| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| 1500 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Podgrzewanie, Smażenie, Wskaźnik czasu... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1700 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Grillowanie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 16 | |
| 1900 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Grillowanie, Pieczenie, Podgrzewanie, Podświetlenie wnętrza podczas pracy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| 1600 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| 1750 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów smażenia, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2000 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Grillowanie, Opiekanie, Pieczenie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie, Timer |
| Sterowanie: | Mechaniczne |

