Karta podarunkowa

Jedna karta, tysiące możliwości!

Nagradzaj, 
motywuj i daj wybór

Karty podarunkowe są doskonałym narzędziem do nagradzania swoich pracowników. Ich popularność stale rośnie i jest coraz częściej wybieraną formą docenienia współpracowników i partnerów biznesowych. Karty podarunkowe wykorzystać możesz również w celu budowy programu lojalnościowego lub wsparcia sprzedaży.

Korzyści 

Dla Twojej firmy:

  • Motywuj pracowników – karta podarunkowa to znakomita forma nagrodzenia za dobre wyniki, pomyślnie zrealizowane projekty lub doceniania jubileuszu pracy.
  • Jedna karta, wiele możliwości – to obdarowana osoba wybierze upragniony sprzęt, decydując o sposobach dostawy czy usługach dodatkowych, jak np. montaż. Ty nie musisz już przejmować się takimi szczegółami.
  • Brak dodatkowych kosztów i formalności – karta kosztuje tyle, ile wynosi kwota doładowania, a zamówić możesz ją bez wychodzenia z biura.
  • Oszczędność czasu – dystrybucja kart podarunkowych Media Expert jest szybka i niedroga. Wybierając wersję elektroniczną, możesz przesłać ją drogą mailową, co redukuje koszty transportu do zera.
  • Prosta droga zamówienia – karty podarunkowe możesz zamówić za pośrednictwem formularza, oszczędzając sporo czasu. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Dla Twoich obdarowanych:

  • Uniwersalność – kartę zrealizować można w każdym ze sklepów stacjonarnych naszej sieci oraz na stronie mediaexpert.pl
  • Prestiżowy prezent – sprzęt AGD/RTV i urządzenia elektroniczne, które kupić można za pośrednictwem karty są atrakcyjną formą wynagrodzenia współpracy.
  • Prosta forma zwrotu lub reklamacji – sprzęt, który został kupiony dzięki Karcie Podarunkowej można zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym lub poprzez sklep internetowy.
  • Możliwość wyboru – karta ważna jest aż 3 lata od dnia aktywacji, więc obdarowana osoba sama może zdecydować o czasie zakupów oraz oczywiście o tym, co wybierze spośród tysięcy urządzeń dostępnych w naszej ofercie.

Formularz zamówienia kart 

Elektroniczne karty podarunkowe do 20 szt i 10 tys.zł możesz nabyć samodzielnie w sklepie internetowym - Tutaj »
Aby zakupić większą ilość kart, uzupełnij poniższy formularz:
Nominał:

+ Dodaj kolejną kartę
Dane zamawiającego:
Podaj adres e-mail, na jaki mają zostać wysłane eKarty:
Wybierz dogodną dla siebie formę wysyłki kart plastikowych:
Dostawa do siedziby firmy
Dostawa na wybrany adres
Odbiór w sklepie stacjonarnym
Adres dostawy:
Osoba upoważniona do odbioru przesyłki:
Osoba upoważniona do odbioru kart oraz wybór sklepu:
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji Twojego zamówienia, oraz w celach marketingowych (np. przedstawianie Tobie ofert naszych produktów). Składając zamówienie możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.mediaexpert.pl/lp,rezygnacja. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Chcesz otrzymać
ofertę dla firm?

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem B2B:

+67 264 29 19

Istotne zasady Kart Podarunkowych 

Rodzaje kart

Oferujemy dwa rodzaje kart podarunkowych – plastikową oraz elektroniczną. To od Ciebie zależy, którą formę wybierzesz. Obydwie realizowane mogą być w ten sam sposób, nie różnią się warunkami.

Zamawianie kart

Karty podarunkowe zamówić możesz za pośrednictwem sklepu internetowego lub w sklepie stacjonarnym. Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy dedykowany formularz kontaktowy, który ułatwia proces zamówienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kart podarunkowych, możesz się również z nami skontaktować telefonicznie: +67 264 29 19

Dostawa kart

Jeśli wybierzesz kartę w postaci elektronicznej, zostanie ona przesłana na wskazany adres mailowy natychmiast po opłaceniu zamówienia. Karty plastikowe są wysyłane niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty – do czasu dostawy doliczyć należy 1-2 dni czasu dostawy przez kuriera.

Realizacja kart przez obdarowanych

Osoba, której wręczysz kartę podarunkową ma aż 3 lata na jej realizację od daty doładowania. Zakupy zrobić może przez Internet bądź w jednym ze sklepów stacjonarnych. Kartą podarunkową można płacić wielokrotnie, aż do wyzerowania salda. Stan karty sprawdzić można w sklepie internetowym po zarejestrowaniu jej na Koncie Klienta oraz w każdym sklepie stacjonarnym.

Płatność kartą podarunkową obejmuje wszystkie produkty w ofercie sieci Media Expert.

Kluczowe parametry i limity

Karta może być doładowana kwotą od 10 do 10000 zł. Karty podarunkowe są ważne aż 3 lata od dnia doładowania!

Personalizacja kart dla biznesu

Ponieważ w sprzedaży dla firm i instytucji przekazujemy Ci parametry elektronicznych kart podarunkowych (numery, piny, kwoty) w postaci pliku z danymi, możesz je dowolnie dystrybuować z kreacjami graficznymi i logotypem swojej firmy.

Czy Karta Podarunkowa Media Expert podlega opodatkowaniu?

Karta Prezentowa Media Expert jest bonem różnego przeznaczenia i nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług w rozumieniu odpowiednich przepisów podatkowych.

Zakup karty prezentowej możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów w pełnej wartości (w zależności od sposobu jej wykorzystania).

Regulamin karty podarunkowej aktualnyRegulamin obowiązujący dla kart nabytych przed 28.10.2020

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert