielczości SI (renderowanie w 1080p → obraz wyjściowy 4K), natomiast nowy tryb „Ultra Performance” udostępnia nawet dziewięciokrotną superrozdzielczość SI (1440p → 8K).
WYDAJNOŚĆ SUPERKOMPUTERA
DLSS korzysta z potęgi superkomputerów NVIDIA do szkolenia i usprawniania swojego modelu SI. Zaktualizowane modele trafiają do Twojego komputera z kartą graficzną GeForce RTX za pośrednictwem sterowników Game Ready. Następnie rdzenie Tensor wykorzystują swoją ogromną moc obliczeniową przeznaczoną na obsługę SI, aby uruchomić sieć SI DLSS w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że dysponujesz potęgą sieci superkomputera DLSS, która pomoże zwiększyć wydajność i rozdzielczość.
PRZEJDŹ DO SKLEPU
SPRAWDŹ PRODUKTY
© 2021 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce i GeForce RTX są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-03-15 | 12:53:46

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert