Poradniki Eksperta

Zdaniem eksperta

Prezent do 1000 zł - pomysły, inspiracje

 2022-10-21 

Kwota 1000 złotych to już solidny budżet na zakup prezentu z kategorii elektroniki i nie tylko. W tym zakresie cenowym, jeśli chodzi o TOP 10 prezentów można wymienić tablety, monitory czy czytniki e-booków. Jaki prezent do 1000 zł? Poznaj nasze propozycje.

Prezent do 1000 zł dla gracza


W Media Expert kupisz również prezent do 1000 zł dla gracza. Możesz liczyć na bardzo duży wybór. W tej kwocie bez problemu znajdziesz np. porządne akcesoria gamingowe jak słuchawki, klawiatury czy myszki. W zależności od potrzeb obdarowywanego możesz zdecydować się na jeden ze sprzętów – będzie to urządzenie z absolutnie najwyższej półki lub komplet solidnych urządzeń. Dobry prezent do 1000 zł to także monitor gamingowy o wysokiej częstotliwości odświeżania. Z pewnością poprawi on wrażenia z zabawy. 


Warto też pomyśleć o samym stanowisku do grania, jeśli mamy już pełen komplet, być może najwyższy czas na zakup nowego krzesła lub solidnego biurka, zapewniających lepszy komfort i ergonomiczną pozycję przed ekranem. Jeśli komputer zaczyna niedomagać, to w tej kwocie możesz również zakupić nowe podzespoły, np. wydajny procesor, dodatkową pamięć RAM czy dysk SSD o dużej pojemności. Możliwości jest bardzo wiele.

Prezenty gamingowe do 1000 zł w naszej ofercie:

Prezent do 1000 zł dla dziecka


Kupując prezent do 1000 zł dla dziecka masz bardzo duży wybór. W zasadzie zależy on od wieku oraz potrzeb. Dla nieco starszych dzieci dobrym wyborem może być tablet. W tej kwocie znajdziesz porządny sprzęt do gier, nauki oraz oglądania filmów. Nieco starszym dzieciom, które wykazują zdolności artystyczne, można kupić tablet graficzny. Pozwoli on rysować na komputerze tak, jak przy wykorzystaniu tradycyjnych przyborów. 


Niemal na każdy wiek dobrym wyborem jest zestaw klocków. Jeśli kupujesz prezent do 1000 zł, to bez trudu znajdziesz bardzo rozbudowany zestaw składający się z wielu elementów, który zapewni długie godziny świetnej zabawy. Gdybyś preferował rozrywkę na świeżym powietrzu, to świetnym prezentem będzie hulajnoga wyczynowa. W tej kwocie znajdziesz co najmniej kilkanaście modeli wartych uwagi i o dużej trwałości.

Prezenty do 1000 zł dla dziecka w naszej ofercie:

Prezent do 1000 zł dla rodziców


Kupując prezent do 1000 zł dla rodziców musisz zdecydować się na coś, co zadowoli dwie osoby. Wybór nie jest więc łatwy, ale w tej cenie jest kilka ciekawych propozycji. Po raz kolejny wspomnimy tablet. Ze względu na większe rozmiary niż smartfon, może być dobrym wyborem w szczególności dla starszych osób. To wygodny sprzęt, który przyda się w podróży, korzystaniu z bankowości internetowej i w innych zadaniach, do których telefon jest za mały. 


Jeśli chcesz wyręczyć rodziców w części domowych obowiązków, to znakomitym wyborem będzie robot sprzątający. Dzięki niemu najbliżsi zapomną o codziennym odkurzaniu. W tej kwocie bez problemu znajdziesz całkiem porządny sprzęt ze skuteczną nawigacją. 


Wybierając prezent do 1000 zł możesz też postawić na czytnik e-booków. To znakomita propozycja dla starszych osób.  Możliwość dostosowania rozmiaru czcionki czy podświetlenie doceni każdy mól książkowy, któremu zaczyna szwankować wzrok. 


Warto zadbać także o aktywność fizyczną. Dlatego wśród naszych propozycji polecamy również rowerek stacjonarny lub orbitrek. W tej cenie kupisz podstawowe urządzenia, które pomogą zadbać o formę w domowym zaciszu, gdy aura nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu.

Prezenty do 1000 zł dla rodziców w naszej ofercie:

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756