Poradniki Eksperta

Inhalator dla dorosłych – ranking [TOP5]


Inhalator to urządzenie, które powinno być w każdym domu. Któż z nas nie był przeziębiony? Jesień i zima sprzyjają infekcjom górnych i dolnych dróg oddechowych. Wtedy z pomocą przychodzą te małe urządzenia, które dzięki efektywnemu dostarczeniu odpowiedniego leku, ułatwiają powrót do zdrowia. Inhalacja pomaga na wiele schorzeń, takich jak ból gardła, zapalenie zatok, astma, czy alergia. Warto wypróbować to urządzenie. Zatem, jaki inhalator dla dorosłych? Ranking podpowie, na co zwrócić uwagę, przy wyborze tego przydatnego urządzenia. Po pierwsze, inhalatory różnią się wielkością. Ponadto mogą być kompaktowe, jak i nieco większe. Ich zasilanie może być sieciowe lub bateryjne. Wybierając inhalator dla swojej rodziny, zwróć uwagę na jego wymiary, wagę, szybkość nebulizacji oraz dodatkowe wyposażenie, jak np. maseczki przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci. Wszystko to wpływa na komfort użytkowania i funkcjonalność urządzenia. Ranking inhalatorów dla dorosłych, przedstawia poniżej kilka ciekawych modeli.Inhalator nebulizator pneumatyczny ORO-MED Family Plus 0,25 ml/min


Sprzęt ten jest szybki, cichy i wydajny. Nowoczesna konstrukcja zastosowana w tym modelu, umożliwia prawidłową inhalację, przy zastosowaniu niewielkiej ilości leku niezależnie od położenia urządzenia. Specjalne filtry, doskonale oczyszczają powietrze inhalatora. Przeznaczony jest dla dorosłych, ale i dla dzieci. To inhalator z wieloma udogodnieniami, które sprawiają że jest praktycznym sprzętem, np. długi kabel, czy wygodna rączka transportowa. Niewątpliwie przy przeziębieniu, pomocny będzie właśnie ten inhalator dla dorosłych. Ranking zwraca uwagę również na niewygórowaną cenę sprzętu, co jest jego dodatkowym atutem.


inhalator dla dorosłych ranking


Inhalator  ORO-MED Family Plus 0,25 ml/min Dane techniczne:


Inhalator pneumatyczny

Zasilanie sieciowe

Szybkość nebulizacji: 0,25 ml/min

Waga: 1,5 kg

Poziom hałasu: 63 dBUdogodnienia:


Praktyczna rączka

Kompresor

Końcówka donosowa

Końcówka doustna

Zapasowe filtryInhalator nebulizator pneumatyczny HAXE Galaxy JLN-2302AS 0,4 ml/min


Inhalator nebulizator pneumatyczny HAXE Galaxy JLN-2302AS 0,4 ml/min, to sprzęt o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można go przenosić. Jego obsługa jest niezwykle prosta. Wystarczy włączyć jeden przycisk i urządzenie zaczyna swoją pracę. W zestawie znajdują się dwie maseczki: dla dorosłych i dla dzieci, których szerokość można dodatkowo regulować. Sprawdza się w leczeniu górnych i dolnych dróg oddechowych. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów leków wziewnych. Na uwagę zasługuje również szybkość nebulizacji i cicha praca urządzenia. Ranking inhalatorów nie mógł pominąć tego urządzenia, ze względu na funkcjonalność i komfort użytkowania.


inhalator dla dorosłych


Inhalator HAXE Galaxy JLN-2302AS 0,4 ml/min Dane techniczne:


Inhalator pneumatyczny

Zasilanie sieciowe

Szybkość nebulizacji: 0,4 ml/min

Waga: 1,25 kg

Poziom hałasu poniżej: 55 dBUdogodnienia:


