Poradniki Eksperta

Jaki prezent do 1000 zł? Inspirujące pomysły

Kwota powyżej 500 złotych to już solidny budżet na zakup prezentu z kategorii elektroniki. W tym zakresie cenowym, jeśli chodzi o TOP 10 prezentów można wymienić smartwatche i smartfony, hulajnogi i deskorolki elektryczne, aparaty fotograficzne, konsole do gier, ale również elektronikę z zakresu AGD jak ekspresy ciśnieniowe, maszyny do szycia, multicookery, czy też wyciskarki wolnoobrotowe.


prezent do 1000


Prezent do 1000 zł dla aktywnych

Wśród prezentów do 1000 zł dla aktywnych osób można wyróżnić smartwatche i smartfony, ale równie doskonałym pomysłem na podarunek będzie elektryczna hulajnoga lub deskorolka. Jeśli chodzi o smartwatch, za cenę do 1000 złotych kupi się już markowy sprzęt, posiadający wiele zaawansowanych funkcji. Przykładem takiego urządzenia, które sprawdzi się w każdych warunkach terenowych (także na basenie), jest Samsung SM-R600N, który jest wodoodporny oraz może stać się personalnym trenerem fitness, dzięki stałemu monitorowaniu aktywności i przygotowywaniu statystyk z wykonywanych ćwiczeń oraz innych aktywności. Oprócz smartwatcha, można także zakupić specjalny, wzmocniony smartfon, który będzie idealny podczas każdego treningu. Przykładem jest smartfon MAXCOM MS457 z pyłoszczelną oraz wodoszczelną obudową i gumowym wykończeniem. Hulajnogi i elektryczne deski do jeżdżenia to sprzęt, który ułatwia przemieszczanie się po chodniku i ulicy. Wyposażone są one w silnik, który pozwala podczas jednego ładowania na przejechanie do kilkudziesięciu kilometrów z prędkością od kilkunastu do nawet nieco ponad 30 km/h, sprawiając niesamowitą frajdę dziecku, jak i osobie dorosłej. Wśród sprzętów godnych polecenia na prezent w tym zakresie cenowym znajduje się deskorolka Skymaster Wheels 6.5 Dual Smart (którą wyróżnia unikalny system stabilizacji bezwładności, co zwiększa wygodę jazdy), a także hulajnoga elektryczna Frugal o maksymalnym obciążeniu 90 kg, osiągająca prędkość do 23 km/h i cechująca się dodatkowo szybkim systemem składania.


Prezent do 1000 zł dla domatorów

Kwota 1000 złotych pozwala również na zakup idealnego prezentu w formie sprzętu AGD, dla domatorów. Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe dla amatorów kawy, już za około 1000 złotych można zakupić urządzenie wielofunkcyjne, które nie tylko zaparzy kawę (o jednej z kilku mocy), ale również zmieli ją. Przykładem takiego urządzenia, które idealnie sprawdzi się na prezent, jest Philips HD8650/09. Innym pomysłem na prezent do 1000 złotych, szczególnie dla osób, które lubią dużo gotować, jest multicooker. To wielofunkcyjne urządzenie do gotowania wykonuje prace, za które odpowiadają typowo np. kuchenki, piekarniki, wypiekacze do chleba, frytkownice, czy nawet parowary. Wśród multicookerów w tym zakresie cenowym warto wyróżnić urządzenie REDMOND RMC-M151E. Cechuje je duża moc, pojemność 5 l oraz unikalny system samooczyszczania parą, który zwiększa wygodę jego stosowania. Dla amatorów zdrowego żywienia, prezentem, który sprawi radość, będzie wyciskarka wolnoobrotowa. Pozwala ona na wyciśnięcie z warzyw i owoców zdrowego soku, pełnego witamin i składników odżywczych, które są tak bardzo ważne w codziennej diecie. Wśród tego typu urządzeń, w zakresie cenowym powyżej 1000 złotych na wyróżnienie zasługuje Electrolux ESJ 4000. Kompaktowa konstrukcja tej wyciskarki ułatwia jej składanie i rozkładanie, a doskonały smak napojów zapewnia mniej niż 50 obrotów na minutę przy wyciskaniu soku. Dla pań domu, które lubią samodzielnie szyć, doskonałym prezentem będzie z kolei własna maszyna do szycia. Już za nieco ponad 500 złotych można zakupić wysokiej klasy sprzęt, który poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Przykładem takiej maszyny jest Singer 3337 z wbudowanymi aż 29 wzorami ściegów z ich płynną regulacją, funkcjami automatycznego nawlekania igły, obszywania dziurki na guziki, regulacji naprężenia nici, pozycjonowania igły i szycia wstecz oraz z wbudowanym oświetleniem LED.


prezent do 1000


Aparat fotograficzny i konsole do gier – jakie wybrać?

Prezent do 1000 zł, który sprawi radość, to również aparat fotograficzny lub konsola do gier. Jaki aparat fotograficzny wybrać? Za mniej niż 700 złotych można już nabyć niezwykle funkcjonalny aparat NIKON Coolpix A300, który przy rozdzielczości 20,1 Mbpix oraz 8-krotnym zoomie optycznym pozwala na uwiecznienie ważnych chwil z życia swojego i bliskich, a także wykonanie zdjęć przyrody w bardzo wysokiej jakości. Również tanie konsole gier, w cenie niewiele przekraczającej 1000 złotych są w stanie sprawić wiele radości. Przykładem jest konsola do gier XBOX ONE S z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, do której o zakup gier można poprosić inne osoby, składające się na prezenty z okazji danej uroczystości.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756