Opis produktu

Realizuj swoje pasje!

Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

Triki na Twoich zasadach

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 w czarnym kolorze to stylowa i niezwykle praktyczna propozycja dla osób, które cenią sobie wytrzymałość podczas jazdy wyczynowej. Wyposażony w liczne elementy poprawiające komfort użytkowania, jak: pegi, osłona łańcucha czy wygodne siodełko, jest wymarzonym pojazdem dla młodzieży lubiącej ekstremalne jazdy.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny w czarnym kolorze pegi osłona łańcucha wygodne siodełko

Niezliczone możliwości

TOIMSA BMX 543 waży zaledwie 18,5 kg, co przekłada się na łatwiejsze manewrowanie pojazdem podczas jazdy wyczynowej. Swoją wytrzymałością pozwoli cieszyć się trikami na rampach, a także normalną jazdą. Dzięki obracanemu rotorowi w zakresie 360 stopni bez problemu można wykonywać pokazy w powietrzu i na asfalcie.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny waga 18,5 kg obracany rotor w zakresie 360 stopni

Bo detal ma znaczenie

Pojazd został wyposażony w wytrzymałe pegi na prawą i lewą stronę, które pozwolą szleć na rampach i nie tylko. Pegi to konieczny element roweru typu BMX dla osób, które chcą wykonywać flatlandowe sztuczki albo efektowne grindy na poręczach lub boxach.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny pegi wytrzymałe na prawą i lewę stronę

Wytrzymała rama

Odpowiednio dobrany rozmiar ramy jest jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na komfort jazdy i odpowiednią kontrolę nad rowerem. W rowerze TOIMSA BMX 543 zastosowano stalową 11,5-calową ramę. Wykonane z tego materiału ramy wyróżniają się przede wszystkim trwałością, ale też odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny rama stalowa 11,5-calowa trwała odporna na uszkodzenia mechaniczne

Lepsza stabilność

Pojazd wyposażony został w opony typu 20x1,75 marki NJK, które świetnie sprawdzą się podczas jazdy wyczynowej. Są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia i doskonale tłumią drgania. Oba koła mają stalowe piasty.

Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny opony typu 20x1,75 marka NJK wytrzymałe na uszkodzenia tłumią drgania stalowe piasty regularne sprawdzanie ciśnienia powietrza

Pakiet bezpieczeństwa

Nad bezpieczeństwem oraz jakością jazdy na rowerze TOIMSA BMX 543 czuwają sprawdzone hamulce – tylny i przedni. Hamulce typu V-Brakeniezawodne, lekkie i mają bardzo szybki czas reakcji, są niemal bezawaryjne i doskonale działają na każdej nawierzchni. Skuteczne hamowanie to podstawa bezpieczeństwa każdego rowerzysty.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny hamulce tylny przedni typu V-BREAK niezawodne lekkie szybki czas reakcji

Wspornik kierownicy

Rower został wyposażony w kierownicę, która jest wykonana ze stali i charakteryzuje się stabilnością i większą wytrzymałością. Uchwyty kierownicy zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem, który zapewni pewny chwyt.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny kierownica ze stali uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem

Wygodne siodełko

Sztyca w rowerze TOIMSA BMX 543 zapewni komfort nawet podczas długiej jazdy. Trzeba również podkreślić, że sztyca wykonana jest ze stali, co ma wpływ na wytrzymałość tego elementu. Natomiast samo siodełko jest bardzo wygodne i zapewni doskonały komfort podczas wykonywania trików.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny sztyca ze stali siodełko bardzo wygodne doskonały komfort

Dodatkowe wyposażenie

W zestawie wraz z rowerem TOIMSA BMX 543 kupujący otrzyma pegi i stopkę, a także instrukcję obsługi i montażu oraz kartę gwarancyjną.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.

Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny usługa montażu wniesienia regulacji roweru

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ roweru: BMX
Rama: Stalowa, 11.5"
Rozmiar ramy [cal]: 11.5
Rozmiar koła [cal]: 20
Przerzutka przednia marka: Brak
Przerzutka tylna marka: Brak
Waga [kg]: 18.5
Przeznaczenie: Dla chłopca
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Rower młodzieżowy TOIMSA BMX 543 20 cali dla chłopca Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756