Rower ładnie się reprezentuje, ale przednie koło z centrowane szprychy luźne jak makaron po gotowaniu. Przednia przerzutka niby schimano choćby turdey, a to chińczyk bez nazwy, nie wspomnę o dzwonku wstyd wabik na kaczki nawet chińczyk się do tego nie przyzna. Do roweru zamówiłem licznik który przyszedł niekompletny bez mocowania na szprychę.
Rower zakupiony dla córki, przesiadła się z 24 '' z 3 przełożeniami na 26 " z 24 przełożeniami......efekt pozytywnie kolosalny.....szkoda tylko, że nie ma ''dziewczęcych'' kolorów.... ale rower po złożeniu i jeździe próbnej jest ok.
Rower dostarczony w fabrycznie zapakowanym kartonie. Leciutkie otarcia na przednim błotniku powstałe w fabryce poza tym wszystko ok. Po ustawieniu kierownicy i przykręceniu pedałów rower gotowy do jazdy .Polecam!