Średnica [mm]

Średnica lokówki [mm]

Lokówka tradycyjna o średnicy od 15 do 25 mm to sprzęt, dzięki któremu można zakręcić gęste, dość drobne loczki. Świetna dla kobiet z cienkimi, rzadkimi oraz niskoporowatymi włosami, które mają tendencję do rozprostowywania się.

Lokówka do włosów gruba o średnicy od 32 do 38 mm przeznaczona jest do długich, jak i krótkich włosów, rzadkich, cienkich oraz średnio i wysokoporowatych. Przy czym, na długich włosach uzyskamy grube loki, natomiast krótkim oraz cienkim i rzadkim przy pomocy tej lokówki nadamy objętości.

Lokówka stożkowa, jak sama nazwa wskazuje, to sprzęt mający wałek w kształcie stożka. Przy jej pomocy uzyskamy loki grubsze u nasady i nieco drobniejsze na końcach. Świetnie się sprawdza na włosach cienkich i delikatnych. Polecana jednak także do włosów długich, grubych i gęstych, które mają tendencję do ciążenia w dół. Dzięki stylizacji tą lokówką fryzura nabiera objętości oraz lekkości. Świetna do włosów wysokoporowatych.

Lokówka spiralna, dzięki swej specyficznej końcówce, pozwala wyczarować na głowie niezwykle precyzyjne i sprężyste loki. Dostępne grubości wałka mieszczą się w przedziale od 15 do 38 mm, dlatego też każda Pani znajdzie odpowiednią średnicę do swojego typu włosów. Mniejszą do cienkich, rzadkich włosów, a większą do grubych i gęstych kosmyków.
Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756