Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Poradniki Eksperta

Nawilżacz powietrza – ranking produktów [TOP 10]

Okres zimowy to czas, kiedy korzystamy z centralnego ogrzewania, które zmniejsza wilgotność powietrza. Dbanie o właściwy poziom nawilżenia pomieszczeń powietrza ma także wpływ na nasze drogi oddechowe, łagodzi skutki alergii i astmy. W dobrze nawilżonym pokoju lepiej się śpi i odpoczywa. W naszym opracowaniu „nawilżacz powietrza - ranking” znajdziesz najciekawsze modele. Polecamy urządzenia parowe (ewaporacyjne) i ultradźwiękowe. Przy wyborze nawilżacza zwrócić uwagę na powierzchnię pokoju, wydajność nawilżania, poziom głośności i wielkość zbiornika na wodę. Ważna też jest intuicyjna obsługa. Walorem będzie zróżnicowane wzornictwo nawilżaczy, które mogą stanowić atrakcyjny dodatek w pomieszczeniu.


Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy ELDOM NU5N


Ranking otwiera nawilżacz ultradźwiękowy NU5N, polecany do pokoi 15 m kw. W trybie automatycznej pracy wbudowany czujnik utrzymuje poziom wilgoci na ustalonym poziomie. Duży pojemnik na wodę wystarcza na około 17 godzin ciągłej pracy. Możesz regulować ilość pary i ustawiać timer. Zwróć uwagę na funkcję jonizacji, która neutralizuje szkodliwe jony dodatnie. Filtr ceramiczny do wody ogranicza powstawanie osadu z twardej wody. Wielokolorowy wyświetlacz wygląda bardzo efektownie i ułatwia obsługę urządzenia.


Nawilżacz ultradźwiękowy ELDOM NU5N


ELDOM NU5N Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Pobór mocy 30 W

Wydajność 300 ml/h

Pojemność zbiornika 5,2 l

Masa 2,1 kgUdogodnienia


Higrostat

Wyświetlacz LCD

Jonizator

Regulacja ilości pary

TimerNawilżacz powietrza PHILIPS HU4801/01


Ten nawilżacz wykorzystuje naturalne parowanie (ewaporacyjne). Dzięki technice NanoCloud marki Philips wytwarza niewidoczną mgiełkę na powierzchni do 25 m kw. Potwierdzono, że mgiełka zawiera do 99 proc. mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowymi. Także wilgoć nie pozostawia osadu na meblach. Obsługa jest bardzo prosta. Pokrętłem regulacyjnym wybierasz tryby nawilżania: standardowy lub cichy, który nie zakłóca snu. Pojemność zbiornika wystarcza do 8 godzin nawilżania.


Nawilżacz PHILIPS HU480101


PHILIPS HU4801/01 Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ewaporacyjny

Wydajność 200 ml/h

Pojemność zbiornika 2 l

Poziom głośności 26 dB(A)

Pobór mocy 18 WUdogodnienia


Wskaźniki poziomu wody

Filtr nawilżający

Dwa tryby nawilżania

Auto wyłącznik przy braku wody

Pokrętło wyboru funkcjiNawilżacz powietrza NOVEEN UH-101


Parę możesz wzbogacić o olejek zapachowy lub leczniczy (funkcja aromaterapii). Cztery pozycje kierunku ustawienia dyszy (360 stopni) to dodatkowa zaleta. Płynnie możesz regulować ilość mgiełki za pomocą pokrętła. Niewielkie urządzenie nawilży powietrze w pokoju o powierzchni 30 m kw. Zbiornik wody wystarcza na 8 godzin pracy.


Nawilżacz NOVEEN UH-101


NOVEEN UH-101 Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Wydajność 280 ml/h

Pojemność zbiornika 2,2 l

Poziom głośności 35 dB(A)

Pobór mocy 20 WUdogodnienia


Zmiana kierunku dyszy

Regulacja nawilżania

Funkcja aromaterapii

Auto wyłącznik przy braku wody

Oddzielny zbiornik na wodęNawilżacz powetrza ELDOM NU9 ATMO


Drugi z modeli marki Eldom ma futurystyczny kształt i atrakcyjny wyświetlacz. Dobrze będzie wyglądał na podłodze w pokoju do 35 m kw. Duży pojemnik na wodę wystarcza na około 11 godzin ciągłej pracy. Wyposażony jest w jonizator powietrza, czujnik wilgotności i termometr. Możesz regulować trzystopniowo ilość pary. Pilotem z kanapy ustawisz parametry pracy.


Nawilżacz ELDOM NU9 ATMO


ELDOM NU9 ATMO Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Wydajność 360 ml/h

Pojemność zbiornika 4 l

Moc 28 W

Masa 1,4 kgUdogodnienia


Higrostat

Wyświetlacz LCD

Jonizator

Timer 1-12 h

PilotNawilżacz powietrza HB UH2021DBL


Ten kulisty nawilżacz ultradźwiękowy ozdobi stół czy biurko. Podświetlany zbiornik na wodę może służyć jako lampa nocna. Polecany jest do pokoi 20 m kw. Zwróć uwagę na funkcję jonizacji powietrza, która neutralizuje szkodliwe jony dodatnie. Wyświetlacz LED informuje o aktualnej wilgotności i temperaturze. Pilotem możesz zdalnie sterować podstawowymi funkcjami. Filtr ceramiczny pochłania z wody związki mineralne oraz eliminuje bakterie i nieprzyjemny zapach.


