Poradniki Eksperta

Rower do 1500 zł [TOP10] Ranking


Czy da się kupić dobry rower do 1500 zł? Oczywiście, że tak. Jego przeznaczenie będzie po prostu nieco okrojone. Jeżeli nie jesteśmy sportowym maniakiem, a roweru potrzebujemy na dojazdy do pracy czy na zakupy oraz na krótkie, weekendowe wycieczki, taka kwota w zupełności wystarczy. Rowery w tej cenie to budżetowe konstrukcje z prostym wyposażeniem, ale w zupełności wystarczające do codziennych podróży oraz weekendowych wypraw. Rower taki nie sprawdzi się już jednak jako sprzęt do szybkiej jazdy lub wspinania się pod górkę w trudnym terenie. Jeżeli do jazdy na rowerze będziemy chcieli podejść bardziej poważnie, to z czasem pewnie będziemy musieli rozejrzeć się za lżejszym i bardziej zawansowanym technicznie sprzętem, a przede wszystkim jednak bardziej obciążającym nasz budżet. Rower za 1500 zł będzie dobry dla osób bez sportowego zacięcia, ponieważ w tej cenie będą to głównie rowery miejskie – dużo rzadziej proste szosówki i rowery górskie. To rower dla początkujących użytkowników lub osób bez większych wymagań, które będą go traktować jako po prostu sprzęt użytkowy, pozwalający na ciekawe i aktywne spędzenie czasu, ucieczkę na chwilę za miasto, czy po prostu przewiezienie nas z punktu A do punktu B.


Rower miejski INDIANA Artika 7B 28 cali


Przykładem roweru za 1500 zł jest rower miejski Indiana Artika 7B 28 cali. To ciekawy kolorystycznie – morski z białymi oponami rower przeznaczony dla pań. Rower wyposażony jest w 7-biegową przerzutkę Shimano Tourney, która sprawdzi się podczas codziennych, miejskich podróży. Przerzutka zmienia biegi za pomocą łatwej w obsłudze obrotowej manetki Revoshift. Jak na rower miejski przystało, posiada błotniki, osłonę łańcucha oraz nowoczesne ledowe oświetlenie. Wygodną pozycję zapewni wysoko podniesiona kierownica. Przedni amortyzator poprawi przyczepność oraz przyczyni się do poprawienia komfortu podczas jazdy.


rower do 1500


INDIANA Artika 7B 28 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 28 cali

Tylna przerzutka Shimano TourneyINDIANA Artika 7B 28 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 28 cali

Tylna przerzutka Shimano TourneyRower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 M18 26 cali


Kolejny jednoślad jest przedstawicielem rowerów górskich. MTB Indiana X-Pulser 2.6 to rower zbudowany na aluminiowej ramie, przeznaczony dla mężczyzn. Mocne, dwukomorowe, 26-calowe koła obute są w grube opony z agresywnym bieżnikiem do jazdy w trudnym terenie. Rower posiada 21-biegowy napęd obsługiwany przez przerzutki Shimano – z przodu Tourney, zaś z tyłu Altus. Do obsługi przerzutek służą szybkozmieniające biegi, dwudźwigniowie manetki typu Rapidfire. Jednoślad wyposażony jest w amortyzowany widelec marki Zoom poprawiający trakcję w trudnych warunkach, a za bezpieczne hamowanie odpowiadają niezawodne w każdych warunkach hamulce tarczowe.


rower do 15000


INDIANA X-Pulser 2.6 M18 26 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 26 cali

Tylna przerzutka Shimano AltusUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Hamulce tarczowe

21 biegówRower miejski INDIANA Moena S7B 26 cali


Kolejna propozycja skierowana jest do kobiet. Rower miejski na stalowej, mocnej ramie typu holenderka Indiana Moena S7B porusza się na 26-calowych aluminiowych kołach. Jak prawdziwy rower miejski, wyposażony jest w błotniki, osłonę łańcucha, oświetlenie oraz solidny bagażnik. Aby łatwiej było się nim poruszać, wyposażony jest w 7-biegową tylną przerzutkę Shimano Tourney. Do jej obsługi zastosowano obrotową manetkę Revoshift. Za hamowanie odpowiadają sprawdzone i niezawodne hamulce typu V-brake, działające na obręcze kół.


