Toster nadaje się do opiekania większych kromek chleba co jest bardzo przydatne gdyż nie trzeba kupować specjalnie chleba tostowego co miało dla mnie znaczenie. Wygląda ładnie i jest porządnie wykonany. Łatwy w obsłudze jak to toster, możliwe opiekanie zamrożonego pieczywa i podgrzewania bułeczek. Szybko i równomiernie opieka tosty.
Co prawda pierwszy się zepsuł po miesiącu, ale bez problemu wymieniono go na nowy i ten działa już bez zarzutu. Szybko i równo opieka. Jest to pierwszy mój toster, w którym grill nadaje się do użycia, a nie tylko do ozdoby. Polecam.
Nie mam zastrzeżeń do tego tostera jest świetny. Można z powodzeniem włożyć nawet 3 kromki a mimo to nie zajmuje dużo miejsca. Wygląda przepięknie i na chromowej powierzchni nie zostają ślady od palców.
Bardzo fajny sprzęt, porządnie wykonany, ładnie wygląda. Możliwość regulacji temperatury umożliwia nam przygotowanie tosta od lekko do mocno opieczonego, bardzo fajna funkcja :) Polecam, jestem zadowolona!