https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/nawilzacze-powietrza/nawilzacz-ultradzwiekowy-hb-uh2021dbl


HB UH2021DBL Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Wydajność 300 ml/h

Poziom głośności 35 dB(A)

Pojemność zbiornika 3,3 l

Pobór mocy 30 WUdogodnienia


Higrostat

Aromaterapia

Jonizator

Timer 2-10 h

PilotNawilżacz powietrza STADLER FORM Oskar


W naszym zestawieniu „nawilżacz powietrza ranking TOP 10” ten model polecamy do salonów 50 m kw. Wbudowany higrostat utrzymuje wilgotność na zaprogramowanym poziomie. Zwróć uwagę na wyposażenie, dwa antybakteryjne filtry oraz kostkę z jonami srebra, które zapobiegają wzrostowi bakterii i zarazków. Nawilżone powietrze będzie zdrowe dla domowników. Dozownik zapachów zmieni aromat powietrza. Korzystaj z trybu nocnego (zmniejszone światło kontrolki) oraz cichej pracy, co sprzyja wypoczynkowi.


Nawilżacz STADLER FORM Oskar Biały


STADLER FORM Oskar Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ewaporacyjny

Wydajność 370 ml/h

Poziom głośności 26-39 dB(A)

Pojemność zbiornika 3,5 l

Pobór mocy 18 WUdogodnienia


Higrostat

Aromaterapia

Tryb nocny

Dwa poziomy pracy

Dwa filtryNawilżacz powietrza PHILIPS HU4813/10


Lepiej wyposażony jest drugi z modeli „NanoCloud marki Philips ze sterowaniem elektronicznymWytwarza niewidoczną mgiełkę na prawie dwukrotnie większej powierzchni (do 44 m kw.). Kolorowy panel LED umożliwia precyzyjne ustawienie poziomu wilgotności, timera i wybór prędkości nawilżania. Pojemność zbiornika wystarcza na 8 godzin pracy. W trybie snu nawilżacz pracuje z minimalnym oświetleniem i hałasem.


Nawilżacz PHILIPS HU481310


PHILIPS HU4813/10 Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: parowy

Wydajność 300 ml/h

Pojemność zbiornika 2 l

Poziom głośności 34-50 dB(A)

Pobór mocy 18 WUdogodnienia


Wyświetlacz LED

Filtr nawilżający

Trzy prędkości nawilżania

Auto wyłącznik przy braku wody

TimerNawilżacz powietrza GÖTZE & JENSEN AH201KG


W pokoju 20 m kw. duży pojemnik (5 l) na wodę wystarcza na około 17 godzin ciągłej pracy, a więc nie musisz często dolewać płynu wody. Zwróć uwagę na funkcję jonizacji, która poprawia jakość powietrza. Jest także filtr ceramiczny do neutralizowania skutków twardej wody. Na atrakcyjnym wyświetlaczu dotykowym zobaczysz ustawione parametry nawilżania: wilgotności, timera. Uruchomisz jonizator i dobierzesz szybkość nawilżania.


Nawilżacz GÖTZE & JENSEN AH201KG


GÖTZE & JENSEN AH201KG Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Wydajność 300 ml/h

Poziom głośności 35 dB

Pojemność zbiornika 5 l

Pobór mocy 27 WUdogodnienia 


Wyświetlacz

Higrostat

Jonizator

Timer

Tryb nocyNawilżacz powietrza HB UH2005DP


Drugi z nawilżaczy marki HB także zwraca uwagę oryginalnym kształtem. Dobrze będzie wyglądał w sypialni czy małym pokoju (do 9 m kw.). Jest skromniej wyposażony od swojego poprzednika. Panel dotykowy z kontrolką LED służy do włączania i wyłączania oraz sygnalizacji kolorem trybu pracy. Do wyboru jest model tryb pracy standardowy lub zwiększoną wydajność pary. W trybie nocnym kontrolka jest wyłączona, urządzenie pracuje najciszej.


Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH2005DP


HB UH2005DP Dane techniczne


Rodzaj nawilżania: ultradźwiękowy

Wydajność 200 ml/h

Poziom głośności 35 dB(A)

Pojemność zbiornika 1,3 l

 Pobór mocy 20 WUdogodnienia


Panel dotykowy

Kontrolka LED

Tryb nocny

Auto wyłącznik braku wody

Odłączany zbiornik na wodęNawilżacz powietrza NOVEEN UH-102


W naszym zestawieniu jest jeszcze jeden nawilżacz powietrza. Ranking kończy bliźniaczy egzemplarz, ale z wykończeniem biało-zielonym prezentowanego wcześniej modelu Noveen UH-102. Warto kupić dwa ze względu na atrakcyjną cenę. Korzystaj z prostego, mechanicznego sterowania i funkcji aromaterapii. Płynnie możesz regulować ilość pary za pomocą pokrętła. Zmiana pozycji dyszy to dodatkowa zaleta. Niewielkie urządzenie nawilży powietrze w 30 m kw. pokoju. Zbiornik wody wystarcza na 8 godzin pracy.


Nawilżacz NOVEEN UH-102 Biało-zielony


NOVEEN UH-102 Dane techniczne


Rodzaj nawilżania ultradźwiękowy

Wydajność 280 ml/h

Pojemność zbiornika 2,2 l

Poziom głośności 35 dB(A)

Pobór mocy 20 WUdogodnienia


Zmiana kierunku dyszy

Regulacja nawilżania

Funkcja aromaterapii

Auto wyłącznik przy braku wody

Zdejmowany zbiornik na wodę


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną