Poradniki Eksperta

Mop parowy - ranking produktów [TOP10]

Rozwiązania nowoczesnej technologii mają głównie na celu usprawnić, ułatwić i uprzyjemnić codzienne czynności. Wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić życia wymagającego robienia prania ręcznie zamiast w pralce, zamiatania zamiast odkurzania czy nawet rozpalania pieca. Dziś z niewyobrażalną kiedyś łatwością możemy wykonywać wiele zadań za pomocą wyrafinowanych, wyspecjalizowanych urządzeń za niewysoką cenę. Jednym z urządzeń, które z pewnością wprowadzi rewolucję w dotychczasowym jego postrzeganiu, jest mop parowy. Dziś już starodawne mopy z kubełkiem wody nie mają porównania do jakości czyszczenia, jakie mogą zapewnić nowoczesne wersje. Przed Tobą ranking mopów parowych, który pozwoli wybrać Ci możliwie jak najlepszy mop parowy. To ty musisz zastanowić się na jakiej cesze urządzenia zależy Ci najbardziej – czy będzie to jego moc, pojemność zbiornika na wodę, czas gotowości pary czy może ciśnienie, z jakim para będzie czyściła Twoje podłogi. Jeżeli chcesz zakupić mop parowy – ranking czas zacząć!


Mop parowy KÄRCHER SC 1 EasyFix 1.516-330.0


Kärcher SC 1 EasyFix 1.516-330.0 to pierwszy proponowany dla Ciebie mop parowy – ranking rozpoczynamy z wysokiego C! Marka Kärcher znana jest głównie ze swoich wspaniałych urządzeń do prac cięższych niż domowe sprzątania takich jak praca w ogrodzie, garażu czy warsztacie. Doświadczenie producenta w tej dziedzinie świadczy o tym, że działania w „mniejszym formacie” będą dla ich urządzeń wyłącznie formalnością. Mop parowy wyposażony jest w technikę EasyFix, która pozwoli Ci na korzystanie z urządzenia bez obawy o zabrudzenie i brak higieniczności oraz to, że dotrzesz w każde wybrane przez Ciebie miejsce.


Sprawdź również: 

Jaki mop wybrać?

Mop parowy - czy warto go kupić?
Mop parowy do paneli – ranking produktów [TOP10]Mop parowy ranking


KÄRCHER SC 1 EasyFix 1.516-330.0 Dane techniczne:


200 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1200 W

180 s do gotowości pary

3 bary ciśnienia

20 m. kw. wydajnościUdogodnienia:


Wielofunkcyjność

Wyjątkowo lekki

Zestaw EasyFix

Kompaktowość

Liczne końcówkiMop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System


Przed nami kolejny wspaniały mop parowy – ranking najlepszych urządzeń do mycia podłogi z użyciem gorącej pary wodnej nie zwalnia. Tym razem mamy do czynienia z urządzeniem Ariete 4164 Multi Steam System. Jedną z największych zalet tego mopa jest wyjątkowo krótki czas do gotowości pary, który wynosi tylko 12 sekund. Oznacza to, że od uzupełnienia zbiornika na wodę i uruchomienia urządzenia wystarczy tylko krótka chwila, by zacząć pracę z pełnym impetem. Trójkątna głowica pozwoli za to na dotarcie w każdy róg pomieszczenia, nie pozostawiając nawet najmniejszego zabrudzenia.


mop parowy ranking


HOOVER CAP1700D Dane techniczne:


700 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1700 W

30 s do gotowości pary

2.5 bara ciśnienia

7 m długości przewoduUdogodnienia:


Dezynfekowanie

Dwie dysze

Uniwersalność

Dwie nasadki

Wskaźnik temperaturyMop parowy HOOVER CAP1700D


Ostatnie miejsce na podium w naszym rankingu dziesięciu najlepszych mopów parowych zajmuje Hoover CAP1700D. Poza oryginalnym i eleganckim wyglądem, urządzenie to odznacza się rzadko spotykaną wysoką mocą wysokości aż 1700 watów. Tak duża moc gwarantuje wysoką temperaturę pary oraz jej odpowiednio duże ilości. Takie rozwiązania pozwolą nie tylko na doczyszczenie podłogi z wszelkich zabrudzeń, lecz także dezynfekcję powierzchni. Wszelkie wirusy, bakterie i inne drobnoustroje znikną razem z szybko ulatniającą się parą. Zastosowanie dwóch dysz pozwala na zróżnicowanie wykonywanej pracy i dostosowanie do aktualnej potrzeby.