rower do 1500


INDIANA Moena S7B 26 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 26 cali

ylna przerzutka Shimano TourneyINDIANA Moena S7B 26 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 26 cali

Tylna przerzutka Shimano TourneyRower miejski INDIANA Galaxy 7B 28 cali


Następna oferta to rower miejski Indiana Galaxy 7B. Wyposażony został w lekką, aluminiową ramę oraz sprężynowy amortyzator dla bardziej komfortowego poruszania się. Damka jest ciekawie pomalowana w biało-czerwone kolory. Atrakcyjnego wyglądu nadają również opony, które są białe po bokach. Do sprawnego poruszania się jednoślad wyposażony został w 7-biegową przerzutkę Shimano Tourney obsługiwaną obrotową manetką Revoshift. Jak przystało na rower miejski, posiada on błotniki, osłonę łańcucha, solidny bagażnik np. na zakupy oraz oświetlenie typu LED z przodu i z tyłu. Hamulce to sprawdzone, niezawodne V-brake’i.


rower do 1500


INDIANA Galaxy 7B Dane techniczne


Rozmiar ramy M

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 28 cali

Tylna przerzutka Shimano TourneyUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Oświetlenie LED

7 biegówRower górski MTB INDIANA Fat Bike M18 24 cale


Indiana Fat Bike M18 to rower górski toczący się na 24-calowych kołach z założonymi bardzo „grubymi” oponami do poruszania się w grząskim terenie. Sprawdzi się dobrze zarówno na piasku, jak też poradzi sobie dobrze podczas zimowych, śnieżnych podróży. W celu łatwiejszego poruszania się w terenie zastosowano w nim 7-biegową przerzutkę Shimano Tourney. Obsługiwana jest ona przez łatwą w obsłudze obrotową manetkę Revosift. Za zatrzymanie tego potężnego w wyglądzie jednośladu odpowiadają hamulce tarczowe.


rower do 1500


MTB INDIANA Fat Bike M18 24 cale Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 24 cale

Tylna przerzutka Shimano TourneyUdogodnienia


Niska waga ramy

Bardzo szerokie opony

Hamulce tarczowe

7 biegówRower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali


Kolejna propozycja z kategorii „rower za 1500 zł”, a nawet połowę tej kwoty - rower miejski Indiana Moena S3B 28 cali. To pojazd dla kobiet w ciekawym, miętowym kolorze. Porusza się na dużych, 28-calowych kołach. Posiada niewiele, bo zaledwie 3-biegową przerzutkę wewnętrzną Shimano Nexus, ale to w zupełności wystarczająca ilość do poruszania się po mieście. To rower typu holenderka, więc zapewnia wygodną pozycję. Jak na rower miejski przystało, wyposażony jest w błotniki, osłonę łańcucha, mocny bagażnik oraz oświetlenie.


rower do 1500


INDIANA Moena S3B 28 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Stalowa rama

Rozmiar koła 28 cali 

Tylna przerzutka Shimano NexusUdogodnienia


Mocna rama

Bagażnik

Oświetlenie

3 biegiRower młodzieżowy INDIANA X-Rock 2.4 24 cale


Indiana X-Rock 2.4 to rower do 1500 zł przeznaczony dla młodzieży. Aluminiowa rama i lekkie koła to godne uwagi wyposażenie dla młodego rowerzysty. 21 biegów obsługiwanych jest przez niezawodne przerzutki Shimano Tourney. 3-biegowa przerzutka przednia i 7-biegowa tylna sterowane są za pomocą obrotowych manetek Revosift. Jak na prawdziwy rower górski przystało, posiada amortyzowany widelec marki Zoom – idealny do jazdy w trudnym terenie, a dodatkowym atutem są opony z agresywnym bieżnikiem, zapewniające w nim dobrą przyczepność. Dopełnieniem całości są hamulce tarczowe, które szybko i bezpiecznie zatrzymają jednoślad w każdych warunkach.


rower do 1500


INDIANA X-Rock 2.4 24 cale Dane techniczne


Rozmiar ramy S/M

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 24 cale

Tylna przerzutka Shimano Tourney
Udogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Hamulce tarczowe

21 biegówRower miejski INDIANA Moena A7B 28 cali


Kolejną ofertą roweru miejskiego dla kobiet jest Indiana Moena A7B 28 cali. To lekki pojazd, zbudowany na aluminiowej ramie, toczący się na dużych, 28-calowych kołach, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się głównie po mieście. 7-biegowa przerzutka Shimano Nexus sterowana wygodną, obrotową manetką Revoshift pomoże w płynnym poruszaniu się. Paniom powinna przypaść do gustu wygodna pozycja dzięki ramie typu holenderka oraz elegancki biały kolor, w którym są nawet boki opon. O dodatkowy komfort zadba wygodne, szerokie siodło na sprężynach. Oczywiście, jak w innych rowerach miejskich, nie mogło zabraknąć w nim błotników, bagażnika czy oświetlenia.


rower do 15000


INDIANA Moena A7B 28 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 28 cali

Tylna przerzutka Shimano NexusUdogodnienia


Niska waga ramy

Bagażnik

Oświetlenie

7 biegówRower miejski GRAZIELLA Salvador 3B 20 cali


Graziella Salvador 3B 20 cali to idealny miejski rower do 1500 zł. To składak, ale nowej generacji. Lekka, aluminiowa rama oraz możliwość złożenia w kilku miejscach powoduje, że jest to dobry rower na łączone dojazdy do pracy np. z komunikacją miejską. Po złożeniu zajmuje miejsce niewielkiej podręcznej walizki. Wyposażony jest w małe, 20-calowe koła, ale dzięki temu rower jest niewielki po złożeniu, a jednocześnie bardzo skrętny podczas jazdy. Dzięki 3-biegowej przerzutce wewnętrznej Shimano Nexus obsługiwanej obrotową manetką Revoshift, rower sprawnie może się poruszać w miejskiej dżungli. Jak na prawdziwego „mieszczucha” przystało, wyposażony jest w błotniki, bagażnik oraz oświetlanie.


rower do 1500


GRAZIELLA Salvador 3B 20 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy S

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 20 cali

Tylna przerzutka Shimano NexusUdogodnienia


Niska waga ramy

Składana rama

Oświetlenie

3 biegiRower górski MTB INDIANA X-Rock 3.6 M18 26 cali


Jaki rower do 1500 zł sprawdzi się w terenie? Rower górski MTB Indiana X-Rock 3.6 M18 poruszający się na 26-calowych kołach to na pewno dobra oferta roweru do jazdy po bezdrożach. Poruszanie się ułatwi lekka, aluminiowa rama, jak również lekkie koła zbudowane na oryginalnych 6-ramiennych felgach. Napęd to 21-biegowe Shimano Tourney. 3 biegi z przodu i 7 z tyłu, które obsługiwane są obrotowymi, wygodnymi manetkami typu Revoshift. O trakcję w terenie zadba amortyzator marki Zoom oraz opony z agresywnym bieżnikiem. Rower wyposażony jest też w hamulce tarczowe, które najlepiej sprawdzają się w górskich warunkach.


rower do 1500


MTB INDIANA X-Rock 3.6 M18 26 cali Dane techniczne


Rozmiar ramy M/L

Aluminiowa rama

Rozmiar koła 26 cali

Tylna przerzutka Shimano NexusUdogodnienia


Niska waga ramy

Amortyzator

Oświetlenie

•21 biegów


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert