Poradniki Eksperta

Mata masująca – ranking [TOP10]

 2024-02-02 

Mata masująca to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które dużo siedzą lub wręcz przeciwnie – wykonują ciężką pracę fizyczną. Pozwoli rozluźnić spięte mięśnie i zadbać o ciało oraz ducha. Urządzenie może być stosowane w domu, w pracy, a nawet podczas jazdy samochodem. Jeśli zatem chcesz wprowadzić się w stan głębokiego relaksu lub zaopiekować swoim ciałem po wykonywaniu codziennych obowiązków, zdecyduj się na produkt, jakim jest mata masująca. Ranking, który dzisiaj przedstawiamy, pomoże Ci znaleźć model idealnie odpowiadający na wszystkie potrzeby!

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Torba do przechowywania i transportu

Trzydzieści możliwości ustawień

Intuicyjne sterowanie

Brak wyświetlacza na macie

Jednym z wyjątkowo dobrych wyborów, będzie z pewnością Medivon mata masująca. Ranking, który właśnie czytasz, rozpoczniemy zatem właśnie od niej! Ma najróżniejsze tryby masażu, a wśród nich rolujący, Shiatsu, wibracyjny, wyszczuplający oraz relaksacyjny. Produkt sterowany jest przy pomocy pilota, a co więcej, wykonany został z miękkich materiałów, które dopasują się do każdego możliwego kształtu ciała. Wyposażony został również w technologie powietrznego masażu uciskowego. Co ciekawe, skorzystać można ponadto z elementów rozgrzewających, które pomagają lepiej radzić sobie z kontuzjami, czy zmęczeniem mięśni.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Pokrowiec do transportu

Wykonanie z pluszu

Pilot w zestawie

Nie posiada timera

Mata masująca Homedics to zdecydowanie dobry wybór! Ma moc rzędu 45 watów i kilkanaście różnych trybów masażu. Głowice masujące są regulowane. Wykonana jest z pluszu i oferuje masaż wałkujący, Shiatsu, wibracyjny i punktowy. Głowice masujące są ponadto regulowane, a produkt jest ogrzewany i pozwala samodzielnie wybierać obszar masowania. Mata sterowana jest pilotem, co gwarantuje niebywałą wygodę stosowania produktu.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Oszczędność energii elektrycznej

Łatwa w obsłudze

Pilot do obsługi

Nie zamontowano wyświetlacza

Ta mata masująca ma moc 200 watów i jest zasilana sieciowo. Ilość trybów masażu, które oferuje to pięć. Wśród nich wymienić można masaż relaksacyjny, rolujący, Shiatsu, wibracyjny i wyszczuplający. Produkt jest łatwy i wygodny w przechowywaniu oraz zachwyca bardzo lekką konstrukcją. Jest ogrzewany i masuje przy pomocy głowic. Materiał, z którego został wykonany, jest antyalergiczny. Dzięki temu, że mata ma wbudowany timer, pozwoli wybrać nie tylko strefę masażu, tryb oraz jego intensywność, ale także ustawić czas, w którym chcesz oddać się relaksowi. Pilot jest intuicyjny w obsłudze, a cały produkt niezwykle wygodny w użytkowaniu.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Wykonanie z neoprenu

Funkcja ogrzewania

Wbudowany pilot

Nie ma wyświetlacza

Rozwiązaniem problemu z bólem pleców u wielu osób, okazuje się mata masująca. Ranking musiał uwzględnić ten model, ponieważ ma moc na poziomie aż 60 watów i proponuje różne rodzaje masażu – relaksacyjny, Shiatsu, rolujący i wibrujący. Produkt wykonany został z neoprenu i ma niezwykle lekką konstrukcję. Jest zasilany sieciowo, ma dodatkowe ogrzewanie i pozwala na regulację obszaru masowania. Posiada wbudowany timer, który znacznie uprzyjemnia stosowanie produktu.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Poduszka do masażu karku

Torba do przechowywania

Timer

Dwa rodzaje masażu

Ta mata to propozycja idealna dla wymagających. Została wykonana z połączenia ekoskóry i miłej w dotyku tkaniny. Ma kieszonkę na pilota i jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Wykonuje masaż wibracyjny i Shiatsu. Dzięki obecności specjalnych pasów mocujących, nie będzie ześlizgiwać się z fotela, na którym zostanie ułożona. Podgrzewanie sprawi, że zimowe wieczory z tą matą będą czystą przyjemnością! Moc 48 watów, wystarczy do przeprowadzania nawet intensywniejszych masaży. W macie znalazło się aż osiem głowic masujących z regulowaną stopniowalnością wibracji. Sterować można także strefami masażu i ruchomą poduszką w okolicach karku – to coś, co zdecydowanie wyróżnia tę matę spośród innych!