Maseczka dla dorosłych

Maseczka dla dzieci

Ustnik

Pojemnik na lek z rozpylaczem

Zapasowe filtryInhalator nebulizator membranowy ORO-MED ORO-Mesh 0,25 ml/min Bateria


Ten model inhalatora, może pracować na jednej baterii nawet 3 godziny. Ze względu na bardzo małą wagę i wymiary, doskonale sprawdzi się w podróży służbowej, czy podczas wyjazdów rodzinnych. Warto więc zawsze mieć pod ręką właśnie ten inhalator dla dorosłych. Ranking zwraca uwagę nie tylko na jego wygodne użytkowanie, ale również ciekawy design (niebieski kolor, z białymi i przezroczystymi dodatkami). Technologia membranowa, zapewnia długą, bezawaryjną i bardzo cichą pracę. To niezwykle przydatne urządzenie, które przynosi ulgę w różnego rodzaju schorzeniach, jak np. zapalenie zatok, czy oskrzeli.


inhalator dla dorosłych ranking


Inhalator ORO-MED ORO-Mesh 0,25 ml/min Bateria Dane techniczne:


Inhalator membranowy

Zasilanie bateryjne

Szybkość nebulizacji: 0,25 ml/min

Waga: 0,1 kg

Poziom hałasu: 6 dBUdogodnienia:


Inhalator przenośny

Funkcja samooczyszczenia

Maska dla dorosłych

Maska dla dzieci

Rozmiar kieszonkowyInhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Professional 0,3 ml/min


Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Professional, to profesjonalny sprzęt do częstego stosowania w długotrwałych terapiach. Profilowana maska z miękkim wykończeniem, jest idealna do delikatnej skóry twarzy. Nie musisz więc martwić się o podrażnienia. Najwyższą skuteczność, wytrzymałość i wysokiej jakości efekty, zapewni Ci właśnie ten inhalator dla dorosłych. Ranking zwraca uwagę na długoletni okres gwarancji, tj. 5 lat. Bardzo praktyczny jest również pojemnik, służący do sterylizacji akcesoriów oraz do ich przechowywania. To nowoczesny i funkcjonalny sprzęt, który zapewnia komfort użytkowania. Warto zwrócić uwagę, również na ten model.


inhalator dla dorosłych ranking


Inhalator MEDEL Professional 0,3 ml/min Dane techniczne:


Inhalator pneumatyczny

Zasilanie sieciowe

Szybkość nebulizacji: 0,3 ml/min

Waga: 2,2 kg

Poziom hałasu: 52 dBUdogodnienia:


Dwa nebulizatory

Zapasowe filtry

Miejsce na kabel

Praktyczny uchwyt

Irygator do nosaInhalator nebulizator pneumatyczny ESPERANZA ECN002 Zephyr 0,4 ml/min


Inhalator nebulizator pneumatyczny ESPERANZA ECN002 Zephyr 0,4 ml/min to urządzenie, które jest skuteczne i pomocne przy zwalczaniu objawów, np. przeziębienia, czy alergii. Niewielkie rozmiary 30 cm x 17,5 cm x 10,5 cm ułatwiają jego przenoszenie i przechowywanie. Inhalator oczyszcza powietrze, które przedostaje się przewodem do rozpylacza. Następnie lek w postaci delikatnej mgiełki, efektywnie inhaluje, gwarantując skuteczne leczenie różnych schorzeń. Sprzęt ten przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jest niezawodny i przy prawidłowym użytkowaniu, może posłużyć przez wiele lat.


inhalator dla dorosłych ranking


Inhalator ESPERANZA ECN002 Zephyr 0,4 ml/min Dane techniczne:


Inhalator pneumatyczny

Zasilanie sieciowe

Szybkość nebulizacji: 0,4 ml/min

Waga: 1,62 kg

Poziom hałasu: 55 dBUdogodnienia:


Maska dla dorosłych

Maska dla dzieci

Rozpylacz

Praktyczny uchwyt

Kompaktowe wymiary


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert