Poradniki Eksperta

Zdaniem eksperta

Lethal Company - wymagania tytułu

 2024-05-24 

Lethal Company jest kooperacyjną grą survivalową, w której jako pracownik tytułowej „spółki” odzyskujemy cenne dobra z opuszczonych placówek. Przeszkadzają nam w tym różne istoty.

Wymagania Lethal Company

Lethal Company jest grą niezależną, stworzoną przez jednego twórcę o pseudonimie Zeekerss. Autor nadal pracuje nad swoim tytułem, dlatego przedstawił na chwilę obecną jedynie wymagania minimalne. Te na etapie dodawania nowej zawartości mogą ulec zmianie.


Lethal Company – wymagania minimalne: 

Fabuła gry

Fabuła gry została osadzona w dalekiej przyszłości, w której ludzie skolonizowali kosmos. Gracze wcielają się w złomiarzy, którzy pracują dla tytułowej „Spółki”. Zadaniem postaci jest odzyskiwanie cennych przedmiotów z opuszczonych placówek znajdujących się na różnych księżycach. Głównym przeciwnikiem, poza dziwnymi potworami, okazuje się być... wyrobienie normy dla korporacji.


Lethal Company umożliwia granie w pojedynkę, ale tytuł przygotowano głównie z myślą o trybie kooperacyjnym dla czterech graczy. Multiplayer umożliwia komunikację głosową, która staje się kluczowa przy koordynacji zadań i ataków niebezpiecznych stworzeń.

Rozgrywka Lethal Company

Gracze podczas zabawy podróżują własnym statkiem kosmicznym, którym lądują na kilku, różnie wyglądających księżycach. Ekipa złomiarzy musi dobrze przemyśleć swoją taktykę. Istnieje bowiem możliwość pozostawienia jednej osoby na pokładzie, tak by monitorowała sytuację z kokpitu. Choć ułatwia to misję, sprawia, że zdobywa się znacznie mniej przedmiotów.


Cenne przedmioty pozyskuje się z opuszczonych placówek i kompleksów przemysłowych. Należy przy tym uważać na liczne potwory, które stają się bardziej niebezpieczne po zapadnięciu zmroku. Zabawa polega na jak najszybszym zebraniu przedmiotów i powrocie na statek.


Jeśli misja się powiedzie, za zarobione pieniądze można zakupić sprzęt, który ułatwi nieco kolejne misje. Do najważniejszego wyposażenia należą: latarki, granaty dymne, łopaty i krótkofalówki. Dodatkowo można nabywać również przedmioty kosmetyczne, zarówno dla postaci, jak i dla statku kosmicznego.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756