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Funkcja masażu punktowego

Umożliwia ogrzewanie

Graficzny pilot

Nie ma timera

Jaka będzie najlepsza mata masująca? Ranking uwzględnia propozycje warte uwagi, a mata od Homedics niewątpliwie do takich należy! Oferuje trzy rodzaje masażu, czyli relaksacyjny, rolujący i Shiatsu. Została wyposażona w tekstylną powłokę i ogrzewanie. Ustawienie rolek masujących można dopasować do swoich potrzeb.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Dwanaście głowic masujących

Cztery strefy masażu

Intuicyjny pilot

Nie posiada wyświetlacza

Ten model jest niezwykle estetyczny i ma moc na poziomie 30 watów. Umożliwia wykonanie masażu relaksacyjnego, rolującego, wibracyjnego, czy wyszczuplającego. Ma także funkcję rozgrzewania, co zdecydowanie uprzyjemnia korzystanie z produktu. Model wykonuje ruchy przypominające te, które można poczuć podczas masażu u masażysty. Masuje w pięciu trybach do wyboru, a do tego ma cztery strefy masażu. Matę można ułożyć tak, jak się tylko chce – na płasko lub w połowie pionowo do siedzenia, np. na fotelu.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Dwa poziomy intensywności

Trzy strefy masażu

Podgrzewanie

Brak timera

Model od marki Beurer to propozycja o mocy niespełna 10 watów. Wykonuje masaż relaksacyjny i wibracyjny o dwóch różnych poziomach intensywności. Wykonana została z poliestru. Świetnie nadaje się do stosowania zarówno w domu na fotelu, jak i w samochodzie, ponieważ wyposażona została w elastyczne taśmy, które sprawiają, że montaż staje się bardzo wygodny. Wbudowany pilot zapobiega jego zgubieniu.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Dodatkowa funkcja ogrzewania

Do samochodu i na fotel

Wbudowany timer

Brak zintegrowanego wyświetlacza

Jaka mata masująca? Ranking zamyka propozycja marki Medivon! Wykonana jest w pełni z przyjemnej dla skóry tkaniny. Ma ogrzewanie, cztery głowice masujące i trzy różne poziomy wibracji. Może wykonywać masaż relaksacyjny, rolujący, wibracyjny, wyszczuplający i Shiatsu. Mata ma wbudowany timer, który umożliwia odmierzanie czasu masażu i jest bardzo łatwa w obsłudze, dzięki intuicyjnemu, wbudowanemu w jej konstrukcję pilotowi. Jako jedna z niewielu umożliwia także masaż ud i pośladków, a nie tylko okolic pleców!

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Siateczka ułatwiająca wentylację

Wbudowany pilot

Ogrzewanie

Brak wyświetlacza

Ostatnie miejsce w naszym rankingu należy do kamery samochodowej XBLITZ S3 Duo. Nie sugerujmy się jednak w tym wypadku ostatnią pozycją w lokacie – jest to w końcu zestawienie najlepszych wideorejestratorów. Czym na tle innych urządzeń wyróżnia się XBLITZ S3 Duo? Pierwszym, co może rzucić się w oczy, jest wyjątkowo atrakcyjna cena urządzenia. Pozytywne wrażenie będzie jeszcze większe, gdy uświadomimy sobie, że mamy do czynienia ze sprzętem nagrywającym zarówno widok z przodu auta, jak i za nim. Niższa cena wiąże się oczywiście z nieco gorszą jakością nagrań, a także kąta widzenia w porównaniu z droższymi urządzeniami. Jeżeli jednak szukasz ekonomicznego rozwiązania, które dobrze spełni swoją najważniejszą funkcję, czyli nagrywanie drogi, po której porusza się pojazd, XBLITZ S3 Duo spełni wszystkie Twoje oczekiwania,

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756