mop parowy ranking


ELDOM Alto PM850 Dane techniczne


Moc 1500 W

Ciśnienie 1 bar

Pojemność zbiornika 0,4 l

Czas gotowości pary 25 s

Długość przewodu 4,8 mUdogodnienia


Regulacja mocy pary

Wskaźnik gotowości pary

Podświetlany włącznik

Obrotowy przegub

10 końcówekMop elektryczny KÄRCHER FC 5 1.055-400.0


Zataczamy koło i w naszym rankingu powracamy do marki Kärcher (i to nie ostatni raz!), co tylko potwierdza znaczenie tej firmy w świecie odkurzaczy parowych. Na pierwszy plan wychodzi dualizm urządzenia polegający na możliwości równoczesnego odkurzania oraz mycia podłóg. Jest to proste, acz wyjątkowo skuteczne rozwiązanie. Za jednym posunięciem urządzenia oczyszczamy podłogę z zabrudzeń takich jak kurz, piach, włosy czy okruszki, a przy okazji pozbywamy się wszelkich zacieków, śladów, plam oraz, na skutek zastosowania gorącej pary, drobnoustrojów. Dwa zbiorniki mopa pozwalają z łatwością napełnić pojemnik wodą oraz bez brudzenia się opróżnić zbiornik odkurzacza.


mop parowy ranking


KÄRCHER FC 5 1.055-400.0 Dane techniczne:


400 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 460 W

7 m długości przewodu

60 m. kw. wydajności

500 obrotów na minutęUdogodnienia:


Odkurzanie i mycie

Stacja czyszcząca

Samooczyszczanie

Dwa zbiorniki

Wymienne padyMop parowy TEFAL VP6555


Nowym zawodnikiem w naszym zestawieniu staje się znana z perfekcyjności w każdym calu marka Tefal. Urządzenie Tefal VP6555 nie odbiega w żadnym calu od flagowych produktów tego producenta. Duża pojemność zbiornika na wodę pozwoli Ci na długi czas pracy bez potrzeby uzupełniania urządzenia w trakcie sprzątania nawet dużych powierzchni. Dodatkowym atutem przy dłuższej pracy jest niska waga urządzenia wynosząca mniej niż 3 kilogramy, dzięki czemu sprzątanie stanie przyjemnością. Technologia gorącej pary wodnej nie wymaga mocnego dociskania mopa do podłogi, które znamy z korzystania z tradycyjnych narzędzi. Porządki w domu nigdy nie były łatwiejsze!


mop parowy ranking


TEFAL VP6555 Dane techniczne:


600 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1200 W

30 s do gotowości pary

2.5 bara ciśnienia

2.85 kg wagiUdogodnienia:


Trzy moce urządzenia

Zintegrowana szczotka

Wyjątkowo lekki

Dezynfekowanie

Wkład antywapiennyMop parowy LUND 67220


Korzystanie z najlepszych rozwiązań współczesnej technologii wcale nie musi równać się wysokim kosztom zakupu wyspecjalizowanych urządzeń, czego dowodem jest właśnie mop parowy Lund 67220. Za lekko ponad 150 złotych możesz zakupić wysokiej klasy urządzenie, które zrewolucjonizuje Twoje postrzeganie mycia podłogi. Nużąca i często męcząca czynność staje się szybką, przyjemną i dużo skuteczniejszą. Na szczególną uwagę zasługuje obrotowa głowica, która pozwoli Ci na dotarcie w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce. Do tego ponad poł litra pojemności zbiornika na wodę, duża moc wysokości aż 1500 watów i krótki czas gotowości pary.


mop parowy ranking


LUND 67220 Dane techniczne:


550 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1500 W

15 s do gotowości pary

1 bar ciśnienia

5 m długości przewoduUdogodnienia:


Wielofunkcyjność

Obrotowa głowica

Kompaktowość

Dwie szczotki

 DezynfekowanieMop parowy LUND 67221


Przed nami kolejne wcielenie mopa parowego marki Lund, tym razem Lund 67221. Niewiele więcej droższe od poprzednika urządzenie wyposażone jest w rzadko spotykane rozwiązanie, które może zaimponować licznym wielbicielom czystości i porządku. Zastosowanie specjalnej lampy UV-C pozwala na szybkie i skuteczne wysterylizowanie powierzchni. Promieniowanie ultrafioletowe o częstotliwości 254 nanometrów pozwoli Ci na oczyszczenie podłogi z niewidocznych gołym okiem drobnoustrojów bez użycia specjalnych, często drogich specyfików. Dodatkowym atutem jest możliwość użycia mopa jako ręcznej myjki parowej, dzięki której z łatwością wyczyścisz lustra, okna czy nawet tkaniny.


