Poradniki Eksperta

Maszynka do mielenia mięsa – ranking [TOP6]

Maszynka do mielenia mięsa, to niezwykle praktyczne i funkcjonalne urządzenie. Ze względu na liczne zalety, powinno stać się jednym z najważniejszych sprzętów w Twojej kuchni. Z jej pomocą, sprawnie i szybko przyrządzisz codzienny obiad dla całej rodziny. Wiele modeli zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje, które umożliwiają, np. poszatkowanie warzyw na pożywną i zdrową surówkę. Przy wyborze modelu właściwego właśnie dla siebie, zwróć uwagę na moc urządzenia, jego akcesoria, czy zabezpieczenia. Ważnym aspektem, jest również praktyczna rączka, umożliwiająca przeniesienie sprzętu, możliwość zwinięcia przewodu oraz antypoślizgowe nóżki. Maszynki do mięsa występują w różnych kolorach, np. biały, czarno-srebrny czy grafitowy. Możesz więc dopasować ją do wnętrza Twojej kuchni. Jaka maszynka do mięsa będzie dobrym wyborem? Na te i inne pytania, znajdziesz odpowiedź w poniższym rankingu.


Maszynka do mięsa TEFAL HV 1 NE 113


Ranking maszynek do mięsa uwzględnił maszynkę TEFAL HV 1 NE 113. To kompaktowe urządzenie o nowoczesnym designie, idealnie wkomponuje się w wystrój wielu kuchni. Sprzęt ten, bez problemu poradzi sobie nawet z twardymi kawałkami mięsa. Z jego pomocą, przygotujesz zdrowe sałatki, czy domowe przeciery pomidorowe. Wielofunkcyjność, to podstawowa zaleta tego urządzenia. Możesz cieszyć się więc perfekcyjnie przygotowanymi daniami.TEFAL HV 1 NE 113 Dane techniczne


Maksymalna średnica otworów 7 mm

Minimalna średnica otworów 3 mm

Moc: 1600 W

Wydajność mielenia: 1,9 kg/min.Udogodnienia


Bieg wsteczny

Możliwość mycia w zmywarce

3 sitka

Dodatkowe akcesoriaMaszynka do mięsa GÖTZE & JENSEN MG500X Inox 1200W


W wielu gospodarstwach domowych, sprawdzi się właśnie ta maszynka do mielenia mięsa. Możesz w niej wykorzystać sitka, które w zależności od Twoich potrzeb, umożliwiają mielenie z różną grubością. Dzięki nakładce masarskiej, przyrządzisz wyśmienite kiełbasy domowej roboty. Niewątpliwym jej atutem, jest komora wykonana z metalu, gwarantująca wytrzymałość urządzenia na najwyższym poziomie.GÖTZE & JENSEN MG500X Inox 1200W Dane techniczne


Maksymalna średnica otworów 7 mm

Minimalna średnica otworów 3 mm

Moc: 1200 W

Wydajność mielenia: 1,5 kg/min.Udogodnienia


Bieg wsteczny

Nakładka masarska

3 sitka

Nóż ze stali nierdzewnejMaszynka do mięsa BOSCH MFW3X18B


Maszynka BOSCH MFW3X18B to wielofunkcyjne urządzenie, które zachwyci Cię swoimi możliwościami. Z jego pomocą, zmielesz nie tylko mięso, ale również ziarna kawy, orzechów, czy ulubionych przypraw. Dzięki dołączonej do zestawu wyciskarce do owoców cytrusowych i owoców jagodowych, przyrządzisz pyszny i orzeźwiający sok dla całej rodziny. Ten ogromny wachlarz możliwości kulinarnych, zrealizujesz właśnie z funkcjonalnym sprzętem marki Bosch.BOSCH MFW3X18B Dane techniczne:


Maksymalna średnica otworów 8 mm

Minimalna średnica otworów 2,7 mm

Moc: 2000 W

Wydajność mielenia: 2,5 kg/min.Udogodnienia:


Schowek na sitka

Schowek na przewód

Dodatkowe akcesoria

Praktyczny uchwytMaszynka do mięsa GORENJE MG1600W


Pomocna w ekspresowym przygotowaniu obiadu dla Twoich bliskich, będzie niewątpliwie ta maszynka do mięsa. Ranking zwraca uwagę na sprzęt firmy Gorenje MG1600W, który jest niezawodnym pomocnikiem w wyzwaniach kulinarnych każdej gospodyni. Z jego pomocą, przygotujesz mięso do potraw przy użyciu jednego z dwóch sitek. Jest to urządzenie praktyczne w obsłudze, a poza tym bardzo bezpieczne. Nie musisz więc martwić się, że podczas pracy ulegnie przegrzaniu.GORENJE MG1600W Dane techniczne:


Maksymalna średnica otworów: 8 mm

Minimalna średnica otworów: 4 mm

Moc: 1600 W

Wydajność mielenia: 1,9 kg/min.Udogodnienia:


Bieg wsteczny

Antypoślizgowe nóżki

Długi przewód

Misa zasypowaMaszynka do mięsa BOSCH MFW3X13W


Maszynka do mielenia BOSCH MFW3X13W to nowoczesna technologia, zamknięta w kompaktowej obudowie. Urządzenie zostało wyposażone w duży otwór wsypowy, który ułatwia mielenie. Nie bez znaczenia jest również wysoka moc, zapewniająca sprawną i szybką jego pracę. To wielofunkcyjne urządzenie, posiada szatkownicę. Dzięki temu, w ekspresowym tempie przygotujesz dla niespodziewanych gości ulubioną babkę ziemniaczaną z utartych ziemniaków.BOSCH MFW3X13W Dane techniczne:


Maksymalna średnica otworów 8 mm

Minimalna średnica otworów 4 mm

Moc: 2000 W

Wydajność mielenia: 2,5 kg/min.Udogodnienia:


Bieg wsteczny

3 sitka

Schowek na kabel

Antypoślizgowe nóżkiMaszynka do mięsa TEFAL NE108831


Ta czarno-srebrna maszynka, bez Twojego wysiłku przygotuje produkty do smacznych dań. Niezależnie, czy to mielenie mięsa, czy też krojenie warzyw w plastry, bez problemu poradzi sobie z każdą z tych czynności. W zestawie znajdują się liczne akcesoria, które ułatwią obsługę urządzenia. Nie musisz więc martwić się, że nie zdążysz z obiadem na czas, gdy masz pod ręką tę maszynkę. Wybierz więc ten model i ciesz się jego efektywną pracą.TEFAL NE108831 Dane techniczne:


Maksymalna średnica otworów 7 mm

Minimalna średnica otworów 3 mm

Moc: 1400 W

Wydajność mielenia: 1,7 kg/min.Udogodnienia:


Bieg wsteczny

3 sitka

Szatkownica

Uchwyt ułatwiający przenoszenie


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756