Lampka rowerowa BLOW BL-04

Kod: 2037058
Typ: Tylne
Montaż: Do ramy, Do siodełka
Tryby pracy: Stały, Stroboskopowe, Szybki, Wolny
Moc światła [lm]: 100
Źródło światła: Dioda LED
Zasilanie: Akumulatorowe
Wygodny i szybki montaż
Jasność i bezpieczeństwo w każdą pogodę
Lampka rowerowa BLOW BL-04
Lampka rowerowa BLOW BL-04

12 99

w sklepie

Zamów telefonicznie 756 756 756


Opis produktu

Oświetlenie to nieodłączny element wyposażenia każdego roweru. Regulacje prawne nakazują, aby rower oświetlony był od zmroku do zmierzchu, w tunelu, a także w dzień podczas gorszych warunków pogodowych.

Warto zaopatrzyć się w odpowiednią lampkę rowerową. Lampka jest niewielkich rozmiarów, a przy tym bardzo mocna. Posiada diody LED o długiej żywotności. Obudowa lampki wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Za pomocą dołączonych gumek w prosty sposób można zamontować ją do ramy, kierownicy czy siodełka o różnej grubości. Co więcej, można przymocować ją do sakwy rowerowej, plecaka, a nawet ubrania.

Lampka świeci w 4 trybach - stałym, wolnym, szybkim i stroboskopowym. Każda lampka zasilana jest akumulatorem o pojemności 110 mAh. Zasilana kablem microUSB dołączonym w zestawie. Lampka odporna na delikatne opady deszczu z klasą szczelności IP44.

Ładowanie kablem USB eliminuje konieczność regularnego kupowania i wymiany baterii, co przekłada się na oszczędność pieniędzy i redukcję odpadów. Dodatkowo, możliwość ładowania za pomocą kabla USB oznacza, że można naładować lampkę praktycznie w każdym miejscu, korzystając z komputera, powerbanku czy nawet ładowarki samochodowej. To wygodne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z roweru i chcą mieć pewność, że ich oświetlenie zawsze będzie gotowe do użycia.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Tryby pracy: Stały, Stroboskopowe, Szybki, Wolny
Ładowanie: Micro USB
Źródło światła: Dioda LED
Zasilanie: Akumulatorowe
Materiał: Tworzywo sztuczne
Inne: Wodoodporność
Waga [g]: 30
Rodzaj: Lampka rowerowa
Montaż: Do ramy, Do siodełka
Kolor: Czarny
Typ: Tylne
Moc światła [lm]: 100
Gwarancja: 24 miesiące
Nazwa: PROLECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica i numer budynku: Stary Puznów 58B
Kod pocztowy: 08-400
Miasto: Garwolin
Adres elektroniczny: biuro@prolech.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: BLOW
  • Dodaj przydatne akcesoria

    Opinie

    4 opinie 1 użytkowników poleca ten produkt
    Wygląd
    3.3 /5
    Jakość wykonania
    3.3 /5
    Czas pracy na baterii
    2.3 /5
    Funkcjonalność
    3.3 /5
    Prosty montaż
    3.8 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    Adam 27 sierpnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Beznadziejny bubel
    Lampka pomimo ładowania przez 8h działa około 2-3 minut i wyłącza się. Nie polecam.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Oleksii 23 sierpnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Nie działa
    Nie działa. Nie polecam
    Czy ta opinia była pomocna?
    Tymek 7 października 2025
    Lampka
    jest okej.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Artur 23 grudnia 2024
    Potwierdzony zakup
    Mocne światło, 5 trybów, ale. . Godzina do 1.5 godziny tylko wytrzymuje na stałym i migającym,,ale światło mega mocne.
    Mocne światło, 5 trybów, ale. . Godzina do 1.5 godziny tylko wytrzymuje na stałym i migającym, ale światło mega mocne.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Lampka rowerowa BLOW BL-04
    Lampka rowerowa BLOW BL-04

    12 99

    w sklepie

    Zamów telefonicznie 756 756 756