mop parowy ranking


LUND 67221 Dane techniczne:


550 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1500 W

15 s do gotowości pary

1 bar ciśnienia

5 m długości przewoduUdogodnienia:


Fale ultrafioletowe

Myjka parowa

Dezynfekowanie

Różne końcówki

 WielofunkcyjnośćMop elektryczny KÄRCHER FC 5 Premium 1.055-460.0


I znów Kärcher! Różnorodność wszelkich mopów parowych tej marki nie pozwala się nudzić. Tym razem na tapet weźmiemy Kärcher FC 5 Premium 1.055-460.0, który w profesjonalny sposób pozwoli Ci na skuteczne umycie oraz dezynfekcję podłóg w Twoim domu. Wyjątkowym rozwiązaniem jest zastosowanie obrotowej nakładki, która osiąga prędkość aż 500 obrotów na minutę. Przypominająca wałek do malowania ścian nakładka z dużą prędkością delikatnie, acz wyjątkowo skutecznie oczyści Twoje podłogi z wszelkich zabrudzeń, a przy użyciu gorącej pary wodnej rozmiękczy zacieki, ułatwi ich usuwanie oraz zdezynfekuje całą powierzchnię.


mop parowy ranking


KÄRCHER FC 5 Premium 1.055-460.0 Dane techniczne:


400 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 460 W

60 m. kw. wydajności

500 obrotów na minutę

7 m długości przewoduUdogodnienia:


Dezynfekowanie

Dwa zbiorniki

Samooczyszczanie

Stacja czyszcząca

Wymienne nakładkiMop elektryczny KÄRCHER FC 3 Premium 1.055-360.0


Kärcher po raz czwarty! Ta rodzinna, niemiecka marka podbija rynek mopów parowych w robiącym wrażenie stylu. Tym razem prezentujemy Kärcher FC 3 Premium 1.055-360.0. Poza zastosowaniem znanego już nam systemu obrotowej, szybkiej nakładki, możemy liczyć między innymi na system dwóch zbiorników. Jeden zbiornik dostarczy wodę do stworzenia rewolucyjnej pary wodnej, drugi zaś skutecznie zbierze brudne resztki. Dzięki temu rozwiązaniu czas schnięcia podłogi trwa wyjątkowo krótko, czyli tylko dwie minuty! Nikt nie musi już czekać na wyschnięcie podłogi!


mop parowy ranking


KÄRCHER FC 3 Premium 1.055-360.0 Dane techniczne:


700 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1700 W

30 s do gotowości pary

2.5 bara ciśnienia

7 m długości przewoduUdogodnienia:


Stacja dokująca

20 minut pracy bezprzewodowej

Szybki czas schnięcia

Ruchoma głowica

Dwa zbiornikiMop parowy DEERMA ZQ610


Przyszedł czas na urządzenie Deerma ZQ610, które zwraca na siebie uwagę kilkoma rozwiązaniami. Po pierwsze – wyjątkowo atrakcyjna cena. Poza tym robiąca wrażenie moc wynosząca aż 1600 watów oraz krótki, dwudziestosekundowy czas gotowości pary i wysoka, wyniszczająca drobnoustroje temperatura sięgająca nawet 105 stopni Celsjusza. Wszystko to sprawia, że Deerma ZQ610 może okazać się dobrym rozwiązaniem dla każdego domu. Na uwagę zasługuje również możliwość wykorzystania urządzenia jako narzędzia ręcznego do skutecznego czyszczenia okien czy lister, ale także kafelek, toalety czy umywalki z pomocą precyzyjnej końcówki.


mop parowy ranking


DEERMA ZQ610 Dane techniczne:


230 ml pojemności zbiornika

Moc wysokości 1600 W

20 s do gotowości pary

Do 105 st. C temperatury

4 m długości przewoduUdogodnienia:


Regulowana rączka

Końcówka do mycia okien

Dezynfekowanie

Końcówka precyzjna

Higieniczna obsługa


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert