Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF190 Czarny 6l 8 automatycznych programów
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| 1600 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Produkt outletowy
Informacje i powód przeceny:
• Stan produktu: Bardzo dobry - Produkt sprawny.
• Powód przeceny: Może posiadać ślady wynikające z ekspozycji. Mógł być rozpakowany w celu sprawdzania stanu produktu przez pracownika sklepu. Wyposażenie kompletne.
• Stan opakowania: Produkt posiada uszkodzone opakowanie fabryczne.
• Gwarancja producenta.
Zdrowa dieta bez wyrzeczeń
Regulacja temperatury
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF190 Air Fryer z technologią Rapid Air to doskonałe urządzenie dla każdego, kto chce cieszyć się chrupiącymi potrawami przy minimalnej ilości tłuszczu. Dzięki zakresowi temperatur od 40°C do 200°C, możesz precyzyjnie dostosować warunki smażenia do różnych rodzajów potraw.
Wysoka moc
Frytkownica o mocy 1600 W i pojemności 6 litrów to doskonałe rozwiązanie dla każdej rodziny, która ceni sobie szybkie i zdrowe przygotowywanie posiłków. Dzięki dużej pojemności, możliwe jest jednoczesne przygotowanie większych porcji, co oszczędza czas i energię, a także pozwala cieszyć się wspólnymi posiłkami bez konieczności przygotowywania dań na raty.
Komfortowe użytkowanie
Kolorowy wyświetlacz oraz automatyczne programy smażenia sprawiają, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna.
Łatwe czyszczenie
Metalowe wnętrze frytkownicy zapewnia nie tylko trwałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Dzięki metalowej konstrukcji łatwo usunąć pozostałości po smażeniu, co ułatwia utrzymanie frytkownicy w idealnej czystości po każdym użyciu.
Zawartość zestawu
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF190 Air Fryer, 1 x tacka, 1 x koszyk, dokumentacja.
Dane techniczne
Fizyczne | |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
|---|---|
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty, Nóżki antypoślizgowe, Smażenie, Technologia RapidAir, Wyświetlacz, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Termostat : | Elektroniczny |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Filtr antyzapachowy: | Nie |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Łączność z aplikacją: | Nie |
Parametry | |
| Wyposażenie : | 1 x koszyk, 1 x tacka |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stan: | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
Smażenie | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Pojemność misy [l]: | 6 |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
| Kształt koszyka: | Kwadratowy |
| Ilość koszy: | 1 |
Techniczne | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Waga [kg]: | 4.65 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 32.3 x 35 x 36.1 |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Model producenta: | TT-AF190B |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.75 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | P.W. MONEKS 1 SP. Z O.O. SP. K. |
| Ulica i numer budynku: | ASNYKA 32D |
| Kod pocztowy: | 40-696 |
| Miasto: | KATOWICE |
| Adres elektroniczny: | SKLEP@MONEKS1.PL |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Opinie do tego produktu pochodzą z produktu nowego
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.